reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynki, zostawiam Was bo zmykam z małą na basen. Jak mi się uda to jeszcze wieczorem zajrzę, a jak nie to jutro popołudniem bo rano muszę zawitać do pracy. Eh, już się człowiek odzwyczaił.
Yummy - ale z tym makijażem do pizamki:-D:-D:-D a jak sie rozpakujesz w swoim czasie to daj potem znac jak Ci wychodzi dotrzymywanie postanowienia "biore sie za siebie pelna geba
yes2.gif
biggrin.gif
".

Trzymajcie się, miłego popołudnia:-)
 
reklama
Wyhodowałam POTWORA!!!
jedna niunia waży 2800g, czyli dokładnie tyle ile powinno ważyć dziecko z pojedynczej ciąży w 34.4tc, za to druga (w sumie też duża) 2100g. Za 1,5tygodnia mam jechać do szpitala i zostaje już do końca. Mam mieć zbadane dzieci czy faktycznie jest taka duża różnica, ale nie mam się co martwić, bo na badaniu nie udało się dobrze zmierzyć nóżki tej większej i być może badanie nie jest wiarygodne.
Nie podejrzewałam, że moje kruszynki co w połowie stycznia ważyły ledwie ponad kilo i przez całą ciąże były jakieś 3tygodnie do tyłu ze wzrostem nagle tak ruszą do przodu:p

czyli wybaczcie dziewczynki jeśli komuś się w kolejkę wpakuję:p chyba, że Yummy starczy Ci 2 tygodnie jeszcze chodzenia w ciąży:p

jest jedna dobra rzecz... nie będę musiała w domu w nerwach czekać czy to już ten "moment", bo przecież skurczy ma nie być iii pewnie zaserwują mi cc skoro mają rozwiązać mnie wcześniej;]
a że to już będzie 36tc to nie ma się co przejmować:)
 
kla00dia
user-offline.png
super gratulacje!! i skad ta teoria ze blizniaki takie male ja rczej tez hoduje potworki duze co prawda chlopaki ale juz sa duze!
I Tobie i Yummy_mummy_82
user-online.png
zazdroszcze ze niedlugo bedzie juz ze swoimi maluszkami w domku!Ja do wtorku cala w stresie az lekarz znowu wypowie magiczne "Pani Agato wszystko w jak najlepszym porzadku":) i tak w kolko same wiecie.
Jakies rekordy paczkowe padly?ja zjadlam jednego i ze tak powiem nie przyjal sie niestety...od kilkunastu dni ktorys maluch chyba cos mi uciska znowu wymiotuje jak na poczatku ciazy tyle ze mdlosci nie mam:/ sory ale musialam komus pomarudzic;)
Ide sie pouczyc przed porodem mam zamiar sie jeszcze na uczelni bronic a co! milego wieczoru mamuski:)
 
Agata, ja zjadłam 4 :szok:, co odbiło się oczywiście na innych posiłkach...
Dzisiaj jest kiepsko - słabo mi cały dzień i kłuje w prawym boku ... o mało nie zemdlałam na ulicy. To chyba niskie ciśnienie tak na mnie działa od 2 dni ...
Ja też jeszcze chcę się obronić ale nie wiem jak to będzie :) - mam nadzieję że zdążę :p
 
Agata88
user-offline.png
moja pani dr była mega zdziwiona i panie pielęgniarki z recepcji też:p
ojjj... współczuje wymiotów, powrót do pierwszego trymestru... miejmy nadzieję, że maluchy przestaną mamie żołądek maltretować;]

Yummy_mummy_82
user-offline.png
to akurat pewnie troszkę przede mną urodzisz, bo ja idę tydzień po Tobie idę, ale pewnie najpierw kilka dni badań i dopiero mnie tam ;] tylko donce się wepchniemy:p
 
witam dziewczyny ja wczoraj zjadlam 2 paczki -po 1szt dla kazdego dzidziula
agata88-tez czekam na wtorkowa wizyte u gina i te slowa ze jest ok chociaz ja bede miala 2 tyg po tej wizycie polówkowe usg wiec jakos dam rade 2 tyg szybko zleci moze pozniej bdzie mi kazala juz czesciej wpadac na badania bo 4 tyg to masakra :-):-)
 
klaudia, powiem ci, że moja kumpela rodziła w styczniu na usg wyszło, że córa waży 4200 zrobili jej cesarke, a jak wyszła z brzuszka, to na wadze wyszło 3,5..troche szkoda bo Zosia chciała rodzić naturalnie.. także trzeba brac pod uwage, że usg to tylko maszyna, a lekarz to tylko człowiek:)
my po wizycie, Szymek waży 1704, a Franek 1960. róznica w wadze jest, ale jak lekarz mówi, wpływu na to nie mamy, a chłopaki sa dwujajowi i wcale nie musza wazyc identycznie, więc sie staram nie denerwować:)
ja zjadłam 3 paczki;)
 
klaudia, powiem ci, że moja kumpela rodziła w styczniu na usg wyszło, że córa waży 4200 zrobili jej cesarke, a jak wyszła z brzuszka, to na wadze wyszło 3,5..troche szkoda bo Zosia chciała rodzić naturalnie.. także trzeba brac pod uwage, że usg to tylko maszyna, a lekarz to tylko człowiek:)
my po wizycie, Szymek waży 1704, a Franek 1960. róznica w wadze jest, ale jak lekarz mówi, wpływu na to nie mamy, a chłopaki sa dwujajowi i wcale nie musza wazyc identycznie, więc sie staram nie denerwować:)
ja zjadłam 3 paczki;)
nie ma co się denerwować. Bardzo mało bliźniaków rodzi się w tej samej kategorii wagowej;-)U mnie dziewczyny szły równo do 31 tc a teraz zaczynają się różnice wagowe. Dr mówił, żeby się nie stresować.

Wyhodowałam POTWORA!!!
jedna niunia waży 2800g, czyli dokładnie tyle ile powinno ważyć dziecko z pojedynczej ciąży w 34.4tc, za to druga (w sumie też duża) 2100g. Za 1,5tygodnia mam jechać do szpitala i zostaje już do końca. Mam mieć zbadane dzieci czy faktycznie jest taka duża różnica, ale nie mam się co martwić, bo na badaniu nie udało się dobrze zmierzyć nóżki tej większej i być może badanie nie jest wiarygodne.
Nie podejrzewałam, że moje kruszynki co w połowie stycznia ważyły ledwie ponad kilo i przez całą ciąże były jakieś 3tygodnie do tyłu ze wzrostem nagle tak ruszą do przodu:p
no faktycznie kawał dzieciątka:-) Czyli jeszcze tydzień laby i pomału zbliżamy się ku końcowi:-)Kurna ja i magda-gdańsk jesteśmy następne w kolejce.....aaaaaaaaaaaaaaaaa..............boję się......można to jeszcze cofnąć;-)

Dziewczyny podobają Wam się takie rzeczy?
Dla dzieci w DECObazaar
bo mnie bardzo ale ceny pieruńskie :szok: a ta biżuteria dla kobiet.....cudeńko.

Zapomniałabym......wczoraj pochłonęłam 4 pączki, a dziś już pożarłam jednego.
 
reklama
moniek zajrzalam sobie na ta stronkę
ceny rzeczywiscie kosmos ale unikatowe bez wątpienia
gdybym nie miala co zrobic z kasą to napewno cos bym kupilam dla dzidziulek
ps.jutro jade kupic jakies kolejne ubranka i oczywiscie schowam je przed mężem bo on wiezy w zabobony i nie pozwala mi kupowac, a ja mysle ze co ma byc to i tak bedzie
buziaczki
 
Do góry