reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

magda- szyjka dwa tygodnie temu miała 3 cm.. więc dłłłuuuga ale wczorajszy ból brzucha mnie zaniepokoił..i to serducho mnie martwi..ale na pewno tez to że mieszkam ponad 50 km od wawy skłania mnie do wcześniejszego pobytu w szpitalu :-)
 
reklama
paulinka nie doczytałam o tym serduchu, twoje ci nawala?
jutro juz zaczynasz 34 tydzień:) wytrzymasz jeszcze troche. ja mam spzital pod nosem, samochodem 5 minut, ale nic dziwnego, że masz stresik, jak u ciebie 50 km..narazie rodzisz naturalnie tak?
 
magda- mam strasznie nie miarowe tetno i bardzo silne kołatanie lekarz kazał to zbadać.Kiedyś miałam też takie problemy z serce ale tłumaczyłam sobie że to stres itp.ale myślę że to teraz obciążenie jest duże i dlatego.Ale warto się zbadać jakjest ku temu okazja.Tak póki co to naturalnie..chociaż teraz nie mam pojęcia jak chłopcy są ułożeni..
 
Hejkabyłam dzisiaj na wizycie i wszystko jest w porządku wyniki też są ok tylko w cytologi wyszły mi jakieś bakterie i lekarz powiedział żebym zrobiła badanie z wymazu z pochwy tylko nie pamiętam jak się nazywa to badanie może któraś z was też takie coś miała :-(
 
ja miałam takie badanie. nazywa się to poprostu wymaz z pochwy chyba:) u mnie wyhodowali grzyba i paciorkowca:p nie martw sie badanie nic nie boli:) wykonuje sie je podobnie do cytologii
 
Magda tak ja sie nie boje tylko mój gin tego nie wykonuje i nie wiem jak to badanie się dokładnie nazywa bo chyba bede musiała to zrobić
 
Agata - to zdrowia dla Dawida!
My mieszkamy na " wsi " a do miasta szpitala mamy 10 minut drogi :p
Dzisiaj poprasowałam trochę, poskładałam i aktualnie ubranka, prześcieradła itd. leżą w mojej garderobie :p
 
reklama
fantazjowa
user-online.png
to blisko macie:-)Ja po spanku popołudniowym,przesadziłam z jedzeniem.
Uwaga jestem 10 kg na plusie:-)Ważę 55 kg:-)
 
Do góry