reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
czesc mamuski:tak:
dawno nie zaglądalam. My sie jakos toczymy. Wczoraj byłam u gina pokazac wyniki CMV i dostałam skierowanie do szpitala na zakaxny na konsultacje wyników. Mam nadzieje, ze tamtejszy lekarz mnie uspokoi
 
Pytanko, czy mieszkajac w Polsce tez macie czestsze wizyty u ginekologow?
Ja mam kolejna w piatek, trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok. juz nie spie po nocach...
 
ja nie mam częstszych, raz tylko miałam jak mi spadła krew a tak co 4 tygodnie, pewnie teraz bede miała częściej :)
 
Witajcie Trójpaczuszki i te już rozpakowane Mamuśki:-)
Ja dzisiaj po wizycie u swojego gina i....wszystko w porządku:-) szyja trzyma,ilość wód płodowych jest ok,a chłopaki rosną i rosną;-)Wagowo 692g i 705g...i pomyśleć że jeszcze niedawno takie fasolki z nich były:-D a moja waga +5kg:confused2:wszystko w brzuszek idzie. Kolejna wizyta za 3 tygodnie,a brzdące nieźle dają popalić, sprzedają mamuśce niezłe kopniaki
 
reklama
hej kobitki!
jestem po badaniu genetycznym, wszystko ok!!! maluchy rozwijaja sie prawidlowo maja po 60 i 64 mm:D, jeden maluch "skakał" sobie odbijajac sie na pupci:p - tak to wygladalo a drugi chyba spal:)
spytalam lekarza kiedy mozliwe jest okreslenie plci ,nie odpowiedzial , powiedzial tylko ze przydwuowodniowej, dwukosmowkowej ciazy jest duza szanasa na chlopca i dziewczynke, coz moze widzial ale nie chcial tak szybko mowic:)
no i nie moglam sie oprzec i wstapilam do ciucha , kupilam sliczny czerowny bodziaczek i komplecik welurkowy w kolorze kremowym
oby wszystko szlo dalej tak dobrze
pozdrawiam i zycze milego dnia:)
 
Do góry