reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

lilly to zaden wstyd to jest normalne ja codziennie mysle o zimnym piwku
ja do 5 tyg tez zdązylam sie napic na andrzejki i nie wiedzialam ze w ciazy jestem
3 razy zafarbowalam wlosy w 1 trymestrze masakra
 
reklama
Agata ja też dziś zajadłam głód nikotynowy i teraz mam wzdęcia ehhh...Mam nadzieję,że jutro nie będę miała tak silnego kryzysu.

Mati co do włosów to ja na to nie zwracałam uwagi,bo w poprzedniej jak i w tej ciąży farbowałam.

Dobranoc dziewczyny,kolorowych snów:-):-)
 
dziewczyny od 2 dni biore ta luteine dopochwowo i dzis rano po toalecie zauwazyłam leciutkie plamki brazowe- nawet nie brązowe takie bardziej kawowe i niewiem czy to normalne czy dzwonic do ginki?:-:)-(
milego dzionka :-)

Moim zdaniem najlepiej umówić się na wizytę dla swojego świętego spokoju. U mnie też tak się zaczęło od niewielkich plamek a potem krew i strach a okazało się że luteina dopochwowa podrażniała polip. A ja zdążyłam już parę razy wkurzyć męża histerią i płaczem. Hormony rządzą ;)
 
yummy dobrze ze piszesz!ja tez bylam kupilismy chlopakom sliczne spodenki i koszulki rolling stones:D sa cudne rzeczy!pomijajac standardowe bodziaki itd duzo jest tez przecenionych kolekcji np mozna juz zaopatrzyc sie w cos wiekszego ale na jesien!jak macie okazje wybierzcie sie!
 
Nadrabiam zaległości i oglądam wasze brzuszki :) fajniutkie :) ja dziś rano po nocy jak wstałam to sie zastanawiałam czy gdzieś mi dzieciaki nie uciekły bo brzuszek wydał mi sie prawie niezauważalny :D

Moniek te Twoje córeczki przecudne :)

Co do tematu związanego z seksem to widze że nie jestem sama od stycznia pan doktor zasugerował ograniczyć jak on to mówi "przytulanie się z mężem" i cóż rad nie rad trzeba się zastosować. Ale strasznie mi brakuje seksu i kurcze jak jeszcze na początku miałam sporo erotycznych snów tak teraz mam więcej takich z obawami, że mój mąż mnie zostawia. Na szczęście na co dzień mój mąż jest cierpliwy i mnie uspakaja i zapewnia, że da rade ;) ale mnie fantazja ponosi ;)
 
witam dziewczynki
dzidka ja zadnych polipów nie mam moze za szybko spanikowalam bo te jakby plamienie to bylo tylko jednarazowe bo cały czas to obserwuje mimo wszystko we czwartek powiem o tym lekarzowi
mysle ze to moze bylo bardziej spowodowane grzybkiem którego mialam
no niewazne.
jak tam nocka wam mineła i jak samopoczucia u was?
lilly jak tam twoje panny ?mocno kopią?bo moje dzidziulki to chyba ADHD mają :-D:-D
dziewczyny wiem ze w h&m sa boskie rzeczy dla dzieci ale u mnie jeszcze tej firmy nie ma ale moze bedzie bo na wiosne ma byc otwarcie ogromnego centrum i juz nie bede jezdzic do Poznania:-):-)
milego dnia :-):-)
 
hej laseczki:)
ja też paliłam, ale od zawsze wiedziałam, że jak zobaczę dwie kreski na teście, to od razy rzucam:) i tak też się stało. dla mnie okropne jest jak widzę mamę która pcha wózek i pali fajkę..jak pomyślę, że po spaleniu fajki pochyla sie nad dzidziusiem, fuj..tez mi fajki smakowały, ale nie paląc wiem, jak to okrutnie śmierdzi i nie chce tego fundować swoim dzieciom.
włosy farbowałam zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz. nie wyobrażam sobie siebie z 9miesiecznymi odrostami:)
jutro śmigam na pazury, bo 30 coraz bliżej:)
nie zaopatrzyłam się jeszcze w staniki do karmienia i nie wiem co robić:( mam mega dylemat..Damiana karmiłam 11 miesiecy, ale nie wiem jak o będzie z bliźniakami..chyba kupie dopiero po porodzie..od paru lat chodze do braffiterki i tam dobieram staniki, wczoraj przymierzałam staniki alles mama i to niestety nie jest to czego oczekuję od stanika..a wydać 150 zeta na stanik i z niego nie korzystac, to też szkoda:(
miłej niedzieli:)
pamietajcie o zmienie czasu:)
 
czesc dziewczyny.AGATA,LILLY-i ja palilam tak z 10 lat.rzucilam 3 lata temu w marcu i strasznie sie ciesze.uwazam to za moje osiagniecie i nie chcialabym,zeby mnie znowu cos podkusilo.jak to wspaniale jak nalog mna nie rzadzi.rzucilam dla zabawy-zaklad z kolezanka i tak trwam.
co do seksu to niby mi sie chce ale nie moge sie przelamac tak ze 2 mce.to nie to samo-wszystko mnie boli.moj maz byl do tej pory dzielny ale cos czesciej o seksie wspomina.ja czuje sie wylaczona z zycia i nic tego nie zmieni.checi sa a sily nie ma.wczoraj szwagierka nadawala mi rzeczy dla chlopaka i oprocz tego laktator,wyparzacz ,termosik,hustawkiitd.zostawilam to jeszcze u niej ale juz wiem czego nie kupowc.
MATI-moje male tez jakby z adhd-wierca sie.ja jestem cala polamana-szczegolnie bola mnie nogi.brzuch mi rosnie jak na drozdzach.pozdrawiam wszystkie i zycze zdrowka.
 
reklama
Cześć laski :-)

Mati moje panienki jak śpią to razem jak się budzą to tez razem i wtedy jest cyrk w brzuszku:-) najbardziej po słodkim:tak:

Madzia masz rację,że fajki to syf,mam nadzieję,że uda mi sie rzucić.Dziś kryzys trochę mi puścił :tak:Jak po skończeniu karmienia córki znów zaczęłam palić to tylko na balkonie zamknietym,a po fajce zaraz myłam ręce i żeby.Pytałam kogos kto nie palił czy śmierdzę to mówili,że nie bardzo pewnie dlatego,że robiłam mocną dezynfekcję smrodu z rąk i ust.Nigdy nie paliłam w domku ani jak byłam z dzieckiem na dworze także pod tym względem poczucia winy nie miałam:-) Żałuję,że w ogóle zabrałam się za palenie.Potem nawet jak się rzuci to trzeba się pilnować.Mój brat nie palił 8 lat i któregoś razu skusił się na jednego i tak się znów zaczęło,a wydawało się,że jest wolny od nałogu.Fajki śmierdzą i szkoda na to kasy,,ale nałóg silnie uzależnia.Ktoś kto np palił 2-3 lata to pewnie łatwiej jest rzucić niż komuś kto palił 14-15 lat.Ale wierzę,że dam radę.Pewnie przy bliźniakach nie będę nawet kiedy miała myśleć,żeby iść zapalić;-)

Madzia a jak tam samopoczucie?

Miłego słonecznego dzionka Wam życzę:-)
 
Do góry