reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

mam nadzieję, że się uspokoi wszystko. Przynajmniej do 22.01:p bo na tych egzaminach muszę być za pierwszym razem;] za tydzień będzie jedyna szansa pisania testu, a poprawka ewentualna to odpowiedź ustna:/ a 22 mam przemowe na zaliczenie retoryki przed moim rokiem, a nie wiem czy jakbym musiała poprawiać to przed kim by to było, ale wole się nawet nie zastanawiać:p później jeszcze tylko dwa egzaminy, ale w razie czego czytałam, że ze względu na jakieś wydarzenia losowe można wnioskować o bezpłatne przedłużenie sesji do 15 czy tam 16 marca:D

anuśka25
user-offline.png
dziękuję:) musi być dobrze, a dwa dni temu moja lekarz mówiła, że jest pod wrażeniem tego jak dobrze się trzymam... i tu sprawdza się powiedzenie "nie chwal dnia przed zachodem Słońca":p

Yummy_mummy_82
user-online.png
mnie tak boli po bokach już od dawna, jak pytałam się pani dr to mówiła, że to właśnie więzadła i nie należy się tym przejmować (przeważnie jest to ból, ale i czasami mnie tak ciągnie, że mam wrażenie, że zaraz brzuch pęknie:p)
a niedługo nasza kolej rodzenia będzie (najpierw Twoje dziecinki, a później moje i tak ma zostać:p) a kto jest jeszcze przed nami? Walwenderki, enaflo i kto jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jakiś czas temu zastanawiałam się na dzienniczkiem dla maluszków i teraz przypomniało mi się ze jednak aby dwójkę jakoś ogarnąć byłby przydatny na początek więc dołączyłam do listy wyprawkowej:-) i kupiłam dziś:-)
a dodatkowo mają do jutra promocje brioko.pl
 
enaflo - a my zamiast dzienniczka poszliśmy na łatwiznę, kupiliśmy kalendarz i każdy dzień jest podzielony na pół i wpisujemy godziny karmienia i ile wypiły mleczka, herbatki itp, kupki, leki, jakieś niepokojące objawy , zmianę mleka, rozpoczęcie kolejnej puszki mleka itp ...przy każdym dniu robimy podsumowanie dla każdego dziecka ile które wypiło mleczka a ile herbatek
np dzięki temu wiemy że puszka 800g bebilon 1 starcza nam na 4 dni :-)

jestem ciekawa jak wygląda ten dzienniczek za taką cenę - jak dojdzie to podziel się opinią :-)
 
Mimo tego że biorę no-spę to od wczoraj mam ból brzucha,szyjkę sprawdzałam jest zamknięta,brzuch po no-spie miękki ale czuje takie ciągnięcie...to też trochę przypomina bóle miesiączkowe...:-(myślicie że to mogą być rozciągające się więzadła w macicy?
 
anuśka25
user-offline.png
jak ja się pytałam lekarza o bóle w dole brzucha to mi powiedziała, że najlepiej porównać je właśnie do bóli miesiączkowych, jeśli są silniejsze to warto iść sprawdzić co się dzieje, a jeśli nie to znaczy, że taki nasz urok...
mnie napiernicza już od dawna, z tygodnia na tydzień coraz gorzej jest, ale jak biorę no-spę i leże w łóżku to jest do zniesienia, gorzej ze wstawaniem:p

AGATA777
user-offline.png
czekamy z niecierpliwością na wieści:) i oczywiście kciuki cały czas trzymane

a pomysł Tossy bardzo dobry, po co szukać dzienniczków jak można zwykły kalendarz wykorzystać:D
 
reklama
AGATA trzymaj się dzielnie, czekamy na wieści od Ciebie.
A co słychać u reszty bliźniakowych ciężarówek i bliźniakowych mamuś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry