reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

annamp- tez slyszalam o tym lekarzu, tyle ze on strasznie drogo bierze (za usg polowkowe 350zl), ale chyba warto wiecej zaplacic i byc spokojnym:) a Ty robilas sobie u niego usg polowkowe? w ktorym tyg ciazy jestes,25? gdzie wogole bedziesz rodzic? ja od poczatku leczylam sie w CZMP a tam mnie na zadne badania nie skierowali, nic tak naprawde nie wiem, czy maluchy dobrze sie rozwiaja.. teraz zaczelam chodzic do Madurowicza, zobaczymy jak tutaj bedzie...
 
reklama
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
   WESOŁYCH ŚWIĄT
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

 Moc prezentów od zajączka
  co kwiatuszka trzyma
     w rączkach
  Wielu wrażeń,mokrej głowy
  w poniedziałek dyngusowy.
   Życzę jaja święconego
  i wszystkiego najlepszego!
    

. . . . . . . . . . . .... ... ___
. . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-.
. . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-.
. . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \
. ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/
.......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . )
............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\
..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./
................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-'
...._.........,-"--,_....//'
.../..\....../...____\.//. . . .. . /|
...||.\\..../.../`......'((. .. . |\/./_
...||..\\._ |...'.``'-....\\. .| \;. . . - '
...|.\_.\\.`.......6 \....\\| \: . . ' ` --.
....\_........6...._..`\..\\,. . ' . . --'
..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-'`
......\/.....= \......;_ '/.//- '
......|...........`--´__ ;//
.......`.,____....-'´......`|
........._/........... .._-.__/
... ..,-´..............,-´| ||
...,-/................/....| \\
(´..|.............../_..../.\|
..`-\.................`\--;`.
.....` -.................|....|
........).............../.._/.
......./...........__. '...'--,.
......(.......... )...(........)
......`---------´

   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
   WESOŁYCH ŚWIĄT
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Jeju Malakurka jak ja Ci wspoczuje juz w 38 tyg jestes a powiem Ci szczerze ze to naprawde nie jest dobre bo macica ma dwoje a nie jedno dziecko.Moj gin powiedzial ze po 20 kwietnia bedziemy cieli czyli troszke wiecej niz 2 tyg w czwartek ide na kontrole i potem za 2 tyg czyli w 36 tyg widzimy sie w szpitalu.Ja bym nie wytrzymala do 38 tyg juz sie vczuje jak bym miala polamane zebra tak mnie wszystko boli malo przytylam tylko 12 kg zreszta ja szczupla jestem i strasznie mnie ta ciaza obciazyla hm Zycze sily i Wesilych Swiat wszystkim mamusiom
Make a pregnancy ticker
 
Witam poświątecznie!
Jak tam mineły Wam święta?U mnie spokojnie i przyjemnie.
Dziewczyny,Wam też puchną nogi.Bo mi okropnie.Moje wyglądają jak balony.Wieczorem klade sobie wyzej,aby krazenie bylo lepsze.Moze macie jakies sprawdzone sposoby,aby tak nie puchly.
 
ttolaa
ja tez mam nogi popuchniete do tego zylaki mi sie robia okropne,jak bylam na wizycie w czwartem to lekarz kazal wlasnie klasc nogi wyzej i kupic sobie taka masc lipo-hep,ale to raczej jest na zylaki chociaz tez widzial moje opuchniete nogi i mowil ze mozna tym smarowac
 
ttolaa
A wracajac jeszcze do tych nog spuchnietych kolezanka raz mi radzila zebym przykladala liscie z kapusty ale ja tego niepraktykowalam ona twierdzi ze pomaga:)
 
Witam wszystkie mamusie ;)
Już niedługo zostanę ciocia bliźniaków;) strasznieee nie mogę się doczekać i tak sobie Was podczytuję bo bliźniaki to moje marzenie ....19 września wzięłam ślub i każdy życzył mi bliźniaków bo wiedzą , że o nich marzę i dziś po części moje marzenie się spełni bo będzie je miała moja kochana siostra ttolaa , która już troszkę znacie;) no to będę Was czasem odwiedzać i kto wie może w przyszłości to ja będę miała takie maleństwa u mnie w brzuchu;) Pozdrawiam Was gorąco buziaki;*
 
HEJ
Dziewczyny nie wiem czego ja sie tak zle czuje ale UMIERAM.Tak mnie bola zebra ze nie moge siedziec ani lezec w nocy juz prawie nie spie po 4-5 godz.W dodatku od 3 dni wymiotiuje przynajmniej raz dziennie znow mam okropna zgage i te skurcze wykanczaja mnie. w czwartek mam wizyte u mojego gina mam nadzieje ze za dwa tyg rozwiaze ciaze jak mowil bo ja juz nie wytrzymuje.Mam dosc wole co 3 godz wstawac do bliznizkow niz dalej sie tak meczyc
 
reklama
hej
wiem coś o tym mnie też od kilku dni bolą żebra a o zgadze już nie wspomnę ja jestem w 34 tc a rozwiązanie planowane jest na 37-38 tydz a Ty Omena w którym jesteś tyg pozdrawiam
 
Do góry