reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Gratulacje Aime :-) Ja pierwsze kopniaki poczułam jakoś w 15 tc.

Z operatorami sieci komórkowych to coraz gorzej:-(ja mam w plusie i powiem szczerze że nie jestem zadowolona bo zabrali wszystkie fajne pakiety:tak:
 
dziewczynki próbowałam dodać kilka odpowiedzi i niestety nie udało się:-( Ja zjadłam wczoraj 3 pączki w tym dwa gorące i powiem Wam że spać nie mogłam w nocy:eek: coś mnie kuło,uwierało ojojoj

klauduśka super waga maluszków:-) Z chęcią zamieniłabym się z Wami miejscami a przede mną jeszcze tyle tygodni oczekiwania....z jednej strony nich siedzą jak najdłużej:tak:

Mój oficjalny ubiór też kończy się jedynie na dresach i leginsach:-( mam jedyna fajną sukienko-tunikę
 
Anuśka, ja też wczoraj nie mogłam znaleźć sobie miejsca, pod prawym żebrem tak mnie kuło że nie mogłam zasnąć - już wiem że winne są pączki ... a tyle jeszcze w domu zostało :)
 
Pomału mam już dość, w pozycji poziomej to jak wieloryb wyrzucony na plażę, jak padnę to już się nie umiem ruszyć, na szczęście wysypka swędzi trochę mniej, teraz najgorzej jest na nogach blisko stóp, a tam trudno mi dosięgnąć, żeby się podrapać :rofl2:. Poza tym czuję się jak na początku ciąży, dwa dni przespałam, nie mam na nic siły, wróciły mdłości, w ciągu dnia mało jem, za to przed snem obowiązkowa kolacja i nad ranem pierwsze śniadanie, łzy mi ciekną z byle powodu, bez powodu też.... no to się poużalałam nad sobą biedną i teraz pora wziąć się w garść :-)

Udało mi się kupić na allegro jeden kombinezonik, drugiego trwa licytacja, problem z tym miałam no bo jaki rozmiar? Typowo zimowy, czy już bardziej wiosenny? W wózku mam ciepłe śpiwory. Szkoda wydać dużo kasy na miesiąc. Wyjdą z nich ze szpitala, potem u mamy jak będę to ja po cesarce raczej nie wyjdę z nimi, a mama to nie wiem czy da radę. Jak wrócę do domku to może tatuś lub druga babcia wyjdą, ale to już prawie kwiecień będzie. Założone je będą miały 2 razy na podróż i może z 2 razy na spacer i wiosna się zrobi. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Jeszcze 10 dni i do szpitala, a za 2 tyg. maluchy już będą ze mną :-D. Muszę zacisnąć nogi i doczekać.
Życzę wam spokojnego i szczęśliwego dnia :-).
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj wyszłam ze szpitala,wczoraj przeżyłam koszmar,ale nie chcę wdawać się w szczegóły ze względu na Was,już ostatnio dosyć zmasakrowałam Wam humory. Bynajmniej moich dziewczynek juz nie ma...
Pozdrawiam,trzymajcie kciuki,żebysmy z mężem szybko się pozbierali
 
reklama
Do góry