reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

gastone
Mam pytanie masz kogos do pomocy przy dzieciaczkach czy sama jestes??Bo ja sie tego strasznie boje,jestem sama rodzice mi zmarli maz tez nie ma rodzicow,siostra moja jest za granica takze nie ma mi kto pomoz??i tego sie najbardziej obawiam
Ania bedzie dobrze.Dasz sobie rade bo nie masz wyjscia.Ja mieszkam daleko od domu, w Irlandii.Ale mama przyjezda do mnie na 4 miesiace,no i maz moj to aniol.a poniewaz ma wlasna firme jest bardzo pomocny.Pomagal mi przy pierwszym dziecku i sprawdzil sie znakomicie i teraz tez bedzie napewno ojcem pelna geba.Mam szczescie.No i mamunia bedziena mijescu ,pote dziadek jeszcze przyleci,wiec bede korzytac na maxa.Ale musialam mame poprosic bo mam jeszzcze 3,5 latka w domu wiec potrzebuje pomocy.a ty kochana sie nie martw na zapas,dasz sobie raade!
:-)No i jestem. Badanie ok. Skurcze na ktg - brak, szyjka dobra - nie skraca się. Chłopaki ważą jeden - 2800; drugi - 3000. No i najważniejsza wiadomość - :-) W SOBOTĘ CESARKA !!!
Jestem przerażona.
Dopeiro dzis zajralam,to juz jutro? Trzymam kciuki!Nie nie boj sie ,ja mialam cesarke i to nic strasznego.Jejj juz jutro bedzie po wszystkim!
 
reklama
martyna222 mi sie brzuch opuscil juz miesiac temu a chodze jakbym go miedzy nogami nosila naprawde to raczej nie ma znaczenia w wielu przypadkach.A Ty kiedy szykujesz sie na rozwiazanie mowil Ci juz cos Twoj gin?Planuje Ci juz poród??Bo mamy prawie ten sam okres ciazy i ciekawa jestem jak u Ciebie.
 
Witam!
zoska-6 kciuki zaciśnięte....za twoją cesarkę ...wszystko będzie napewno dobrze :)
malakulka wytrzymasz pomyśl tydz szybko zleci...

A mnie wszytko boli...tzn.strasznie mnie bolą kości łonowe mam uczucie jakby moje chłopaki mnie pchali w dół...
mam pyt kiedy wam się opóścił brzuch? bo mój już jest niżej czy to nie za wcześnie?
Poydrawiam
Mi tez opuscil sie jakos w 32 tyg, na tyle ze siedziac w lekkim rozkroku brzuch lezal swobodnie na siezdeniu. Ale to wcale nic nie znaczy, zrobili mi cesarke po skonczonych 39 tyg.
 
Witam!
Luckaa dzięki za odp. jestem już spokojniejsza :)
Omena u mnie planowana cc koniec kwietnia początek maja...dokładną datę poznam na nastepnej wizycie ...napewno chcę dotrwać do 36-37 tyg. a jak będzie to się okaże...
Jestem już powoli zmęczona...wszystko mnie boli ...ale dam radę :)
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu
 
Hej, ZOska, pewnie juz ze swoimi blizniakami. Daj znac jak poszlo.
Dziewczyny, czy was tez tak zebra bola, czasem az budze sie w nocy i w ciagu dnia nie za bardzo moge wysiedziec w jednej pozycji? A i jeszcze jedno, od ostatniej wizyty mam krotsza szyjke, byla 39 mm teraz 29 mm. Mam odpoczywac, czy wam tez sie skrocila, a jesli tak to kiedy? W sumie gin jest zadowolona, bo nie mam skurczy, a szyjka ladnie zamknieta, podobno skrocila sie pod ciazarem macicy, bo dzieciaczki waza juz okolo 1 kg...
Milej niedzieli ;)
 
Hej, ZOska, pewnie juz ze swoimi blizniakami. Daj znac jak poszlo.
Dziewczyny, czy was tez tak zebra bola, czasem az budze sie w nocy i w ciagu dnia nie za bardzo moge wysiedziec w jednej pozycji? A i jeszcze jedno, od ostatniej wizyty mam krotsza szyjke, byla 39 mm teraz 29 mm. Mam odpoczywac, czy wam tez sie skrocila, a jesli tak to kiedy? W sumie gin jest zadowolona, bo nie mam skurczy, a szyjka ladnie zamknieta, podobno skrocila sie pod ciazarem macicy, bo dzieciaczki waza juz okolo 1 kg...
Milej niedzieli ;)

Ja w 28 tyg mialam 25 i rozwarce 8mm, a 2 tyg pozniej 22mm i zamknięta:-)
 
Mnie tez tak bola zebra nie moge siedziec ani lezec zbyt dlugo w jednej pozycje kazde przekrecanie sie w nocy z boku na bok wiaze sie z pobudka.Ja mam bardzo krotka szyjke i miekka moj gin stwierdzil ze ledwo sie trzyma i rozwarcie nadal na cm.On wogole sie dziwi ze ja jeszcze chodze bo mam skurcze choc ostatnio sie nie prztznalam w gabinecie bo zaraz by mnie w szpitalu umiescil jedyne co mnie jeszcze trzyma to ten pessar.A moje bable waza po 1700 g.
Make a pregnancy ticker
 
Tez mnie bola zebra, szczegolnie z jednej strony, czasem tak bardzo, ze nie wiem, co ze soba zrobic, nic nie pomaga.

Moja szyjka na razie ok, ale to jeszcze wczesna ciaza i maluchy niewiele waza.
 
reklama
Mój ostatni pełny weekend w domu zleciał spokojnie...zostało 5 dni... zaczęłam odliczać i nic mnie już innego nie interesuje nawet zbliżające się święta, które spędzę w szpitalu...5dni...
 
Do góry