reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
agucha super pozytywne wieści od Ciebie :-) bardzo się cieszę,że po wizycie wszystko ok :-)

mati nie martw się,każda z nas czasem łapie doły.Głowa do góry,będzie dobrze.Żeby nie dzieliły nas takie odległości to byśmy zebrały się wszystkie na ciastko,herbatkę i pogaduchy,ale dobrze chociaż,że jest internet to można chociaż tak pogadać i podtrzymać się na duchu.UŚMIECHNIJ SIĘ ;-)

Donka dziś pisała,że jej panny wyciągną już z inkubatorów :-)
 
dzieki lilly za mile slowa jak nie trzeba bylo lezec to bylo ok mnie tez kochana dupencja niezle boli normalnie odlezyn mozna sie nabawic
kurcze fajnie ze u donki ok z niecierpliwoscia czekam na wiecej info oraz zdjec
 
Niuleczka powodzonka na wizycie, wszystko będzie dobrze, bądź dobrej myśli a na pewno usłyszysz same dobre wieści... &&&&&&&&

Donka -super, w końcu będzie miała maluszki przy sobie, ale się cieszę ona to pewnie szaleje z radości :-)

Mati głowa i uszy do góry jutro będzie lepiej :tak: każda ma raz lepsze raz gorsze dni ale nie ma się co łamać... dużo dobrego humorku przesyłam do ciebie...
 
agucha to super,ze wszystko ok juz tak bedzie do konca!
niuleczka trzymamy kciuki
ojjj donka to musi byc uradowana ze maluchy wyciagaja z inkubatorkow:)

Haha ja tez wlasnie robilam porzadki w dokumentach,ale u mnie t nie zasluga perfekcyjnej Pani domu a mojego meza...ktory ciagle pyta mnie gdzie ma jakies swoje faktury czy inne ierdoly.To jak wyszedl ja smyk z lozeczka i po cichu sprzatanie uskutecznilam.I tak musimy generalne porzadki zrobic nim maluchy wyjda na swiat bo nie miescimy sie w mieszkanku...
A teraz ide sie rzucic na lozko bo sie zmeczylam oczywiscie jak po przeoraniu pola:D
 
dziewczyny jak to jest z tymi tygodniami ciaży bo w internecie jest napisane ze od 17 do 20 tyg to jest piąty miesiąc to z wyliczen by wynikalo ze ciąza trwa 10 miesiecy
 
dziewczyny jak to jest z tymi tygodniami ciaży bo w internecie jest napisane ze od 17 do 20 tyg to jest piąty miesiąc to z wyliczen by wynikalo ze ciąza trwa 10 miesiecy

bo ciąża w sumie trwa w sumie 10 miesięcy, ginekolodzy mają swój system obliczeń i nie liczą na miesiące tylko na tygodnie - moja ginka nigdy nie mówi który miesiąc tylko który tydzień leci teraz.... moja książka "w oczekiwaniu na dziecko" mówi że szósty miesiąc zaczynam 23 tyg do 27 - tylko pytanie czy skonczony 23 tydz czy rozpoczęty :sorry: tez w sumię nie wiem o co tak naprawdę chodzi, bo wszędzie jest co innego na temat liczenia:cool:
 
dzieki kochana za odp
tez czytam tą ksiązkę ale narazie zatrzymalam sie na 5 miesiącu
noi przeczytalam caly dzial odnosnie blizniąt i trojaczków:-):-)
 
Agucha najprzyjemniejsze uczucie na świecie - iść na wizytę i usłyszeć, że wszystko dobrze, dzieci rosną i nie ma powodów do obaw :)
ja tez wczoraj odebrałam wyniki i byłam na wizycie, dostałam, żelazo w tabletkach... mam małe braki, ale chyba przez to, że nie mogę patrzeć na mięsko. Z dzieciaczkami wszystko dobrze :):) tylko mi się jakieś grzybki przyplątały, ale zaraz sobie z nimi poradzę ;)

Ja sama łapie się na tym, że zawsze mówię, który tydzień ciąży, a jezeli ktos pyta o miesiąc, hmm... następuję dłuższa chwila zastanowienia, a to już piaty! :)

Nie wiem jak inne miasta ale powiem Wam, że do mnie dzisiaj wiosna zawitała :) tak cieplutko dawno nie było. Ale to bardzo dobrze, bo ja już nie mogę się dopiąć w swój zimowy płaszczyk :)
 
reklama
lilly świetnie że już lepiej sie czujesz:-) a moje samopoczucie różnie,od jakiś dwóch dni czuje się całkiem dobrze,o dziwo nic mnie nie boli:eek: A czasem mam takie bóle w okolicy blizny po cc,nic miłego:confused2:

mati Kochan główka do góry,ja tez miewam nieraz doły i doliny :tak:ale pamiętaj że dzidziusie czuja Twoje samopoczucie i pewnie im z tym źle że mamusia smuta więc smile od ucha do ucha i to już:-)!

agucha sme dobre wieści po tej wizycie,pewnie szczęśliwa jesteś:-D

niuleczka trzymam kciuki za wizytę &&&
 
Do góry