reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny nogi zaciskam i ciągle leżę. Chyba mój kryzys minął i emocjonalnie lepiej się czuję. Jestem dobrej myśli i chcę chociaż do końca roku (32 tyg) wytrzymać. Dziś rozmawiałam z panią dr i na razie chcą jeszcze przez jakiś czas obserwować jak się szyjka będzie zachowywała na samych tabletkach. Chciałabym chociaż na wigilię wrócić do domu, nawet na kilka godzin ale jak lekarze będą się wahać to ja nie naciskam, bo dzieci są tu najważniejsze. W piątek mam badanie gin i usg i zobaczymy co się będzie działo.
Teraz czekam na sobotę bo moja księżniczka ma przyjechać i mogę na godzinkę salę opuścić (nie wpuszczaja dzieci na oddział) :-D Tak się za nią stęskniłam!!!!!!!!

Sylwina współczuje wam, to bardzo trudna decyzja. Nikt tu nie będzie potępiał twojej decyzji, jesteśmy tu po to żeby się wspierać. Trzymaj się kochana i dbaj o siebie i brzuszek a małego aniołka zawsze będziesz miała w pamięci.

Agata ja ciężko w tej ciąży przeszłam badanie z glukozą 75g, dasz radę :) Nie martw się wagą maluszków nadrobią raz dwa, a poza tym to tylko orientacyjna waga.

Ewa korzystaj przed porodem, bo potem kilka tygodni zero seksu ;-)

Palinka trzymam mocno kciuki za Ciebie i czekam na wieści !!!! Ściskam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny!!!!
Dopisuję się do waszego grona przyszłych mam bliźniąt. Jestem w ósmym tygodniu. Bliźnięta dwujajowe. Jak dotąd szok i niedowierzanie.Potrzebuję wsparcia.
Pzdr
 
AGATA777 ja miałam wczoraj ten jakże "cudowny" teścik, jutro do lekarza to zobaczę co u mnie wyszło:p najpierw myślałam, że się udławię tą glukozą, a później aż mi wymiociny o smaku glukozy do gardła podchodziły. MASAKRA, zresztą pewnie większość wie jak to jest:p

a żeby nie było za fajnie to wczoraj chyba wody mi wyciekały, najpierw majtki miałam jakbym się zesikała podczas czekania na drugie pobranie krwi, a później w domu cały czas coś mi leciało, a w toalecie sprawdziłam, że to tam ze środka leci a nie z cewki moczowej i do tego miałam jakieś dziwne skurcze, ledwo do domu dotarłam od lekarza już myślałam, żeby gdzieś na krawężniku sobie przysiąść, bo nie mogłam iść:/ ech... a myślałam, że bycie w ciąży to sama przyjemność:p
 
kla00dia
user-online.png
-a dzwoniłaś do swojego gina?Takie wyciekanie wód moze być niebezpieczne.
 
AGATA777 już nic nie leci, ale jutro idę, mam zarezerwowane 40min na badanie. Narazie leże w łóżku i jedyny wysiłek jaki mnie czeka to spacer z psem;] zobaczymy jutro co się dzieje
 
kla00dia
user-offline.png
widze ze idziemy leb w leb:] jakbys chciala to sprawdzic to ponoc jest w aptekach fajna rzecz- All Sense Kit (test czy to wody) albo po prostu papierki lakmusowe (tansze).

Ale nie stresuj sie, bo to rownie dobrze moze byc jakies nagle zapalenie i dlatego caly czas masz mokro ( u mnie sie tak okazalo)

Ale na wszelki wypadek lez i odpoczywaj, bo jesli to wody to nie ma zartow. Trzymaj sie !!! Mocno sciskam!!
 
reklama
Witajcie Dziewczyny.a ja chce siepochwalic ze Jestem po pierwszej wizycie w szpitalu,pobieranie krwi przezylam , dzidziusie zobaczylam takze jestem dzisiaj szczesliwa :) termin wedlug usg tak jak juz pisalam wczesniej (koncowka maja) :) dzidzie sa juz wyzej ,i jeden bobo lezy dupka na glowie drugiego..
martwie sie tylko bo lekarz powiedzial,ze jest pomiedzy nimi roznica tygodnia, co oznacza ze jeden dzidzius rosnie wolniej.. tydzien temu (jesli polska doktor dobrze sprawdzila) roznica pomiedzy nimi to byl jeden dzien.. niewiem co myslec, ponoc tak sie zdarza ze jeden dzieciaczek rosnie szybciej.. no ale beda to czesciej sprawdzac takze zobaczymy.( czy ktoras z Was tez tak miala ? czy powinnam sie bac ? )
druga rzecz ktora rowniez troszke mnie nie pokoi ,to to ze pzy jednym dziecku jak to lekarz w opisie napisal jest jakies krwawienie.. niewiem co mam myslec.. widze tylko ze w irlandii niechca odpowiadac na zadne pytania..
oprocz tego wszysto jest wporzadku.
Pani doktor potwierdzila rowniez ze dzidzie beda identycznej plci,(co chyba znaczy ze Polska ginekolog. nie potrafi odroznic blizniakow jednojajowych,od dwujajowych..) ale powiedziala ze jeszcze za wczesnie na podgladniecie co tam miedzy nozkami maja..
no ale ja jak nic wiem ze beda dwa chlopki :p
nastepne usg juz za 2 tygodnie,czyli 19grudnia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry