reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
volka - ja się nie znam za bardzo, ale skurcze na poziomie 100 to już poważna sprawa :-)

walawenderki - a Ty jak się czujesz? a te podwyższone przepływy to jakieś zagrożenie dla Ciebie albo dla dziecka? Oby jutro wszystko wyszło już dobrze na badaniach..

Agatka777 - to sporą masz tą dawkę żelaża, a to z powodu anemii? Ja ok 20tc miałam hemoglobinę na poziomie 10,5 ale po witaminach wzrosła mi do 12,1 ostatnio.

karola79 - no właśnie ja od początku chciałam Łucję, ale coś mój pomysł zostal zbojkotowany :baffled:


Ja się czuję jakby mnie walec dzisiaj przejechał. Coraz częściej mam też skurcze, wizyta w środę, mam nadzieję że dotrzymam :-)

U nas w domu już stoi prawdziwa choinka :-) Kochany mąż stwierdził że z racji mojego stanu i ryzyka że w święta będę w szpitalu, choinka będzie wcześniej, Wczoraj u Mai był też Mikołaj, bratowa przywiozła też świąteczne ciasteczka. Tak więc robi się klimat świąteczny.. :-)
 
youstta
user-online.png
-tak z powodu anemii,ale wczoraj wzięłam ostatni raz to dziadostwo.Brzuch mnie niemiłosiernie bolał,brałam no-spe,scopolan i atarax.Ni cholery nie przeszlo,do tego biegunka po tym żelazie.
Ale masz fajnie,uwielbiam zapach choinki.
 
UWAAAGA UWAAAAAAGA !!!!!!

Jestem posłańcem dobrych wiadomości
:-) - Dzieci volki są już na świecie!!

Volka urodziła chłopców wczoraj, czyli 9.12.11r. przez cc.
Adaś - 2550g i 49 cm, urodzil się o 23.23
Kamilek 2650g i 50cm urodził się o 23.24 :)

Napisała że czuję się w miarę dobrze i jak trochę się wyśpi to wejdzie na forum. Pozdrawia nas wszystkie! :-):-):-)


GRATULACJE KOCHANA!! Odpoczywaj dużo i czekamy na Ciebie!!
 
dziewczyny donoszę że MoniaN wczoraj po 15 urodziła chłopców przez cc ponieważ odeszły jej wody ...maluszki mają po ponad 1200g i są na neonantologii...Monia była przewieziona karetką ze skierniewic do łodzi do szpitala w którym leżałyśmy...także dzieciaczki sa pod dobrą opieką !!! Monia też czuje sie nie najgorzej bo się z nią dzisiaj widziałam :-)
a nasze maluchy są już praktycznie na wylocie do domu :-)
 
to nam się dziewczynki posypały:) gratuluję;]
Dzieciaczki Moni i Violki mają urodziny tego samego dnia:D to która następna?:p

a tak z innej beczki to czy któraś oprócz Ciebie Tossa rodziła naturalnie?
 
ooo.. a zastanawiałam się nawet dzisiaj co u Moni, bo ostatnio pisała że ją wypisali..

czyli MoniaN urodziła w 29t1d jak wynika z suwaczka. Oby maluszki były silne i szybciutko przybierały na wadze.

kl00dia - chyba Palinka rodziła tylko SN i Milena23uk chyba też.... z tego co pamiętam to Domi, rabbit, karola79, reniag, Tossa no i volka przez cc. Nie pamiętam jak ewaw1. Na chwilę obecną ja podobno mam też rodzić SN, ale w środę będę naciskała na cc, może lekarz się zlituje..

Tossa - to święta spędzicie w komplecie. Silne dzieci po mamie :-)

yoummy_mummy - nooo.. teraz ja :szok: :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to nam się dziewczynki posypały:) gratuluję;]
Dzieciaczki Moni i Violki mają urodziny tego samego dnia:D to która następna?:p

a tak z innej beczki to czy któraś oprócz Ciebie Tossa rodziła naturalnie?


Ja rodzilam naturalnie ;) jak masz pyt to wal smialo!

gratki dla Volki i Moni
kurcze 3mam kciukasy za tych jej chlopcow aby szybko dobili 2 kg ;)
Tossa juz nie dlugo kochana!!!
 
Do góry