reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Asieeeeenko don't worry:( Sluchaj najwazniejsze, ze maluszejk rosnie!!!! Moze 80 g nam sie wydaje malo, ale to polowa tego, co ten drugi, no i zupelnie inny odsetek jego wagi w porownaniu do drugiego. Bedzie dobrze!!! Dlaczego oni chca Ci ciaze zakonczyc wczesniej, nie kumam tego? Przeciez kazdy dzionek w brzuszku to dla maluszkow dobrodziejstwo. Nieee smuc sie kochana. moje tez caly czas przybieraly nierowno, a tu patrz! na ostAatniej wizycie sie zrownaly ooooo
 
reklama
Dziewczyny, prosze powiedzcie mi czy to normalne ze mnie tak rwie na dole? Wiem ze ciaza blizniacza to podwojne obciazenie ale jestem dopiero w 14 tyg. a juz takie uczucie ze boje sie dluzej stac na nogach. Chodzi o to ze narzady rodne na dole mam strasznie napiete, nie wiem jak to opisac... Wczesniej tak mialam tylko pod koniec dnia albo jak za dlugo stalam na nogach. A dzis od rana to dziwne uczucie. Powiedzcie mi czy Wy tez tak mialyscie?
Pozdrawiam!
 
hmmm najlepiej to bylo by zadzwonic do swojego lekarza!
ja mialam lekkie kłucia w macicy to lekarz mi powiedzial ze macica sie rozciaga ale tak jak pisze aimee kazda z nas inaczej przechodzi ciaze
na kiedy masz teraz wizyte?
 
Donka a Ty co dzisiaj nic nie piszesz??;> Podejrzana sprawa;-) wiesz, musze pilnowac kolejki;))

A mnie cos dzisiaj cisnie i cisnie w tych miejscach, od czasu do czasu zakuje tak , ze oooooo. Ciekawe czy dotrwam do jutra.....

p.s. bryka dojechala przed chwila, wieczorem bedziem obczajac:D
 
Donka a Ty co dzisiaj nic nie piszesz??;> Podejrzana sprawa;-) wiesz, musze pilnowac kolejki;))

A mnie cos dzisiaj cisnie i cisnie w tych miejscach, od czasu do czasu zakuje tak , ze oooooo. Ciekawe czy dotrwam do jutra.....
no włAśnie Donki brak:eek: czyżby to było jednak tooooooooooooooo? Donka odezwij się.
Ja się nie zdziwię jak Wy szybciutko jedna po drugiej się rozpakujecie;-)
 
Cześć dziewczyny, mojemu kochaniu też się rano oberwałob:zawstydzona/y:. Już po wizycie u lekarza jestem. Paciorkowca mam i czeka mnie antybiotyk okołoporodowo, poza tym wszystko OK :-D maluchy dostały opieprz na ktg, bo to złośliwe bestie są, ciekawe po kim to mają? hmmm...
Puścili do domu, 27 lutego już na oddział i początek marca cesarka. Ponieważ to prawie dwa tygodnie to dostałam zgodę na powrót do domciu, tylko mama smutna bo drugi raz do niej się sprowadzam i uciekam po chwili. Nie miałam dzisiaj robione USG, więc nie wiem ile ważą w tej chwili chłopaki, 2 tygodnie temu miały 2kg i 2,25 kg. Liczę, że do cesarki to pod 3kg może. Lekarka na pierwszej kontroli była zdziwiona, że takie duże chłopaki.
 
Już po wizycie...relanium,łzy i skierowanie do szpitala...jedno z dzieci nie zyje,drugie było tak przez nie zasłoniete,ze nie dało sie sprawdzic czynności serca...jutro rano na Polną...***** co ja takiego zrobiłam,że ten do góry zabrał mi kolejne dzieci...
 
reklama
Do góry