reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ankos ale fajny duży :-) ale nie przerażający tylko całkiem zgrabny choć duuuzy:-) i faktycznie nie widać tego opadniecia jak to w pojedynczej ciązy bo już za duży jest po prostu....:tak: a tak to ty chudzielec jesteś :-)
 
no taka piłeczka;-) znajomi wołają za mną żebym "wyciągnęła tą piłkę" spod bluzki ;-)
tak szczerze mówiąc to mimo że przytyłam już 16kg (ważyłam się 2 dni temu) to prawie wszystko w brzuch poszło. wiadomo coś tam w uda i biodra na pewno też ale nie widać tego. jednak brzuch odciąga uwagę od reszty ;-)
pikka, jasmina wklejcie swoje brzuszki :-)
 
Ja nie mam aktualnego zdjęcia, ale jak mąż wróci poproszę Go aby mi kliknął zdjęcie i wstawię :) chociaż to jest w ubraniu i chyba robione 16 czerwca http://photos.nasza-klasa.pl/7586607/161/main/28778a139c.jpeg
Ankos ja mam podobnie, ogólnie to chudzinka jestem tylko brzuch przed sobą :) A już miałam nadzieję, że pupa mi się powiększy bo obecnie to mini mini hihi. Ale Ty super wyglądasz :)
 
Ostatnia edycja:
Jasmina, czadowa ta fota!! Cos niesamowitego! A brzuch jaki masz juz duzy w tym tyg. :szok: Ja jestem w 33 i kilka dni temu mierzylam, mam 109cm.

Ankos, ale Ty zgrabna jestes, zazdroszcze! Ja teraz przytylam ok 17 kg, powlazilo bardzo w uda i pupe, ponadto cellulit itp:baffled: Tylko raczki mam jak Ty chude bo tu nigdy nie tyje.
 
majowa mamcia nie martw się mnie cellulit też nie ominął. niestety:-( na pośladkach i udach :-( po porodzie trzeba będzie z tym paskudztwem podjąć walkę.
donka ubranka piękne ale ja już mam aż za dużo więc nie skorzystam ale na pewno znajdzie się dużo chętnych.
jasmina duży brzuszek jak na ten tydzień ale ty wkońcu masz tam o 1 lokatora więcej niż my;-) więc nie ma się co dziwić:tak::-)
 
Witam dziewczyny:biggrin2:

Szczególnie gorąco witam nową mamuśkę i to jaką:-DWitaj jasmina84.Życzę Ci wszystkiego najlepszego i super że jesteś pozytywnie nastawiona:biggrin2:Tak trzymaj;-)

Pikka mi brzuszek opadł w 32t a urodziłam w 36tc i 5dniu.

ankoś wiolka widzę że się trzymacie dziewczyny zapakowane jeszcze :-D

Lilly ja tez przepajam moją mała księżniczkę koperkiem hipp i glukozą i też zauważyłam poprawę z tymi kupkami.Śliczne te gwiazdy!

ankoś brzuszek seksi pleksi masz:tak:

Nie zaglądałam bo mam problem z netem od jakiegoś czasu i wczoraj byli w końcu technicy z orange,coś tam pomajstrowali i w końcu mam z Wamii kontakt:-DMoje bąble wczoraj skonczyły miesiąc,już są coraz bardziej kumate,smieją się,rozglądają za zabawkami,coraz większe już nie wchodzą w rozmiar 56 ale w sumie rzeczy to urodziły się długie bo pi 54 i 55 cm:tak:

Pozdrowionka dla Was!
 
Anuśka witaj :) Kurde powiem Wam że super dziewczyny jesteście, normalnie na tym forum czuje się taką przyjazną atmosferę :)
Majowa mamcia to ile ja będę miala w tym 33 tygodniu( no jeśli tyle wytrzymam) hehe pewnie ze 130 cm:-D
Lecę teraz gotować obiadek :)
 
reklama
anuśka no z wiolką uparcie się jeszcze trzymamy ;-):-)
twoje dzieciaczki to w ogóle duże się urodziły - o ile dobrze pamiętam to ok 3kg miały :szok: ja też tak chcę!!!:-) ale moje z tych drobniejszych widocznie bo wg usg mają dopiero po 2,5kg i 2,7 kg
a może ty nam wrzucisz fotki swoich bliźniaczków:-)
 
Do góry