reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Część piechutka, zobaczysz napewno będzię dobrze :-)
Ewaw - mam jeszcze 7 tygodni ,żeby Cię dogonić. Kasztanków co prawda nie mam, ale znalazłam na kinderki i pochłonałam 2 na raz. A muszę przyznać, że nie przepadam na słodyczami :)
 
reklama
dzięki Kochane za wsparcie
biggrin.gif
, mówicie że bielański muszę to rozważyć. na dzień dzisiejszy myślałam o szpitalu w Piasecznie św. Anny i zapisałam się na prw. wizytę do jednego z lekarzy, którzy tam pracują.
 
Witam nowe mamusie :) super że coraz nas więcej :))

Piszecie o wyprawkach, imionach itp..
ja mam za 3 tyg. egzaminy.. pisałam już że teściowa mnie wyrolowała z pilnowaniem Majki i teraz z nauką jestem w lesie, nie jestem w stanie wkuwać i równoczesnie oglądać bajki itp itd. jak tak dalej pójdzie to będzie ciężko aby go zdać :-(
plus jest taki, że dobrze ze Majeczka jest przekochana i grzeczna i rozumie że muszę dużo leżeć, bo dodatkowo spojenie łonowe mi się rozłazi i nie nadążałabym za nią.

Z wyprawką poczekam do końca pażdziernika zatem, aż się z jednym wyzwaniem jakoś uporam... Nad imionami "myślimy" ale decyzja nie zapadłajeszcze.

Brzuch mi oczywiście twardnieje, biorę no spę i magnez, ale nie widzę jakoś poprawy. W środe mam znowu wizytę, niby po L4 ale może mnie zbada..
 
kurcze yogustta zajmować sie małą,uczyć sie, a przy tym leżeć...nie lada wyzwanie.Współczuje z tymi tesciowymi, na moją zawsze moge liczyć i na mame tez,chociaz daleko są to wystarczy jedno słowo i juz lecą do mnie.Zapytaj sie o fenoterol ginka, mi na serio pomaga na twardnienia i skurcze.

Fajnie, ze duzo z was z Wawy i okolic, mozecie sie podzielic opiniami.
 
dziewczynki czy często macie wizyty i jak często USG. ja miałam 2 razy USG (w 8 tyg. jestem dopiero...), a już się niecierpliwie i chciałabym podejrzeć jak najszybciej Maleństwa.
 
reklama
Do góry