reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Donka ja tez nie mam bolesnych skurczy, ale brzuch, jak twardnieje, to na dluzej niz kilka sekund- raczej kilkadziesiat:tak: a bole takie jak na miesiaczke to ponoc tez skurcze.. a propos tych okien:-) mam pytanko- co w tym czasie z Gabi? Ona juz tak ladnie bawi sie sama ?:szok:
 
reklama
Yummy z tymi oknami to żarcik był,a niech sobie brudne będą,jeszcze coś tam przez nie widać;-)
Gabryśka ma okresy,że bawi się sama i jest grzeczniutka jak aniołek,ale to taki aniołek z big rogami:tak:,teraz jej ulubionym miejscem zabawy jest łóżeczko turystyczne,które czyściłam dla dziewczyn ale już nie dała złożyć
 
Dziewczynki trzymajcie się dzielnie:-)

Yummy mam nadzieję że dużej wytrzymasz!Jak to się mówi nie znamy dnia ani godziny:eek:

donka to dobre było z tymi oknami hehe:-DSłodka ta twoja córcia pewnie troszke zazdrosna

asiia dziewczyny mają rację trzymaj się!
 
no wreszcie mogę popisać i poczytać..
Moniek - ale laska z Ciebie, fiu fiu:-) brzusio zgrabniutki
Asiia - trzymaj sie dzielnie w tym szpitalu, odpoczywaj i wychodź szybko usokojona

a swoją drogą - jak ja nie cierpię szpitali:no: no ale jak mus to mus
 
a swoją drogą - jak ja nie cierpię szpitali:no: no ale jak mus to mus


powiem Ci, ze ja do pewnego czasu tez tak mialam, ale jak jakis czas temu wyladowalam na I Poloznictwie na Polnej to sama nie moglam uwierzyc, ale bylo mi naprawde bardzo dobrze. Wiesz, jak lezysz bez przerwy sama w domu to cholera Cie bierze, a tam... wszyscy maja takie same problemy, mozna poplotkowac, malo tego - u nas w pokoju co 2 dziewczyna w ciazy blizniaczej, pielegniary megasympatyczne- naprawde bylam w szoku i baardzo milo wspominam:tak:
 
Yummy - no jak tak jakos generalnie się swojsko w szpitalu nie czuję. Wprawdzie miałam do tej pory szczescie i poza 1 porodem nie mialam wiecej przyjemnosci i oby tak zostało:-)
co do Polnej to ja tam na dodatkowe badania musiałam się zglosic w ubieglym tyg. i powiem Ci, ze chyba to mnie jeszcze bardziej wystraszylo. Pierwszy poród mialam w Raszei (SN) i wygladało to tak, ze pojechalam tam o 6 rano, o 14 urodziłam i 2 dni pózniej juz wychodzilysmy do domku, takze jakos nie mialam czasu sie wystraszyc. A tu na Polnej, mam wrazenie prawdziwy kombinat, zwlaszcza ta izba przyjec (w Raszei o tej 6 rano to kameralnie było). No ale z racji tego, ze dluzej tam nie bylam to moze po prostu nie wiem jak jest dalej ...
tym cenniejsze to co mówisz:-)
 
Izba przyjec jest traaaaagiczna:wściekła/y: jestem chora, jak mam tam trafic- raz czekalam nawet 3h az zostalam przebadana:szok: myslalam ze zaraz komus krzywde zrobie:tak: a co do reszty- to zalezy, gdzie trafisz- jak wszedzie... Na I jak lezalam bylo rewelacyjnie, na III 2,5 roku temu bylo kiepsko...
 
eh mnie tez te szpitale odpychaja...juz kilka razy bywalam konczylo sie to wypisem na wlasne zadanie,raz zostalam jak nie mialam wyjscia. A wlasnie jak to jest z ta Polna?faktycznie jest tam tak nieprzyjemnie?
Wiecie ile zostaje sie po cesarce w szpitalu?po naturalnym jesli wszystko jest ok z dzieciaczkami po dwoch dniach wypisuja?
 
Witam Dziewczyny :)

Czy moglabym do Was dolaczyc? Widze ze tu zaawansowane ciaze. Czy sa moze jakies wczesne tez? :-)
Ja jestem dopiero w 13 tyg ciazy. O blizniakach dowiedzialam sie dopiero ok. tydzien temu :-D Mam juz synka 2,5 roczku :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry