reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
kochana mi on skoczył 2 tyg temu, wczesniej prawie nie było widać, teraz sie juz zatryzmal, mam nadzieję, do następnego skoku ale byłam troche przerażona tym nagłym wzrostem no i 6kg do przodu, wg moich założeń mam jeszcze 9kg w zapasie hahaha ciekawe czy się "wyrobię"
 
Mi wyskoczył mocno dosyć szybko brzuchol,a potem od 17go tyg prawie nic nie rośnie.Mam już 8kg do przodu,ale moje cycole pewnie ważą sporo hehe,chyba ze dwa rozmiary mi urósł :tak:Ja nie patrzę w ogóle na tabelki wagi w ciąży bo pewnie i tak się nie wyrobię :-)
 
Yummy_mummy_82
user-offline.png
zgodnie z życzeniem moja "willa" :p
20120211076.jpg20120211074.jpg

to odstające nad pępkiem to głowa Laury:p odkąd dziewczyny tak drastycznie przyspieszyły ze wzrostem przybrał on dziwny kształt:p i cały czas boli i piecze mnie skóra, a na środku brzucha jakbym czucia nie miała:/


donka28
user-offline.png
w zeszłym tygodniu ja się pytałam czy ktoś coś wie na ten temat, bo mi moja pani dr tak powiedziała, że mam czekać na odejście wód, bo macica jest tak rozciągnięta, że prawdopodobnie nie poczuje skurczy. Yussta wtedy napisała, że ona była w takiej sytuacji.
Ja od tamtej pory trzęsę portkami, że nie będe wiedziała kiedy i trzeba będzie lecieć w pośpiechu do szpitala jak już będzie w trakcie:/ bo pewnie odczuje inne dolegliwości, albo ten czop czy wody...
 
kla00dia,pokaźna chatka-świetna:-)
Ja pikole z tymi skurczami
shocked.gif
,to faktycznie trzeba się pilnować i wsłuchiwać w brzuch,mam nadzieję że jednak rozpoznam ten moment,jednak pójdę do tego szpitala w czwartek nawet jakbym miała tam leżeć jeszcze ze 3tyg.
 
Klaudiaaaaaaa no Ty to masz konkretny apartament:-) To rozumiem :-) Ty masz brzuszek taki do przodu, a ja z kolei mam taki poooodluuuuuuzny dluugi mi sie wydaje :-)Hehehe, pewnie jest jazda z przekrecaniem na boki co?;)

Niuleczka jaki slodziutki kraglutki munio;-) naprawde fajniusi!!!
 
hej laseczki:)
super brzuszki:)
gratuluje świeżej mamusi:)
ja od tygodnia zaczęłam czuc, że jestem w ciąży, brzucho przeszkadza, cięzko znaleść wygodna pozycje..ale same wiecie o czym mówie, a te które jeszcze nie wiedza, to niedługo sie przekonaja:)
na ostatniej wizycie, gin badając mnie na fotelu stwierdził, że jeden chłopak lezy główkowo, od kilku dni czuje smyranie po szyjce, bardzo to nie przyjemne, juz sie zastanawiałam, czy to jakies skurcze czy co..jak zakłuje, to czasami, aż sykne z bólu..w czwartek wizyta, zobaczymy co tam w szyjce piszczy:) ale mam jakieś filmy, że cos tam nie tak:/
mąż dzis zaczął szykowac pokoik dla maluchów, narazie 3 warstwy białego, bo jeszcze dzisiaj pokój był bordowy, a ma byc orzech włoski;)
ide sie kapać z synkiem:)
buziaki
 
Ale się porobiło ja wchodze a tu tyle news-ów:-)

enfalo gratulacje ogromne:-DTak czułam że Ty już rozpakowana jesteś!

Agatko piękne maleństwa i gratuluję kangurowania:tak:

agar33 współczuje straty i ściskam mocno!

Kla00dia apartament konkretny:tak:

niuleczka fajny brzusio:-)Nie wiem czy widzialaś mó ostatnio ale większy bardziej wysunięty do przodu a Twój taki fajniutki podłużny:tak:

Yummy mówię Ci zaciskaj nóżki do Walentynek :-)
 
reklama
Do góry