reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej dziewczyny wciągnęłyśmy właśnie pyszne ciacho które kumpela przyniosła i małe się rozbrykały:)) posmakowało:-D

volka- mamaMacka rodziła na polnej ja póki co też tam planuję choć mój lekarz tam nie pracuje i wtedy takie nieciekawe opinie są jak do ciebie podchodzą:( nawet byłam na konsultacji u lekarza z polnej i rozważałam zmianę ale w końcu się nie zdecydowałam, zobaczymy...
miałam bóle i w nocy pojechałam skontrolować co się dzieje to pierwsze pytanie: jaki lekarz prowadzący!!
 
reklama
Yummy_mummy_82 u mnie z szyjką trochę lepiej, bo mam 30mm, ale jeszcze ponad miesiąc temu było 40mm. Mam nadzieję, że się nie skróci zbytnio. Też staram się leżeć, ale w weekendy na uczelnie trzeba śmigać, a oprócz tego inne obowiązki.

tygryz3 u mnie w brzuszku też dominuje jedna dzidzia (jest większa i sobie po lewej na dole leży), a wydaje mi się że tej drugiej nie czuje w ogóle, tylko tamta szaleje. Jestem prawie co tydzień u gina i niby jest w porządku, a za tydzień ide w końcu do mojej pani i dokładnie mnie zbada (byłam u niej też wczoraj, ale taka masa ludzi, że nie było czasu na dokładne USG:/)
 
domi domyślam się o czym piszesz...Nadia miała prawie 3i pół roku a przeżyłam chwile grozy.Raz wyciągnęła tygodniowego,śpiącego Kacperka z łóżeczka i mi go przyniosła obejmując całymi rączkami jego główkę.Raz znowu nakarmiła bąble paluszkami.To są sekundy...Oczy trzeba miec wszędzie:tak:
yummy mummy ja urodziłam SN.Kacper(pierwszy)był ułożony główkowo a Zuzia właśnie pośladkowo.Lekarka ją ze mnie dosłownie wyciągnęła.
 
Wróciłam




:-) o matko...
leżałam w szpitalu orłowskiego przy Czerniakowskiej- najpierw małe skurcze,a potem fala wymioty i biegunka.. ale mnie nawodnili i dziś puścili :-) póki co nie rodzę i nie widać końća ciaży..szyjka 30 mm :wściekła/y:zamknięta!!! nic a nic się nie skraca...

Boże ...ale się nasłuchałam rodzących ...wiecie aż mnie wtedy zaczynało boleć :-) przy mnie 5 dziewczyn urodziło :-)

Buziaki :-) jak to dobrze być w domku :-) a i jeszcze chłopcy ważą : 2600 i 2400 i dalej główkowo leżą.
 
Ostatnia edycja:
ja też planowałam rodzić na Polnej i miałam lekarza, który tam pracuje ale niestety nie zdążyłam dojechać :-D

Madzia 842 mam nadzieje ze nie urodzilas w samochodzie:-)

enaflo moga Cie nie przyjac jak lekarz nie z Polnej:crazy:

ja tam rodzilam pierwsze dziecko: wiec powiem tak: polozne na oddziale tragedia! ale podczas porodu opieka super, no i rewelacyjny oddzial noworodkowy dla wczesniakow, co w naszym przypadku ma wielkie znaczenie:tak: ale to poloznictwo to naprawde Boze zmiluj... blagasz o znieczulenie, a one maja Cie w d....e, jestes dla nich kolejnym przypadkiem, wiec bez swojej poloznej tam sie juz nie wybieram:no:
kla00dia
user-online.png
30 mm <bujawoblokach> to jeszcze duuuuzooo, a szyjka twarda i zamknieta? U mnie jest ten problem, ze nie wiadomo ile bylo wczesniej, bo w badaniu bylo i jest wszytsko ok, wiec nawet nie mierzyl w USG szyjki:confused2: Ujscie wewnetrzne sie skraca... A zorientowalam sie bo puchlo mi spojenie;/ A kiedy masz nastepne badanie?
moniora02
user-online.png
i dlugo rodzilas? Zuzia, ile miala punktow? Dzielna dziewczyna, podziwiam:tak:
 
tydzień temu córeńka miała 2200g a synuś 1980g
szyjka 1,5cm i rozwarcie na opuszek - ale ja nie szykuję sie na poród SN tylko na CC więc lepiej żeby się jeszcze nic nie rozwierało :-)
 
reklama
Palinka24 - super , że jesteś już w domku :-) Od czego Ty kochana dostałas tych wymiotów i bieguny ??? Cos mi się wydaje, że ułożenie chłopaków już tak zostanie. Waga super. ;-)Jeszcze tydzień i możesz rodzić.

Tossa - jak Ty wytrzymujesz bez swoich prac domowych :-D:-D.
 
Do góry