reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
czesc dziewczyny, mialam dzis kolejne usg i dowiedzialam sie, ze moja ciaza jest dwuowodniowa i jednokosmowkowa. Mam nadzieje ze nie bedzie zespolu podkradania i ze bedzie dobrze:)
 
Oleniolek GRATULUJE :) i zdrowka zycze! mój tata jest z 3 marca - fajny z niego gosc!!!
cafe - jak sie smieja! ja czekam na pierwsze usmiechy moich :)
Milutek powodzenia i daj znac jak Ci idzie :)
 
oleniolek- serdeczne gratulacje!! jak ja zazdroszcze rozpakowanym mamusiom-ja też już chce mieć maleństwa przy sobie.

Coraz mi ciężej,gardełko zaleczyłam ale już tydzień męczę się z katarem i chyba jeszcze chyba długo bede się męczyć bo nie chce nas zostawić w spokoju:-:)-(
 
oleaniolek GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! :)

Cafe - ślicznośći :)

Milutek - powodzenia!! trzymam kciuki za powodzenie akcji :)

karola - łączę siew bólu.. też od tygodnia zaleczam katar.. już przynajmniej zatoki nie bolą,... ale zatkana jestem totalnie. troszke pomagają inhalacje itp... ale... ech...
 
nutria- ja na katar dostalam recepte od swojego gina na lek na katar...ale dostałam krwotoku i go odstawiłam,leki homeopatyczne na gardło też nie pomogły także udałam się do swojego rodzinnego lekarza(głównie przestraszona krwotokiem)- dostałam leki na gardełko i zaleczyłam....a nosek mam tylko nawilżać i absolutnie żadnych kropli itp...też wspomagam się inhalacjami i jakby troszke lepiej...jednak katar to najgorsze co może byc. Ani sie człowiek nie wyśpi ehhhh:-(
 
Karola - no nie jest to pocieszające... wczoraj "inhalowałam" się cebulą.. ;-) i muszą powiedzieć, ze całkiem ciekawe efekty - choć w nocy pobudka 3 razy na zmianę pozycji czy co... no i spanie w "półsiedzącej pozycji"... no kiedyś w końcu musi przejść, nie? ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, chcialam zapytac Was o jedna rzecz...
jestem teraz w 11 tyg ciazy.
od niedzieli mam takie bole/skorcze ,ze w niedziele trafilam na ER do szpitala. :-(
usg w niedziele nie zrobili(bo w niedziele klinika jest zamknieta), pobrali probke moczu i wykryli bakterie, ktore wskazuja na infekcje pecherza (chociaz nie mam zadnych objawow zaplenia pecherza). dostalam bezpieczny dla ciazy antybiotyk i poszlam do domu. na dzien dzisiejszy bolu juz nie ma ae non stop mi sie brzuch napina i twardnieje... wczoraj mialam usg i zdzieciaczkami jak najbardziej wporzadku, nie znalezli tezn na usg przyczyny bolu ,twardnien itp. powiedzieli ze nie widza nic nipokojacego.
wizyta u ginekologa jest tu niemozliwa,wiec skonultowac sie nie moge . powiedzialam o tym mojej poloznej, ale jakos specjalnie na to niezareagowala...
czy ktorac z was tez miala twardnienie brzucha tak wczesnie? lub zapalenie pecherza z takimi objawami?? pozdrawoiam i sorry,ze sie tak rozpisalam :-(
 
Do góry