reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Sylwina mam nadzieję że będzie wszystko dobrze,
nie wiem czy by się przydało ale w kwestii jakiejś konsultacji nazwisko specjalisty od ciąż wielopłodowych bardzo polecane to dr hab. Witold Malinowski - jest on przewodniczącym sekcji ciąży wielopłodowej polskiego towarzystwa medycyny perinatalnej
 
reklama
Sylwina87 jak w Gdańsku to może do dr Preisa pod opiekę Cię dadzą (szpital na Klinicznej), podobno bardzo dobry lekarz jeśli chodzi o problemy z ciążą (taką opinię uzyskałam od lekarza, który mi badał raz dzieciątka, bo jeden miał przezierność karkową za dużą i był zbyt mały jak na swój wiek). W ogóle kadrę ponoć mają dobrą choć warunki i sprzęt taki sobie.
 
część dziewczyny, jestem tutaj nowiusieńka, jestem w 11 tygodniu ciąży bliźniaczej i szukam gdzie by się tutaj przykleić i podowiadywać o niespodziance, która nas spotkała i z której jesteśmy przeszczęśliwi:)

pozdrawiam wszystkie ciążowe:)

Witam w naszym wyjatkowym gronie:))))zycze spokojnej ciazy i mam nadzieje ze spodoba Ci sie u nas
 
bardzo mi przykro czytac takie wiadomosci, Sylwina nie jestem specem ani psychologiem ale mysle ze masz ta sile w serduszku i gory przeniesiesz aby wszystko skonczylo sie dobrze, a medycyna na szczescie nie stoi w miejscu.
Moze to nie wiele ale pamietaj ze masz tu ogromne wsparcie
sciskam
 
Dzięki za przyjęcie:)
Sylwina współczuję, już na tym etapie ciąży taki stres.

Za tydzień idę na prenatalne i też się martwię, niedawno skończyłam 35 lat...
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry :-)

a ja sobie wymyśliłam że 27 listopada jade do wawy na izbę przyjęc na czerniakowską i niech mnie tam zostawią,przebadają serce i wogóle ..i jak coś to niech mnie zostawią do porodu a jak nie to będę spokojniejsza w szpitalu...bo w domu to nerwicy dostaję.. a mama ma urlop od 28 listopada do 9 grudnia to zajmie się małą..ale chyba się nie rozpakuje do tego czasu...:-( ale myślę że to dobry pomysł...
 
hej dziewczyny:)
agata, twój młody, to juz stary chłop:) hehe:) jak sie dzis czuje? skąd te duszności, a twoja nera jak tam? dalerj szarpie?
sylwina, nie ma sprawy. jezeli dobrze pamietam to jutro masz jakies konsultacje, czekamy więc na wieści.
paulinka jezeli lepiej ci bedzie w szpitalu pod wzgledem psychicznym to tak zrób. masz juz jakies skórcze czy krótsza szyjke, że tak sie denerwujesz wczesniejszym porodem?
tossa jak tam u was?
damian z niania na spacerze, ja zaliczyłam zapupy i spacer z psami, zaraz bedę rozwieszać pranie i musze zjeść witaminy. mnie jeszcze nie dopadł kryzys 20 tygodmnia, może dopadnie mnieza te 4 dni;) narazie żeby nie zapeszczac czuje sie super:) czego i wam zycze:)
 
reklama
Tak jutro mam wizyte u swojej Pani ginekolog bo badania prenatalne miałam robione przez innego lekarza w szpitalu wojewódzkim. Cały czas mam nadzieje że ten lekarz sie jednak pomylił. Jeśli jednak nie to jutro będe wiedziała co dalej robić. ale psychika zaczyna mi powoli siadać:(
 
Do góry