reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
E tam Twojego nie będę lodami pluła ,kleił by się:-D:-D
To ja się przyznam Wam do czegoś.Wczoraj jak jechałam do internisty po przepisanie recept bardzo się spieszyłam.Wrzuciłam na siebie spodnie rozmawiając z koleżanką przez tel.Siedze na przystanku i gadam z nia przez tel i wzrok mój padł na nogawkę od spodni dresowych.
Dziewczyny ale wsyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Założyłam spodnie na lewą stronę:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
pachutka
user-online.png
-witaj.Ja jeżdżę do Bielańskiego ,do poradni patologii ciaży.Super opieka .czułam się jak w prywatnej klinice.
 
Cześć AGATA777 :-).
w tej chwili mieszkam w Warszawie (jeszcze...), a potem wrócę pewnie do mojego rodzinnego miasta koło Radomia.
szukam dobrego lekarza prowadzącego, a także Waszego wsparcia. Boje się o swoje Maleństwa. jak Wy się trzymacie???
 
pachutka witamy!!ale ruch sie na bb zrobił!!bliniakowy boom ;-).
walawaderki ja tez przed ciążą 49kg,teraz 8 do przodu, ale takiego miałam stresa jak ten moj bidny brzuch sie rozciągnie, ale daje rade!
Tossa czekamy na zdjęcia
Co do imion mój M wyszukał Bibianna i Zbylut!!Nie do wiary, ze takie istnieją..
 
reklama
Pachutko- ja zamierzam rodzić w szpitalu Bielańskim.. i chyba sporo dziewczyn chwali sobie tam poród.

Ja na początku byłam przerażona, teraz już trochę mniej ale dalej mam wątpliwości jak sobie poradzimy finansowo itp.
 
Do góry