reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

morgenrood jakie wrazenia na temat wózka? my tez sie zastanawiamy nad abc design zoom ale ze mamy jeszcze troche czasu to na razie szukamy opini na ten temat:)

Poki co narazie moge potrenowac bez dzieci siedzacych w wozku, ale wydaje mi sie ze to jeden z lepszych wozeczkow. Podobal mi sie tez x lander ale w koncu zdecydowalismy sie na ABC. Cena troche wysoka ale jak sie dobrze poszuka to uzywke naprawde w dobrym stanie mozna znalezc. Przewazylo ze mozna siedzonka na stelazu zamontowac, jest lekki, zwrotny i co najwazniejsze miesci sie w kazdym przejsciu. Obawiam sie tylko jednego ze dzieci moga z niego szybko wyrosnac no ale wtedy zakupimy najzwyklejsza podwojna parasolke.
 
reklama
my wlasnie kupilismy wozio! x lander x twin.Rewelacja!Ale wozek dojedzie dopiero za tydzien wiec czekamy na nasza przesylke:)
A ja siedze w domu, mam jakies zapalenie naerek i musze odpoczywac:(

wspolczuje... odpoczywaj sobie a mezunio niech Was obsluguje ;)

Ostatnio podczas przestawiania mebli mowie do chlopaka- chcialabym ci pomoc ale nie moge.... a on na to- ja w lipcu tez ci tak powiem :) usmialam sie po pachy ;)
 
Kurcze...ale szybko zakupiłyście wózeczki...ja na razie tylko za tym się rozglądam bo wole dmuchac na zimne,różnie to bywa. Nie chce źle wróżyć i spekulowac, ale w razie jakichkolwiek komplikacji nie chciałabym zostac z 1 dzieckiem i podwójnym wózkiem(a znam takie przypadki) Przepraszam jeśli Was przestraszyłam:-(
 
Kurcze...ale szybko zakupiłyście wózeczki...ja na razie tylko za tym się rozglądam bo wole dmuchac na zimne,różnie to bywa. Nie chce źle wróżyć i spekulowac, ale w razie jakichkolwiek komplikacji nie chciałabym zostac z 1 dzieckiem i podwójnym wózkiem(a znam takie przypadki) Przepraszam jeśli Was przestraszyłam:-(


Ja tez sie balam przed zakupem, ale trzeba myslec pozytywnie... nie chcialam zostawiac zakup wozka jak juz dzieciaczki sie urodza chociaz i to nawet bylaby opcja bo wozka nie potrzebujesz od razu. Ciezko wybrac wozek blizniaczy, w przeciwienstwie do pojedynczego..... mozesz wybrac z katalogu, na zamowienie... polecam jak juz sie przekonasz do jakiegos, zobacz go najpierw u kogos czy Ci sie podoba, czy jest ok a pozniej juz tylko zamowisz i do tygodnia masz go w domku :)
pozdrawiam

PS jutro kolejna wizyta kontrolna, trzymajcie za nas....
 


Witam dziewczynki. U mnie dni coraz lepsze, samopoczucie wspaniale .Czekam na kolejną wizytę 05.04.2011.Pozdrawiam
 
Toście się ostro zabrały do roboty z tą wyprawką.. My właśnie rozsyłamy maile po znajomych z dziecmi, czy nie chcą nam czegoś wypożyczyc;-) bo jednak co 2 to nie 1... ;)
No ale wózek trzeba będzie kupic. i myslimy coz to mogłoby byc..

A wczoraj byłam na wizycie i było przeradośnie :):) Wszystko pięknie, dzieciaki się poprzemieszczały troszkę chłopiec wypina mi się pod żebrami i leży troszkępoprzecznie a dziewczynka głową w dół :) Niesamowite jest to wszystko ... :)
 
U nas tez ok na badaniach, wszystko w normie, dzieciaczki rosna i w koncu trafilam na fajnego lekarza przy ktorym juz zostane :) kolejna wizyta 12 kwietnia...
buzka
 
hejka dziewczyny....wczoraj byłam na usg prenatalnym...z dzieciakami wszystko oki...wszystkie parametry w super normie....okazało się że dzieciaki są dwujajowe...i że jedno z nich to najprawdopodobniej dziewczynka....drugie nie wiadomo....ale się cieszę że z łobuzami wszystko jest b.dobrze....było to bardzo duże przeżycie dla mnie i dla męża
 
Jak zareagowlayscie na wiadomosc ze bedziecie miec blizniaki? Ja przyznaje, przez swieta sie smialam i mowilam ze czuje ze beda blizniaki... 4 stycznia mialam skan i okazalo sie ze blizniaki :) bylam w szoku, pierwsze sie rozplakalam jak je na ekranie zobaczylam i jednoczesnie jak my sobie damy rade z dwojka... Slowa mojego chlopaka- przynjamniej dzieciaki sie beda razem ze soba bawily!!!! On przyjal to bardzo spokojnie. Ja oczywiscie tez sie przyzwyczailam i teraz nie wyobrazam sobie pojedynczej ciazy!!!! :)
 
reklama
hejka dziewczyny....wczoraj byłam na usg prenatalnym...z dzieciakami wszystko oki...wszystkie parametry w super normie....okazało się że dzieciaki są dwujajowe...i że jedno z nich to najprawdopodobniej dziewczynka....drugie nie wiadomo....ale się cieszę że z łobuzami wszystko jest b.dobrze....było to bardzo duże przeżycie dla mnie i dla męża

Czesc. Ja ide do gin 05.04.2011 i mam nadzieję , że tez sie czegoś dowiem na temat płci , już nie mogę się doczekać tej wiadomości .

 
Ostatnia edycja:
Do góry