reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

fantazjowa
user-online.png
to blisko macie:-)Ja po spanku popołudniowym,przesadziłam z jedzeniem.
Uwaga jestem 10 kg na plusie:-)Ważę 55 kg:-)

Dokładnie :p
Oj tam nie gadaj ja ważę 56 kg a ważyłam przed ciążą 44 :/
ja sie pogodziłam z M. po prostu nie mogę bez niego wytrzymać i już godzonko było :p
Teraz grzecznie siedzi w domu...koledzy do niego przyszli ja byłam w wc i mówił im tak " chłopacy sorry,ale mam ważniejsze sprawy niż picie z wami " normalnie mnie zaskoczył :p
Boże a jeszcze tyle przede mną,ale nie idzie mi aż tak bardzo w nogi w brzuch więcej :p
 
reklama
Fantazjowa to dobrze, że z Twoim Ci się układa. U mnie niestety nie ma sielanki. Wczoraj wrócił o 3 w nocy i dziś wykombinował sobie zwolnienie do pracy. Dostał na dwa dni, więc znów gdzieś wybył. Obiecał, że niedługo wróci, ale już ja go znam. Ehhh...
Ja do szpitala do Poznania mam jakieś 40 km, jak nie więcej, więc wolałabym dotrwać jednak do tego 12 grudnia żeby nie było sytuacji, że zacznę rodzić a tu godzinna podróż jeszcze mnie czeka.
Cholera, nie mogę się zabrać za pakowanie tej torby do szpitala i dla dzieci. Nie wiem czemu, odkładam to i odkładam :/.
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę co brałyście na ból zęba w ciąży? Ja jak już mnie tak mega mocno napieprza to wezmę apap, ale nie chcę się tyle faszerować a coś czuję, że znów się zaczyna :/.
 
Fantazjowa to dobrze, że z Twoim Ci się układa. U mnie niestety nie ma sielanki. Wczoraj wrócił o 3 w nocy i dziś wykombinował sobie zwolnienie do pracy. Dostał na dwa dni, więc znów gdzieś wybył. Obiecał, że niedługo wróci, ale już ja go znam. Ehhh...
Ja do szpitala do Poznania mam jakieś 40 km, jak nie więcej, więc wolałabym dotrwać jednak do tego 12 grudnia żeby nie było sytuacji, że zacznę rodzić a tu godzinna podróż jeszcze mnie czeka.
Cholera, nie mogę się zabrać za pakowanie tej torby do szpitala i dla dzieci. Nie wiem czemu, odkładam to i odkładam :/.
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę co brałyście na ból zęba w ciąży? Ja jak już mnie tak mega mocno napieprza to wezmę apap, ale nie chcę się tyle faszerować a coś czuję, że znów się zaczyna :/.

Może ja bym się nie zgodziła aż tak szybko,ale jak M. wychodził to Kacper się rozryczał,że on chcę żeby jego tatuś został. No i się pogodziliśmy...A często to się zdarza? Może weź go jakoś zaszantażuj,że to będzie koniec jeżeli nie przestanie tak robić, powiedz mu co o nim myślisz...Mimo,że kochasz go tak jak jak kocham mojego dup*ka ;***

Kupiłam dziś na allegro łóżko dla synka jak myślicie może być?
Często kupujecie swoim dzieciakom ubranka w internecie, ja np. obecnie moim królewną kupuję w internecie, a Kacprowi wolimy kupować w sklepach…



Łóżko drewniane NIKO prosto od producenta (1919324473) - Aukcje internetowe Allegro

A sobie :

Cieplutkie LEGGINSY getry CIĄŻOWE długie M/164 (1924329899) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
JEANSY RURKI CIĄŻOWE granat(36-44) TU ROZ 38(M) (1919329954) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Płaszczyk płaszcz H&M nowy turkusowy 40 (1926122260) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

A płaszczyk w moim ulubionym kolorku ; )) Ostatni chyba co kupiłam,bo już 2 mam + 3 ten, jeszcze do tego 2 kurtki :O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej laseczki ale macie tempo..ja siedze w krzaczorach i czytam Was, ale weny do pisania nawet nie mam..jakis marazm mnie złapał, dzis przepłakałam pół dnia, bo znowu szopki z macierzynskim.Szkoda gadać.

fantazjowa najwazniejsze, zebys była szczesliwa..moze sie zmieni w koncu i zrozumie.

volka współczuje, kurcze ja tez z moim M miałam problemy kiedys, palił, brał rózne cuda,przez to studia zawalił, ale zmądtzał wreszcie.Czego i Wam zycze.Tylko gonie jeszcze go za picie codzienne browarów,tłumacze ze w kazdej chwili moze cos sie zaczac i w tedy jak pojedziemy?!Ale nie dociera do konca do niego, ja troche jestem uczulona na alko, bo mój ojciec pił i wiem jak to moze zniszczyc zycie..wszystkim.

agatka ale Ty masz spust z tym jedzeniem:-D , ja 14kg na plusie i brzuch ruszył do przodu.

sylwina87 wierze, ze bedzie dobrze, kciuki wielkie, medycyna działa cuda!!

Palinka ja tez mam masakre z serduchem,w szpitalu powiedzieli, ze to od braku zelaza moze być.
 
fantazjowa najwazniejsze, zebys była szczesliwa..moze sie zmieni w koncu i zrozumie.

volka współczuje, kurcze ja tez z moim M miałam problemy kiedys, palił, brał rózne cuda,przez to studia zawalił, ale zmądtzał wreszcie.Czego i Wam zycze.Tylko gonie jeszcze go za picie codzienne browarów,tłumacze ze w kazdej chwili moze cos sie zaczac i w tedy jak pojedziemy?!Ale nie dociera do konca do niego, ja troche jestem uczulona na alko, bo mój ojciec pił i wiem jak to moze zniszczyc zycie..wszystkim.

Mój to tak samo jak volki...niestety...a raz ode mnie dostał po mordzie? Raz go wywaliłam w środku nocy z domu ? Teraz chyba zrozumiał co by stracił...jak on kolegą odmówił czego nigdy nie robił...
odebrałam okulary ( szczerze to o nich zapomniałam :p ) i śmigam w nich po chacie chociaż przyzwyczajona jestem do soczewek :p
 
volka lepiej łyknąc apap, niz sie meczyc, a przeciez teraz w koncówce duzo mniej szkodzi niz na początku.U nas to w szpitalu jak cukierki paracetamol rozdawali.

fantazjowa spoko ciuszki, ja tez lubie taki kolorek.
 
volka lepiej łyknąc apap, niz sie meczyc, a przeciez teraz w koncówce duzo mniej szkodzi niz na początku.U nas to w szpitalu jak cukierki paracetamol rozdawali.

fantazjowa spoko ciuszki, ja tez lubie taki kolorek.


Nie wiem sama dlaczego tak go lubię...A ciuszki kupiłam,bo spodni mi 2 pary zostały w które wchodzę prócz getrów...A jak myślicie łóżko mu się spodoba,bo tak mnie prosił o łóżko...i do tego mam taką cudowną kołderkę dla niego :p
 
reklama
A ja nie wiem co mu jest, chory do leczenia heh. Jak byłam ostatnio u dentystki i prawie zasłabłam to powiedziała, że już mi nic w ciąży nie będzie ruszać no i muszę cierpieć.
 
Do góry