reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Agatka - współczuje Ci tych nocek. Mnie jakoś ominoł ten syndrom, za to płacz i lęk to moi najlepsi przyjaciele ostatnio. Mam nadzieje, że nie zaowocuje to na depreche po porodową.

Magda85-gdańska - i tak dużo zobiłaś :-):-)

MoniaN , Paulinka - czekamy na informacje


Ja dziś czuje się podle ,brzuch mi sterczy jak namiot i do tego boli mnie głowa. A tyle rzeczy chciałam dziś zrobić :(

-
 
No witam dubeltówki!Kurcze tak dobrze mi sie dzis spało po tym szpitalu..ojaaa

gastone,Milenka niezła jazda z fantazjową nie?!

Agatka ja tez takie kłucia miałam i tez sie schizowałam..no stres!A co do płaczu i humorów,ja mam cały czas tak..heh pocieszające

yogusta miałam własnie pytac jak noc po fenku, ja oprócz mega trzesawki rąk,cukier rozsypuje zawsze!!to juz przywykłam i serducho tez, ale tak jak piszesz dla mnie tez to działa cuda!! No a na torbe czas najwyzszy, ja dopiero jak spakowałam to poczułam wewnętrzny spokój :-).

Palinka odezwij sie kochana!!

Domi wielki gratki, bo chyba jeszcze nie miałam okzaji..nie wyobrazam sobie jak z czwórką dać rade!!Potrzebujesz pewnie troche czasu.kciuki i respect mamuska!!

Monia trzymaj sie,miałam tam praktyki i Matka Polka najlepsza w Pl,duzo bym dała zeby moje malenstwa sie tam urodziły!!Nic sie nie martw!!


Kurcze az nie chce sie wierzyc szok :szok:
mam nadzieje,ze to chociaz kobieta byla a nie jakis zbok ktory ogladal nasze gole brzuszki ...

Ewa zaraz pedze wysylac paczke dla Ciebie :-)
milego dnia ciezaroweczki i jak najmniej bolesci !!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
walawenderki
user-online.png
-odpocznij kochana,nie przemęczaj się.
 
Milenka super!!Czekam z niecierpliwością i już żałuję, ze tylko to wziełam :sorry2:.

walawanderki przytulam mocno i nie bedzie zadnej deprechy bo bedziemy tak ta ciążą umęczone,ze tylko lepiej juz bedzie bez brzuchola!!Łyknij paracetamol na głowe albo nasmaruj skronie amolem.
 
reklama
ale jaja Fantazjowa trolem:szok: to pewnie stąd ten nick - trzeba mieć trochę fantazji!!!!:-D:-D:-D
Ewcia , Yousta ale Wy już bliziutko końca:) Ewa dokładnie na tym etapie co Ty jesteś 34+2 przywitałam się z chłopcami:) i już minęło 3 miesiące jak ten czas szybko płynie:)
 
Do góry