reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

tygryz3 - wiesz co jak od jakiegoś 30tc miałam "mroczki" przed oczami jak za długo stałam. Teraz też nie daję rady stać dłużej niż 5 min. bo robi mi się słabo. Tylko ja b.dużo leżę i może mój organizm odzwyczaił się od pozycji "stojącej" :shocked2: Natomiast w ogóle nie daję rady leżeć na plecach,brakouje mi tlenu usg i ktg muszą mi robić na boku.

volka - a jakie Ci skurcze wyszły? mi we wtorek wychodziły skurcze na poziomie 40% - 50%. Z tym szpitalem to faktycznie możesz jeszcze poleżeć jak się nic nie będzie działo... ciekawe co zadecydują. A kiedy odstawiłaś fenka?

Agata777 - ja biorę Biofer Folic, nic mnie nie mdliło po nim, może poproś lekarza żeby Ci zmienił to zelazo.

Palinka, Tossa - jak maluszki?

W ogóle to ból spojenia łonowego tak mi daje czadu że nie mogę nogi podnieść :wściekła/y:

Dla dzieci już wszystko mam kupione, muszę dokupić tylko 2 łóżeczko, bo na samym początku planuję kłaść je w jednym no i leżaczki. W ogóle to mojemu mężowi włączył się ostatnio "syndrom wicia gniazda". Wczoraj np. porozkręcał niepotrzebne meble, zrobił miejsce dla dzieci i biegał z odkurzaczem, bo przecież nic nie mamy przygotowane :-D

Ja mam wizytę w środę, będzie to 35t3d. Mam nadzieję że lekarz coś konkretnego mi powie. Na początku grudnia powiedział mi że 18-20 grudnia kładzie mnie do szpitala. A w poniedziałek na wizycie powiedział że nie ma się co śpieszyć i może jeszcze uda mi się do stycznia wytrzymać żeby dzieci były "styczniowe".

dobrego dnia mamuśki :)
 
reklama
Volka, trzymam kciuki.
Tossa odezwij sie na moment i napisz jak sytuacja.
Youssta, a macie imiona dla bąbli?

aha.. imiona :baffled: nie jesteśmy zdecydowani w ogóle. Jakiś czas temu miała być Łucja i Witold. A ostatnia wersja to Kinga i Konrad. Nie wiem czy to się jeszcze nie zmieni..Jakoś tak trudno wybrać. Z Majką też do ostatniej chwili nie byliśmy pewni..
 
youstta
user-offline.png
-chyba tak zrobię ,ale wizytę mam 15 stego i muszę wytrzymać.Najgorsze jest to,że mi od żołądka robi się słabo.Do tego mam biegunkę po tym świństwie.Patrzyłaś może na pasy ciążowe,podobno niwelują ból spojenia i są zalecane w ciążach bliźniaczych.
 
youssta- u nas też miała być Łucja i Witold na początku :-) jak miała być parka..
Kornel powoli dochodzi do siebie..w poniedziałek wyjmą go z inkubatora i będą obserwować 3 dni..i jak będzie ok to do domku..:-) ładnie przybiera na wadze..
dokładnie nie ma co się śpieszyć.. lepiej jak dzieci będą wypieszczone w brzuszku :-)
 
dziewczyny,mialam robione drugie ktg i mam juz o polowe wyzsze skurcze niz rano.No i czesciej,ale raczej nieregularnie.Youstta-nie wiem jak to procentowo wyglada,ale dochodzily do 100 na tych wykresach.Ja tam sie na tym nie znam,ale troche je czuje.Ciekawe kiedy mnie konkretnie ruszy.Oby tylko moj M.zdążył dojechac.
 
aha.. imiona :baffled: nie jesteśmy zdecydowani w ogóle. Jakiś czas temu miała być Łucja i Witold. A ostatnia wersja to Kinga i Konrad. Nie wiem czy to się jeszcze nie zmieni..Jakoś tak trudno wybrać. Z Majką też do ostatniej chwili nie byliśmy pewni..

YYYYYYYYYYYYYYYY, Łucja i Witek-TOTAL, ale super na maksa mi sie podoba
 
reklama
Do góry