reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej laseczki,ja tylko na chwilke,jeszcze sie turlam,jednak dopiero w pon.ide do szpitala i bede rodzila przez cc.Moze jutro bede miala dostep do netu,to postaram sie nadrobic,jednak z tel.nie da sie poczytac wiec nawet nie wiem co sie u was dzieje.Buzka
Więc nadal nierozpakowana:-DOj chciałabym tak dotrwać do 38 tyg;-)Trzymam kciuki :-DJuż niedługo maluszki będą z Tobą:tak:Mam dobrą radę najedz się pączusiów póki możesz:tak:
 
Hej laseczki,ja tylko na chwilke,jeszcze sie turlam,jednak dopiero w pon.ide do szpitala i bede rodzila przez cc.Moze jutro bede miala dostep do netu,to postaram sie nadrobic,jednak z tel.nie da sie poczytac wiec nawet nie wiem co sie u was dzieje.Buzka


polecam opera mini- korzystam super sprawa- necik smiga jak ta lala, normalnie pisze i przegladam
 
a ja robie tipsy i na to akryl, całe życie obgryzałam pazury i nie dam rady zapuścić własnych. nie widze w tym nic złego i nie uważam, że krzywdze maluchy:) a co do fryzjera ostatnio robiłam jakies 3 tygodnie temu, kolorem zblizonym do naturalnego, żeby właśnie nie było widac az tak odrostów, nie cierpie odrostów:p
tez nie cierpie odrostów wiec jak zaszlam w ciaze to robie szamponem a ze kolor mam brąz to nie jest az tak zle
a pazurki to zeluje sobie tylko zeby nie pękaly -kupilam sobie taką maseczke w aptece zeby nie wąchac tych smrodów
 
Anuuuska dluugie wlosy do pasa wooooooooooooooow moje marzenie wiecznie zapuszczam, ale jakos nie chca mi urosnac dluzej niz do lopatek:-D Moze dlatego, ze co chwile wymyslam jakies wariacje, cieniowania itd Ale generalnie super - zazdroszcze:tak: Co do koloru to mi srednio co 3 miesiace bije w dekiel:-D Teraz sobie wysmylilam taki rudy melanz:-D w sensie kilka kolorow w takiej miodowej tonacji tiruriru:-) odbije sobie to pol roku w klimacie kucyka sierotki Marysi:-D

Moniek ja tez pazury zawsze nozne mam tylko zrobione- nie ma to jak frencz, zel na cale wakacje:tak: do wszystkiego pasuje i zawsze wyglada estetycznie:-)

Doncia ufff w poniedzialek do szpitala ufff:) ja prawdopodobnie we wtorek- doktorek powiedzial, ze podejmie decyzje na wizycie, ale raczej na bank:-)

Magda Gdansk ale masz dobrze z tym fryzjerem- ja to sie nie moge nigdzie ruszyc na krok:-D co chwile jakis Cerber nad glowa- nie ma szans, zeby gdziekolwiek sie wyrwac:-D

Monieek jakie suwaczki?;P
 
yummy nie miałas suwaków jak pisałaś wcześniejszego posta:) hehe do mnie fryzjerka przychodzi, więc ja sie nigdzie nie muszę wybierac:)
mati, a ten żel na paznokcie, to jets taki błuszczacy i music łapki do lampy uv wkładać, żeby sie utwardził?
 
Witam w Tłusty Czwartek. Mniam..mniam... A wczoraj rano zdążyłam się zalogować do Was i znowu mi odłączyli prąd. I tak co 10 minut przez cały dzień, no a niestety laptopek mój bez stałego podłączenia do prądu to już nie uciąga:-( Także byłam cały dzień odcięta od świata, no a wieczorkiem to i czułam sie niezbyt dobrze i trochę poleżałam. To wracam doczytać, moze coś o Madzi już wiadomo??? no i muszę przejrzec statystykę ile pąków już zjadłyscie:-D
 
reklama
Aimee o widze, ze ty tez masz starsza core:) A kto mieszka w brzuszku? Plec juz znana?

Moniek ja mam w planie teraz zainwestowac w smartfona- znacznie wygodniej korzysta mi sie z neta w telefonie. Ale przymierzam sie do zmiany sieci- mam tel. w Plusie, ale przestali byc konkurencyjni, nie potrafia zaproponowac niczego sensownego w porownaniu z konkurencja. Zastanawiam sie nad Playem- maja naprawde fajna oferte, tylko nie wiem jak z zasiegiem... na razie ponoc korzystaja z infrastruktury Plusa, pytanie do kiedy...
 
Do góry