reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

już dzwoniłam.. lekarz będzie dostępny o 16 to wtedy mam zadzwonić bo teraz jest na sali oper.,
mąż w pracy, niańka do Majki już poszła do domu, a szpital "jakby co" na drugim końcu miasta :szok:


za 40 min biorę kolejną dawkę fenoterolu i mg to liczę na jego cudowne działanie..

torba spakowana, chociaż tyle :-)

podłożyłam poduszkę pod tyłek i leżę, powiedziałam sobie że nie rodzę do 35tc i koniec. :-)
 
reklama
już dzwoniłam.. lekarz będzie dostępny o 16 to wtedy mam zadzwonić bo teraz jest na sali oper.,
mąż w pracy, niańka do Majki już poszła do domu, a szpital "jakby co" na drugim końcu miasta :szok:





co sie dzieje YOUSSTA?


za 40 min biorę kolejną dawkę fenoterolu i mg to liczę na jego cudowne działanie..

torba spakowana, chociaż tyle :-)

podłożyłam poduszkę pod tyłek i leżę, powiedziałam sobie że nie rodzę do 35tc i koniec. :-)



CO SIE DZIEJE yOUSSTA?
 
renia mam nadzieje, ze tez mi intuicja podpowie, a poki co mam problem z sikaniem ale w odwrotną strone,od wczoraj prawie wcale nie sikam :dry:

walawanderki mi mama wszystkie leki z pl załatwia, ale mam jeszcze zapas i fenka i isoptinu, takze jakbys potrzebowała daj znać!!

yogusta jestem pewna, ze one po prostu na dole są i ruszają rączkami moze, albo z główki napierają..dopoki nie masz regularnych skurczy to sie nie denerwuj.Ja mam czasem wrazenie jakby rece mi jedna wsadzała w szyjke..
 
heh, bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego..aby bawić sie, aby bawic się, aby bawić sie na całego.. :)
renia czy twój jeden synus urodził sie duzo mniejszy? bo na fotce, taki maluszek sie wydaje:) też chłopiec po lewe- Kacperek?

moi chłopcy urodzili się o dziwo prawie identyczni bo ważyli 1620 Kacper i 1670 Filip i po 43 cm:) a teraz między nimi jest 1100 różnicy bo Filipek wazy 5100 a Kacperek 4000:) tylko w brzuchu dzielili sie po równo:-D:-D:-D a teraz niestety Kacperek Małojadek:-p:-p
 
Monia - to na pewno nie leżymy na tym samym oddziale , bo ja też na sali nr 19 ;-) szkoda ....może ty jestes na patologii
leż i trzymaj nogi zaciśnięte a będzie wszystko git !!!!

u mnie ciśnienie na razie ok , jak tak będzie dalej to będa trzymać nas jak najdłużej w trójpaku !
 
miałam trochę ubranek na rozmiar 50 lub do 2,7kg w których i tak się topili:-):-):-) ale tak szybko rośli że po wyjściu ze szpitala nosili już małe 56:) oczywiście rekawki były podwijane:) a teraz to Filipek nosi duże 56 i małe 62:) a Kacperek mniejsze 56:)
 
reklama
Do góry