reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

manila29 - napewno wszystko bedzie dobrze :) ja tez zawsze sie denerwuje przed kolejna wizyta :) za kilka tygodni poczujesz swoje dzieciaczki robiace nie wiadomo co w brzuchu :) moje chyba w przyszlosci zajma sie gimnastyka artystyczna sadzac po ich wybrykach w brzuchu :)
 
reklama
witajcie:)
Ja mialam przed wczoraj zatrucie jakies, cos mi stanelo na zoladku i wczoraj glodowke mialam, dlatego dzisiaj jem , bo dzieciaki pewnie glodne sa:):zawstydzona/y:
Ale ruszaja sie to najwazniejsze:)
manila29dobrze ,ze dzieciaczkami wszystko ok, teraz to już z górki:)
karola88 ja tez zaczne sie wtedy pakowac, a powiedz mi jakie zakupy juz zrobilas!?Ja sie nadale boje zaczac, ale z drugiej strony , bo boje sie zaskoczenia:)
 
manila cieszę się że wszystko w porządku z maluszkami:-)
małekropki ja bałam się szybko robić zakupy,wiem że niektóre dziewczyny większość rzeczy miały pokupowane już w 20 tc,bo później kiepsko sie czuły,w końcu u nas to podwójny słodki ciężar do noszenia. W sumie to zakupy zaczęliśmy od lutego,wtedy też dowiedzieliśmy się płci maluszków. Na razie mam 3 welurkowe pajace,2 spiochy,2 kaftaniki,4 bodziaki krótki rękawek,4 bodziaki długi rękawek,2 pary skarpetuniek,2 pieluszki flanelowe nie wiem czy czegoś nie pominęłam. U nas to pierwsza ciąża także wszystko musze sama od początku kompletować,a wydatki wcale nie są małe. Staramy się co miesiąc cos dokupować,zwłaszcza ze pewnie w czerwcu już szkraby przyjdą na świat. W tym miesiącu chcemy jeszcze dokupić 6 śpiochów,6 kaftaników,2 rożki. W pierwszej kolejnośći chcemy pokupować to,co do szpitala będzie potrzebne...a reszta jak dzieciaczki już się urodzą-wózek,łóżeczka itp
 
ja tez juz sporo zakupow zrobilam, razem z wozkiem. Teraz chcialabym pokoik przygotowac, musze farbe kupic i do roboty poki brzuch pozwala :) pomimo tego ze znam juz plec (parka) to jednak wole udekorowac wszystko neutralnie. Mysle o zielonkawym pokoiku, w jakies zwierzatka, naklejki juz sobie zamowilam wiec moze przed swietami uda mi sie przygotowac. Tymczasem zmykam do szkoly (na starosc przyszlo mi sie holenderskiego uczyc;( )
 
morgenrood to fakttycznie duzo juz kupiliscie:)
my tez myslimy o neutralnych kolorach,ale nie zielony , tylko kremik i tez z naklejkami:)juz mamy:)troche od innej storny zaczynamy.Ale na jednej stronie chcemy namalowac taka plame niebieska i na niej naklejki , a na drugije rozowo,Ale takie male zeby naklejki sie wyroznialy.Bo nie chce malowac na niebieskie czy rozowe.
A jaki wózio kupiliscie!?
 
Wózek i łóżeczka mamy już upatrzone:-) najtrudniej było z wózkiem ale najlepszy wydaje nam się tako jumper duo,a łóżeczka safari z klupsia:-)ale to dopiero jak będę jeszcze w szpitalu,wanienka,przewijak i cała reszta akcesoriów. Pokoik myślimy urządzić w kolorach zieleni i żółci,początkowo chciałam naklejki te piankowe ale podoba mi się też np. fototapeta bajkowa,na jednej ścianie;-)
Moi chłopcy strasznie rozrabiają,chyba zawody sobie urządzili-kto więcej razy i mocniej skopie mamę hehe...aj jak ja już chce ich mieć przy sobie!!:-)
 
wozeczek kupilismy ABC Zoom uzywany ale jak nowka. Kobieta sprzedawala wszystko po blizniakach (poczawszy od wozka skonczywszy na matach edukaycjnych itd) i powiem ze calkiem dobrze udalo nam sie kupic wyprawke. Nie mam nic przeciwko uzywanym rzeczom oczywiscie jesli sa w dobrym stanie. Body i takie inne to juz nowe kupilam, nie sa tutaj takie drogie.
U mnie tez zawody dzieciaczki rozpoczely, ale to przyjemne uczucie..... poki co ;)
 
reklama
my wlasnie kupilismy wozio! x lander x twin.Rewelacja!Ale wozek dojedzie dopiero za tydzien wiec czekamy na nasza przesylke:)
A ja siedze w domu, mam jakies zapalenie naerek i musze odpoczywac:(
 
Do góry