reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

ja tez siie zastanawialam czy wszystko prac-i chyba trzeba bedzie wszystko ,bo pomomo tego,ze nowe to gdzies lezalo i kurzylo sie.a ja jeszcze co do tycia-mam taka znajoma,ktora z wdziekiem mi za kazdym razem powtarza jak to ja sie powiekszam i jak ta ciaza mnie zmienila-przeciez lusterko mam i widze-czuje sie jakbym byla winna mojej sylwetki-niektorym brakuje taktu ale to niestety przykre.
ja też zaczynam dostawac takie uwagi pt" (byłam w księgowości firmy załatwic jedna sprawę"...o pani małgosiu ale jest pani juz znacznie więcej niz 2 tyg temu:szok:"......a co ma być mnie mniej? glupia wstawka
 
reklama
MONIEK-ja wiem,ze waga nie jest najwazniejsza ale dla mmojego organizmu te kilogramy to szok-nogi mi wysiadaja.Ty moze nie za wiele przytylas a mi jeszcze tyle czasu zostalo a teraz sie najwiecej przybiera.dla mnie to jest problem.JAK tam dzidziulki-rosna???
 
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
u tego kupowalam te wszystkie duperele co wymieniałam
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - u tego pościel, poszewki, materace i prześcieradła ale jeszcze nie przyszły, dam znać jak będą, kupowałam wszystko najtańsze kpl pościeli 24,99, poszewki 2 el.- 27,45, materace po 25,80, prześcieradła też sa w dobrych cenach
 
Moniek - Ty to byłas szprycha:-), tylko w brzuszek Ci weszło, jeśli dobrze fotki kojarzę. Mi na początku tez brzuchol sie powiększał teraz cala sie powiększam:-(
 
Kochane czasami same jestesmy winne swojej zbyt duzej wagi w ciazy,czasami nie(po prostu tak mamy) pamietajcie ze zatrzymuje sie tez woda w organizmie.Ja ostatnio sie przerazilam ze robie sie duza ale okazalo sie ze 3-4 kg to sama woda ktora mi sie zatrzymala,oprocz tego i tak swoje przybralam bo ok 15 kg choc na poczatku mowilam ze to niemozliwe bo drobna i szczupla zawsze bylam a tu prosze!no i do tego brzuszek zaczyna pekac choc robilam wszystko co mozna by im zapobiec od poczatku;) jedne maja tak inne nie i juz.Ale zrzuceniem po ciazy sie nie obawiam jak sie chce wszystko mozna i nikt mi nie powie ze nie mozna zrzucic zbednych kg niektorym przychodzi to ciezej ale jak sie ma samozaparcie wszystko sie da!

moniek a jak brzuszek wciaga sie ladnie?stosujesz jakis pas poporodowy czy niebardzo?
ankos gratuluje udanej wizyty!z tym obracaniem maluszkow roznie moje jakos od 25-26 tyg pozycji nie zmienily:D tak im wygodnie chyba i juz albo nie wiem moze duze sa i miejsca nie maja...
 
dzidka zestaw super tylko z tego co tutaj dziewczyny pisaly wszystkie uczulaly mnie na laktator elektrczny,nie mam pojecia nigdy nie karmilam wiec o sciaganiu pokarmu tez pojecia nie mam ale tak pisaly ze lepszy
 
reklama
Nie nie jakos mnie nie przekonaly i znalazlam koszule DOLORES uzytkownika :mama_i_maluch_k mozecie wejsc tez na strone Strona główna to ich sklep.Kupila dwie takie same koszule plus szlafrok i jestem bardzo zadowolona normalnie nosze rozmiar xs/s koszule wzielam m zeby byla fajna luzna,szlafroczek tak samo bardzo dobre jakosciowo wiec spokojnie moge polecic.Paczka przyszla w dwa dni
 
Do góry