reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
gardlo pukalam woda z sola, a tak ogolnie na przeziebienie stosowalam: 1-2 zabki czosnku dziennie jadlam - na surowo, herbata z miodem i cytryna, herbatka z lipy, syrop z cebuli, robilam sobie "parowki" z rumianku i lipy (bardzo mi pomogly) no i oczywiscie caly czas lezalam w lozeczku, leczylam sie tydzien ale pomoglo i obylo sie bez lekow i antybiotykow
 
Wiadomość od Poziomki:

"Dziewczynki waza 1470 i 1393. 30.03 ide do szpitala to będzie już wtedy 34 tydzień":)

Ogólnie Poziomka nie ma teraz neta- poza tym wszystko u niej oki:)

Małgon, Nutria- akcja wyszła następująco- pokarm mnie zawalił, karmiłam małe nawet przez dwa dni samym cycem, a w nocy pomagałam sobie laktatorem. Niestety sie zepsuł- chcieliśmy sobie poradzić w nocy bez niego ale nam to nie wyszło. Amelka dostawała dzikich histerii przy cycu- ja się zdenerwowałam- zrobił sie szał i mężuś poszedł po butle bo nie było wyjścia. w ten oto sposób pokarm sie znowu potracił Kupiłam nowy laktator- elektryczny i nie umiem nim odciągać w ogóle pokarmu. Jestem wściekła bo wydałam na niego 150 zł i ciągnie raptem po kilka kropli na minute kiedy ręcznym odciągałam w ciągu 15 min średnio 60 ml z dwóch cyców!:wściekła/y::no: Chyba ze ja nie umiem po prostu obsługiwać tego elektrycznego- przy nim dostaje nerwicy i mam wrażenie ze może być przyczyna blokady u mnie pokarmu! Ah paranoja......
 
Ostatnia edycja:
Milutek pozdrow Poziomki :) trzymam za nia kciuki...
o kurcze z tym pokarmem... przeczytaj instrukcje obługi laktatora :) wiem co mowie bo moj tez nie ciagnal...myslalam ze jest zepsuty albo moje cycki sie nie nadaja... i okazało sie ze brakuje takiej membrany...moj J zdjal ja jak go wyparzał :zawstydzona/y: i potem poszlo jak z płatka :)
 
Wszystkim rozpakowanym serdecznie gratuluję!

Dziewczyny - może któraś kompletująca wyprawkę jest zainteresowana 2 śpiworkami H&M r.56- białe, kapturki z uszkami, lekko ocieplone. Odbierałam w nich jedynie dzieci ze szpitala. Mam też 2 kurteczki wiosenno-letnie w kolorze beżowym, nowe z metkami r.56, nowe z metką dresiki turkusowe r.56 (z tymi zakupami nie utrafiłam w pogodę). Poza tym 2 pary śpioszków, 2 koszulki i 2 czapeczki bawełniane. Wszystkie te rzeczy są gatunkowo bdb 100% bawełny. Jak trzeba to porobię fotki.
 
polecam *spam* syrop dla kobiiet w ciazy i matek karmiacych,zrobiony naczosnku,soku malinowym i wyciagu z porzeczek i innych ziół.bardzo smaczny i skuteczny.
 
reklama
Milutek - myślę, że w Twojej niechęci do laktatora może tkwić rzeczywiśćei źródło problemu... brr.. ja jakoś etż nie radziłam sobie z elektronicznym - ale chyba dla tego, ze wkurzało mnie jak hałasował... ech.. trzymam kciuki by [przeczytanie instrukcji pomogło - bo rzeczywiście czasem są tam takie "małe" cośie.. ja z ręcznym miałam na początku wrażenie, że to wszystko pic na wode... ;-) powodzenia i cierpliwosći.
No i pozdrów Poziomki!!!
 
Do góry