reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziękujemy za komplementy!!!:-):-):-)
Anulka!!! Śliczne maleństwa! Czy one są identyczne czy mi się wydaje?
Tak sa jednojajowe i wszyscy mowia ze takie same, ale dla mnie sa zupelnie inne:tak::-D

Jejciu jakie śliczne. Przesłodkie są te twoje córeczki. A która to maja, a która julia?
Maja po prawej, Julia po lewej:-)
 
Anulka sa przesliczne, gratuluje. Wygladaja na duze :)
Moniora ty juz sie szykuj w takim razie, lo matko dziewczyny czytajac was az sie zaczynam bac.
 
Naprawde zaczynam sie dołowac, Dziewczyny juz rozpakowane, w ktorym tygodniu popszlyscie do szpitala rodzic i czy byl konkretny powod do lezenia?
Zaczynam sie denerwowac ze ciagle mam czekac, a z ta bakteria to juz wogole bezsensu czekac.
 
reklama
Witam!
Anulka piękne te twoje córki...śliczności :)

ja po wizycie...szyjka piękna i wszystko ok. niestety zastrzyki do końca ciąży no i leki na nadciśnienie...trudno przeżyje...najważniejsze są dzieci ...a bóle mostka to normalka bo macica uciska... więc też muszę wytrzymać...
Pozdrawiam
 
Do góry