reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć
Witam nową mamusię

NIEEE,dzisiaj jestem strasznie niewyspana,najpierw ból brzucha jak na miesiączkę,a później moja córcia stwierdziła,że 2:00godz.jest odpowiednią porą do śpiewania:tak:

Doneczka, co by Ci tu powiedziec na pocieszenie:-) Przyzwyczajaj sie:rofl2: Juz niedlugo sikoreczek przybedzie i nocnych treli rowniez:-D

heheheheh ja juz jestem zaprawiona w boju- moja mloda od mniej wiecej 3 miesiecy budzi sie w nocy:-D ostatnio mielismy pare dni przerwy, ale dzisiaj dala znac kolejna piatka i dawaj:-D

ja u siebie zauwazylam w koncu siare:-) ciesze sie, bo tak do 3-4miesiaca chcialabym karmic cycusiem:-)
 
Yummy aż strach pomyśleć
shocked.gif

Ty jeszcze przed porodem namęczysz się,biedna ta Twoja Hania i mamusia też
no.gif
 
Czesc dziewczyny:) Ja poki co spiewajacych atrakcji w nocy nie mam za to wprowadzilismy sie do nowego bloku...i zaczely sie imprezy:-D ale co zrobic ja tylko zazdroszcze po cichu ze nie mam ani sily ani ochoty na parapetowe,moze jak maluchy sie urodza i beda mialy juz pare miesiecy...Nocki tez ostatnio mam kiepskie.A wlasnie jak z karmieniem dziewczeta planujecie?ja tez bym chciala piersia 3 miesiace karmic,slyszalam ze czesc odciaga mleko z piersi i podaje butelka to lepsze rozwiazanie?wygodniejsze?Milej niedzieli dziewczeta!
 
Yummy aż strach pomyśleć
shocked.gif

Ty jeszcze przed porodem namęczysz się,biedna ta Twoja Hania i mamusia też
no.gif
spoko nie jest tak źle:-) moje dziecko spalo juz samo w pokoiku swoim, a przez te zeby z powrotem z nami:eek: plan jest taki, ze od dzisiaj znowu spi sama u siebie, bo jak sie urodza maluchy to nie ma szans na przeprowadzenie tej akcji, bo przeciez sie bedzie darla w nieboglosy:eek: Wiec albo teraz, albo jak sie juz ogarne po porodzie, ale nie ukrywam wolalabym teraz:tak: jak sie urodza bobasy, nie bedzie czasu na cyrki z usypianiem dwulatki bez jaj:crazy:

jedno jest pewne- nie popelnie tego bledu z blizniakami oo niiieeee- od razu spanie wylacznie w swoich lozeczkach- nie ma wygodnictwa:no: i to samo smoczki- konczymy pol roku- smoczki do smietnika:tak: ostatnim gwizdkiem na pozbycie sie smoczka jest roczek- wykorzenienie nawykow z swiadomego i upartego dwulatka graniczy z cudem:eek:
 
spoko nie jest tak źle:-) moje dziecko spalo juz samo w pokoiku swoim, a przez te zeby z powrotem z nami:eek: plan jest taki, ze od dzisiaj znowu spi sama u siebie, bo jak sie urodza maluchy to nie ma szans na przeprowadzenie tej akcji, bo przeciez sie bedzie darla w nieboglosy:eek: Wiec albo teraz, albo jak sie juz ogarne po porodzie, ale nie ukrywam wolalabym teraz:tak: jak sie urodza bobasy, nie bedzie czasu na cyrki z usypianiem dwulatki bez jaj:crazy:

jedno jest pewne- nie popelnie tego bledu z blizniakami oo niiieeee- od razu spanie wylacznie w swoich lozeczkach- nie ma wygodnictwa:no: i to samo smoczki- konczymy pol roku- smoczki do smietnika:tak: ostatnim gwizdkiem na pozbycie sie smoczka jest roczek- wykorzenienie nawykow z swiadomego i upartego dwulatka graniczy z cudem:eek:

Jak ja Cię doskonale rozumię:tak:,smoka moja gwiazda sama odstawiła jeszcze przed rokiem,ale ze spaniem to tragedia,ja już nawet nie pamiętam kiedy spałam z moim mężem w jednym łóżku
no.gif
.Postanowiłam,że z bliźniaczkami będzie całkiem inaczej,spanie w swoich łóżeczkach i na nockik zacznę sadzać jak tylko dobrze będą potrafiły same siedzieć,mam nadzieję że uda mi się uniknąć błędów wychowawczych
eek.gif
 
Hejka nadrobiłam was po trzech dniach nieobecności
czesc dziewczyny ja tez jestem w ciazy bliznaczej
to moja 1 ciaza i ogólnie jestem lekko przerazona!
Witam nową mamusie

Hej dziewuszki,przepraszam ale nie mogę skupić się na tym co czytam
Szyjka skróciła się i jest teraz 17mm,dziewczyny ważą 2200g i 2150g.Niestety będę musiała Was opuścić na jakiś czas,jutro jadę do szpitala na obserwacje,bo ujście wew.szyjki już puściło i rozwarcie na 1,5palca,niby nic ale lekarz powiedział żeby chociaż jeszcze 2tyg.wytrzymać co by dzieciaczki nie musiały w cieplarkach lerzeć.

