reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziewczyny prosze pomozcie-od paru dni mam zatkany nos(wiem ,ze tak moze byc w ciazy)-dzisiajto juz myslalam,ze sie udusze.posmarowalam nos amolem ale jakos slabo dziala.jakie krople mozna stosowac do nosa i czy ktoras z was tak miala?to naprawde stalo sie bardzo uciazliwe.
 
kochana ja ostatnio wlasnie mialam zatkany nos i niczym sie nie leczylam po 5 dniach samo przeszlo
w aptece pani ci powie które krople mozesz stosowac a najlepsza i bardzo bezpieczna jest woda morska do nosa która nawilzy ci nos a nie wysuszy
 
Dziewczynki ja po wizycie. Dostałam ochrzan od gina za te okna i w ogole pomoc w remoncie, powiedział że takie pojęcie w ciĄży blixniaczej nie istnieje i lepiej żeby tego więcej ode mnie nie slyszal, dodał tez zdanie: ciąża blixniacza to stan najwyższej gotowości zarowno dla gina jak i dla pacjentki i żebym wbiła to sobie do głowy..., na koniec z przekasem powiedział, ze chyba mi nie przedluży zwolnienia skoro tak super się czuję to moge iść do pracy:szok:.....żartował oczywiście ale mnie ocucił troche i dobrze.

Moja szyja sie ciut skrócila ale ma 3,5cm (miała 4cm 2 tyg temu) i gin mowi, że jest git:-), najważniejsze, że zamknięta i mocno trzyma jupiiiii:-), nie miałam usg dzieci ale słuchałam serduszek i oba biją jak ta lala:-), dostałam tez zlecenie na badania z glukozą:-p, toxo jeszcze raz no i standardowo mocz, krew. Wyszłam z bananem na buzi, oby tak dalej.

Dzis słyszałam że dziewczyna w bliźniaczej urodzila w 27tyg, dwa okruszki po 650 i 900gr:-( i tak mnie to ostudziło z "dobrym samopoczuciem". Byłam dzis u fryzjera i kosmetyczka stamtąd miala termin 2 tyg przede mną, dowiedziałam się, że juz nie jest wciąży, straszna historia i tak doceniłam to, ze serduszka naszych dzieci biją i nawet jak musimy poleżec dziewczyny to jest warto, żeby dzieci nie cierpiały a my razem z nimi. Także głowa do góry laski, wszystko dla naszych maleńsstw....a gorsze dni zdarzaja się każdemu, szczególnie jak sie jest przygwożdzonym do wyra, wiem po sobie bo teraz zwyczajnie nie mam czasu na złe nastroje ale jak wczesniej gorzej się czulam i leżałam to tez schizy mnie dopadały i ryk co dwa dni musiałam sobie zaliczyć, nie było bata. Więc dziewczyny, wyryczeć się i zając się czymś, choćby dobrą lekturą, a jak szukacie jakis pozycji o bliźniętach polecam: Bliźnięta. Poradnik dla rodziców
Ja go mam i jest fajny, typowo dla nas i naszych problemów:-)
 
mati no dupsko mnie boli od leżenia,ale macica się trochę wyciszyła i nie mam takich skurczy.Wcześniej też miałam leżeć dużo,ale teraz ciągle a to różnica,ale jak mus to mus :tak: no i dodatkowa zaleta to taka,że nogi mi dziś nie puchną,bo sobie odpoczywają.A co tam u Ciebie?

wiolka wiem coś na temat zapchanego niemiłosiernie nosa.Ja używam roztwór soli morskiej np disnemar.
 
a na katar dobre sa inhalacje, wrzątek, jakies siola, może byc amol, albo maści, słyszałam tez chyba olejek olbas cos takiego i powdychać, woda morska tez jest super do stosowania przez caly dzień:-)
 
reklama
niuleczka-no ja wlasnie z przerazeniem czytalam o twoim udziaale w remoncie .moj gin to samo mowi o ciazy blizniaczej-stan podwyzszonej gotowosci.:no:
mati-ja tez myslalam,ze mi przejdzie ale sie pogorszylo.jutro sie wybiore do apteki to popytam.w miedzyczasie poszukalam w internecie nazwy masci bezpiecznych dla kobiet w ciazy.ja normalnie sie dusilam-nie moglam mowic,bo nie mialam jak oddychac.:wściekła/y:
 
Do góry