reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Yummy_mummy no starsza córa jest (widzę, że starsza niż Twoja) i rośnie szybko, a w brzuszku 2 " ostrzyczki" jak mawia moja Pociecha:-D
A doczytałam, ze Wy dzisiaj tak o urodzie.. I bardzo dobrze, ja też musze chyba się trochę z siebie wziąć, bo już naprawdę w tej ciąży to czasem siebie nie poznaję:szok:. Codzienny strój to dresik, teraz z Małą siedziałam przez 2 tygodnie w domu z uwagi na ospę i nawet mi do sklepu nie pozwoliła się ruszyć, więc zdziczałam kompletnie..Jak jest w przedszkolu i trzeba zadbac o logistyke, to przynajmniej fluid i mascarę rano nałoze, a tak to mi sie nie chce..
A Dziewczyny, mam pytanie - jak Wy to robicie, ze w jednym poscie cytujecie wiele i potem można łatwo odpowiedziec? Bo jak dużo czytam to potem już nie pamietam co komu miałam napisać?
A i Madzia Gdańsk - powodzenia na wizycie:-)
 
reklama
yummy u nas było podobnie, mieliśmy w orange i zamiast nam zaproponowac jakąś fajna oferte same badziewia były..lepsze oferty były dla nowych klientów..więc zmieniliśmy na t mobile dawna ere:) mam pytanko, bo widze, że masz córe w wieku podobnym do mojego młodego, bedziesz sama po porodzie?
Aimee pod suwaczkami po prawej stronie masz ikonkę, która przedstawia cudzysłów z plusem to jest własnie ikonka multicytatu:) zrozumiałaś cos:)?
 
yummy u nas było podobnie, mieliśmy w orange i zamiast nam zaproponowac jakąś fajna oferte same badziewia były..lepsze oferty były dla nowych klientów..więc zmieniliśmy na t mobile dawna ere:) mam pytanko, bo widze, że masz córe w wieku podobnym do mojego młodego, bedziesz sama po porodzie?
Aimee pod suwaczkami po prawej stronie masz ikonkę, która przedstawia cudzysłów z plusem to jest własnie ikonka multicytatu:) zrozumiałaś cos:)?

kombinowalam z ta ikonka, ale nic mi z tego nie wyszlo:-D prosimy o szczegoly:-)

Magda po samym porodzie pewnie nie bede sama, ale chwile pozniej juz tak- czyli wtedy kiedy najbaredziej bede potrzebowala pomocy:-D Z tym, ze ja mloda wyslalam do przedszkola od stycznia i odbieramy ja o 14, wiec nie ma tragedii....
 
dziewczyny chyba poczulam pierwsze ruchy
jakies łaskotanie najpierw a teraz takie bąbeliki delikatne
ojjjojoj ale to mile
:-):-)
 
Yummy_mummy no starsza córa jest (widzę, że starsza niż Twoja) i rośnie szybko, a w brzuszku 2 " ostrzyczki" jak mawia moja Pociecha:-D
A doczytałam, ze Wy dzisiaj tak o urodzie.. I bardzo dobrze, ja też musze chyba się trochę z siebie wziąć, bo już naprawdę w tej ciąży to czasem siebie nie poznaję:szok:. Codzienny strój to dresik, teraz z Małą siedziałam przez 2 tygodnie w domu z uwagi na ospę i nawet mi do sklepu nie pozwoliła się ruszyć, więc zdziczałam kompletnie..Jak jest w przedszkolu i trzeba zadbac o logistyke, to przynajmniej fluid i mascarę rano nałoze, a tak to mi sie nie chce..
A Dziewczyny, mam pytanie - jak Wy to robicie, ze w jednym poscie cytujecie wiele i potem można łatwo odpowiedziec? Bo jak dużo czytam to potem już nie pamietam co komu miałam napisać?
A i Madzia Gdańsk - powodzenia na wizycie:-)


Aimee u mnei to samo- tragedia pod tym katem:tak: W zwiazku z tym, ze caly czas leze- przestalam sie malowac, caly dzien w kucyku, w legginsach albo pizamie, sama siebie nie poznaje:szok: strasznie mi z tym zle, bo na co dzien bardzo o siebie dbam , no ale bez jaj- nie bede strzelac do pizamy pelnego male-upu:-D

staram sie na biezaco uzupelniac niedobory henny i to by bylo na tyle.... ale po porodzie biore sie za siebie pelna geba:tak::-)
 
mati84 - to FANTASTYYYYYYCZNIE... to super uczucie było, pamiętam i z moją starszą córą i teraz przy bliźniaczkach.. Tyle, ze te ostatnie ruchy to poczułam jak siedziałam jeszcze w pracy na jakimś dłuuuuugasnym zebraniu. I nawet tak porządnie nie mogłam sie w danej chwili ucieszyć.
magda85 - zaraz poćwiczę, ale na wszelki wypadek rozwiń myśl:tak: bo Yummy cos pisze, ze to nie takie ewidentne..
A ja tez będe sama po porodzie. To znaczy tak jak u Yummy, córa bedzie w przedszkolu, ale to tylko do końca czerwca.No nic starczy chociaż na załapanie jakiegoś rytmu. Mam wprawdzie opcje pomocy na miesiąc od Tesciowej, ale musialaby być u nas non stop, wlacznie ze spaniem i obawiam się, że ja bym tego nie przetrwała. No ale też i nie chcę sie teraz zarzekać, bo to nigdy nic nie wiadomo jak będzie. Najgorzej, że ja to nie umiem o pomoc poprosić, wolę udowadniac sobie i wszystkim dookola, ze swietnie sobie radze, a potem padam na pysk. :no:

a o naszych operatorach tel. to chyba w kazdej sieci tak jest, ze przy kolejnych przedluzaniach sa slabsze oferty niz dla przenoszacych numery. Ja jestem od x lat w Tmobile i potwierdzam. Czas na zmiany.
 
Aimeee no tak przerwa...u nas na szczescie tylko miesiac przedszkole jest nieczynne... w wakacje to jeszcze mozna to zsynchronizowac z urlopem i gdzies razem wyjechac na wakacje:tak: u mnie tescie sie deklarowali, ze chca mala zabrac na tydzien nad morze- jak bedzie chciala to czemu nie:happy:;-)Aimee ile placisz za przedszkole w pelnym wymiarze godzin??
 
reklama
Czesc paczuszki hehe ja zjadłam dziś już dwa na trzy dostępne pychota:-))) mam tak jak Klaudia- brzuszek sie obniżył, zgaga minela, zoladek nieucisniety, a juz sie cieszyłam ze schudłam (tydzien temu tylko 14 na plusie) a teraz wszystko tak smakuje mniam :-D ja sobie właśnie umówiłam fryzjera za 2tyg yeah zrobię się na bóstwo:p a pazurow nigdy nie robiłam u kosmet.,bo nie lubie na maksa brrr więc nie mam tego problemu buziaki girls

tylko, żeby Ci się z porodem i pobytem w szpitalu ta wizyta nie zbiegła:p
ale też mam w planie niedługo po porodzie do frycka iść, bo nie moge patrzeć już na te kłaki moje:p ale co tam i tak cały czas praktycznie w domu, tylko co właśnie lekarz czy szkołą, albo na obiad do teściowej w niedziele;]

Moniek_78
user-offline.png
czasami się zastanawiam jak to będzie kiedy trzeba będzie uważać na jedzenie, jakoś nie wyobrażam sobie tak bez czekolady żyć:p
ostatnio też mnie tak na jakieś małe % ochota wzięła, miałam chęć na żółtego Redsika, ale cóż... niedługo dziewoje się urodzą i najwyżej się jednego dnia postaram wydoić i narobić maluchom zapasów to może uda mi się 1 piwko sobie wypić:p chyba, że cycuś w ogóle się nie będzie nadawał do użytkowania, (wolałabym jednak karmić przynajmniej przez 2-3 miesiące);]
 
Ostatnia edycja:
Do góry