Te twardnienie brzucha to objaw skracającej się szyjki,tak powiedział mi doktorek:tak:
Fajnie że wróciłaś do domku

Witam ponownie-Ajjj, ale tu sie podzialo,ile nowych mamusiek, gratuluje wszystkim. Troszke mnie tu nie było(ponad 6 m-cy). Moje królewny wytzrymały do 34 tc i 16.08.2011 przywitalismy Gabrysie 2200g i Wikusie 2060g. Nie jestem wstanie nadrobic zaleglosci wiec bede pisac na bieżąco o ile mi małe pozwola : )
Witam chociaż się nie znamy
siema;-) troche pozno, ale dopiero wrocilam od gina:szok::-) przegiecie palnika:-D

moje maluchy zrownaly sie wagowo:szok::happy: tego jescze nie grali:-) sa duze- 2430 g kazdy:-):happy::happy::happy::happy:
mamusia jest bardzo szczesliwa:tak: porod moze nastapic w kazdej chwili- szyjka zgladzona, rozwarcie 3 cm- powiedzial, ze daje mi tydzien maks:sorry2: zaciskam nooogi, musze wytrzymac chociaz do niedzieli!!!!!
Zaciskaj nogi i jeszcze poczekaj

dziewczyny błagam o jakąkolwiek pomoc, informację-tydzień temu (20 tydz,ciąży) zmarło mi jedno z bliżniąt-czy jest ktoś kto przeżył coś podobnego w drugim trymestrze ciąży?błagam o pomoc
Bardzo ci współczuje
Witam wszystkich po małej przerwie :-)choć nie wiem jak uda mi się tu na razie zaglądać

Moje córcie urodziły się przez cc wg wypisu ze szpitala 36+4
Weronika z wagą 2260 i Roksana 2240, obie dostały po 10 pkt i super od początku dają sobie radę. W piątej dobie wyszłyśmy już ze szpitala i ja również czuję się dobrze, nawet nie przypuszczałam że tak szybko będę tak śmigała przy nich.
Wszystkie mamusie pozdrawiamy;-)
Gratuluje
Chwalę się,kangurowałam Jasia
biggrin.gif
Założyłam bluzę ,zdjęłam biustonosz i Jasio godzinę był u mnie na klatce piersiowej.Tego nie da się porównać z niczym innym.Było cudownie
biggrin.gif
Jasio był spokojny,saturacja mu się wyrównała .Niesamowite przeżycie.
Super a kiedy możesz z maleństwami wrócić do domku mówił ci coś już lekarz czy jeszcze nie


Kochane maleństwa
tak tak dziewczynki lepiej w szpitalu heh więc słuchajcie tych swoich brzuszków i w razie czego gnać na izbę.

Wstawiam zdjęcie mojego "maciusia" z 20t6d, myślę, że jest już całkiem spory...
Zobacz załącznik 436195
Śliczny maciuś
Yummy_mummy_82
user-offline.png
zgodnie z życzeniem moja "willa" :p
Zobacz załącznik 436207Zobacz załącznik 436208

to odstające nad pępkiem to głowa Laury:p odkąd dziewczyny tak drastycznie przyspieszyły ze wzrostem przybrał on dziwny kształt:p i cały czas boli i piecze mnie skóra, a na środku brzucha jakbym czucia nie miała:/


donka28
user-offline.png
w zeszłym tygodniu ja się pytałam czy ktoś coś wie na ten temat, bo mi moja pani dr tak powiedziała, że mam czekać na odejście wód, bo macica jest tak rozciągnięta, że prawdopodobnie nie poczuje skurczy. Yussta wtedy napisała, że ona była w takiej sytuacji.
Ja od tamtej pory trzęsę portkami, że nie będe wiedziała kiedy i trzeba będzie lecieć w pośpiechu do szpitala jak już będzie w trakcie:/ bo pewnie odczuje inne dolegliwości, albo ten czop czy wody...
Naprawde pokaźny domek maluszków

Zobacz załącznik 436324
niesmialo przylaczam sie do Was:)) z moimi babelkami:))
Witam nową mame i życze dużo zdrówka oszczędzaj się

A u mnie nowe wieści w piątek byłam na połówkowym z dzieciaczkami wszystko dobrze ważą już 600g i 559g no i jednak będzie dwóch chłopaków niestety dziewczynce urósł siusiuak ale i tak się ciesze. Wczoraj dopadło mnie jakieś choróbsko nochal mam czerwony jak renifer i zatkany masakra niewiem co mam jeszcze zrobić żeby mi przeszło bo chciałam się wybrać do mamy n pare dnia ale jescze nie wiem czy się wykuruje:cool: Życze miłej niedzieli odezwe się później
 
Magda odpisałam na priv :-)

miki3274 Gratuluję dwóch facecików :-) pewnie,że trzeba się cieszyć bez względu na płeć.najważniejsze zdrówko:-)
Ciekawa jestem kto w moim brzuszku mieszka;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie:-). Podobnie jak Wy będę mamą bliźniąt, obecnie jestem na początku 19tygodnia i to moja pierwsza ciąża.Chciałabym wiedzieć kiedy poczułyście pierwsze ruchy swoich dzieciaczków. Ponieważ zaczynam się martwić że ja nic jeszcze nie czuję, tydzień temu byłam na wizycie i podobno jest wszystko ok.ale z tego co czytałam to już powinam coś czuć szczególnie że to bliźniaki. Była bym wdzięczna jak byście podzieliły się swoim doświadczeniem.
 
reklama
Do góry