reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja mam tak ze spaniem ,ze budze sie wczesnie rano.o 6 i oczy otwarte i nudze sie , wtedy załaczam tv i padam jeszcze na godzinke.Ale tak to nie jestem ani zmeczona ani spiaca -zobaczymy za kilka tygodni.
 
reklama
to na pewno pogoda tak dziala ze nas tu tak malo pisze, ja wczoraj z mezusiem pojechalam do ogrodniczego, kupilismy bratki, lawende i borowke amerykanska, po poludniu bylo oczywiscie sadzenie, kolacja tez byla na dworze : jedlismy pierwsze kielbaski z grilla:)mniam ach pogoda jest cudowna!!!!
 
ja wlansie po usg, dzieciaki rosna jedno ma 534g i 474g takze jest mała różnica miedzy nimi,ale mam nadzieje,ze to w normie:)
Nie powiem,troche sie zdenerwowałam:-(
 
Cześć Wszystkim!
Ja tez dziś po ostatnim USG moje myszki już duże są:) dziewczynka 2300 a chłopczyk 2400:) wszystko ok - czekamy na termin cesarki.
Któreś dziecko uciska mi na nerw i jak chodzę to troszkę ciągnę nogą prawą:( tak sobie chodzę i "kłapię"... Z tym chodzeniem to już nie tak łatwo, chcialobysię więcej i szybciej... I nogi zaczęły mi puchnąć... Uroki końcówki ciąży;)

MAŁekropki: czym się zdenerwowałaś?

Pozdrawiam i spokojnej nocki !!!
 
Ja tez tak mialam :) tez mi smutno bylo ze jedno troche wieksze od drugiego. Ale nie ma dwoch identycznych dzieciaczkow pomimo tego ze to blizniaki, jedno czy dwu jajowe....
To normalne, roznica jest nie wielka wiec sie nie martw bo to napewno dzieciaczkom nie pomoze :) U mnie dziewczynka jest wieksza od braciszka... ma to po mamusi ;)
 
Cześć Wszystkim!
Ja tez dziś po ostatnim USG moje myszki już duże są:) dziewczynka 2300 a chłopczyk 2400:) wszystko ok - czekamy na termin cesarki.
Któreś dziecko uciska mi na nerw i jak chodzę to troszkę ciągnę nogą prawą:( tak sobie chodzę i "kłapię"... Z tym chodzeniem to już nie tak łatwo, chcialobysię więcej i szybciej... I nogi zaczęły mi puchnąć... Uroki końcówki ciąży;)

MAŁekropki: czym się zdenerwowałaś?

Pozdrawiam i spokojnej nocki !!!

Kiedy dowiedzialas sie ze bedziesz miec cesarke? Czy oni robia usg w ktoryms tygodniu i sprawdzaja ulozenie? Czy zadecydowalo ulozenie dzieci? Sorki ale jestem zielona w tym temacie- pierwsze dziecko (dzieci:) )
 
malekropki roznicą wagi mozesz sie denerwowac jesli przekroczy 25%, moje tez roznia sie waga (w 22 tyg było az 17 %, ale teraz jest tylko 12%),i jak czytam na wątku rozpakowanych mam to żadna nie miała rownych wagowo blizniakow, wiec mozesz byc na prawde spokojna ;)
Izuszka bardzo Ci wspolczuje, bo to strasznie ograniczające jak noga drętwieje, mnie ostatnio lekko ucisnął i przez moze 10 min miałam bezwladną noge, takie dretwienie ech okropne to, no ale juz jestes na finiszu,wiec niedługo juz odzyskasz władze w nogach ;)
 
reklama
Do góry