reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie :-)
Mam wyniki. Niestety nie sa dobre :-(. Najgorsze jest jednak to ze moj gin jest na urlopie, ale we wtorek wraca wiec chyba wytrzymam, poza tym powiedzial mi co i jak.
Tak wiec te wspaniale leukocyty znowu sie podniosly i teraz mam 18,4 (norma 4,0-10,0, ale u ciezarnych do 14,0) . Zorbilam tez badanie CRP i tu wynik jest 5,4 (norma poniżej 5,0 chociaz moj gin powiedzial, ze do 6,0 jest ok). Cholipcia nie wiem sama co mam o tym wszystkim myslec. Leukocyty sa raczej znacznie podwyzszone i boje sie trasznie a to CRP tez nie jest jakies rewelacyjne !!! Gin kazal mi brac antybiotyk w razie jakby badania wyszly nie tak jak powinny. Takze od wczoraj biore antybiotyk :-( i doczekac sie nie moge kiedy gin wroci. GLUPIE LEUKOCYTY i to jeszcze tak na swieta. Mam jednak nadzieje ze nie bede musiala ich spedzac w szpitalu.

IZA - gratuluje tak pieknego przyrostu wagi u maluszkow :-)

YENEFER - ja w pierwsyzej ciazy mialam wysoki cukier. (wynik 165) i wiem, ze nie moglam absolutnie jesc soli !!! Napewno wsztko bedzie dobrze. Nie ma co sie tresowac na zapas. Ja mialam i wyoski cukier i cisnienie, ale wszytsko skonczlo sie superancko:-) Tylko nie czytaj nic po necie. Ja o cukrzycy i innych dolegliwosciach nacztalam sie w pierwszej ciazy i smialo moge powiedziec ze to nic strasznego. No ale niestety dietka... ale za to po porodzie jak figurka :tak:

MARTYNA - mialam podwyzszone cisnienie w 1 ciazy (130/90) i baralam jakies tabletki na to po ktorych troche sie uspokoilo. Zdrowego dzidziusia urodzialam w terminie wiec glowa do gory. pamietaj aby cisnienie mierzyc (automatycznym cisnieniomerzem) 3 razy pod rzad i wyciagnac srednia. :-)
 
reklama
cześć mamusie!
nie było mnie strasznie dawno, tzn nie udzielałam się ale podczytuję.
Bardzo fajny pomysł z tą listą - nareszcie wiem kto co i kiedy. Fajnie by było ustawic taką listę wg terminów porodu, ale nie wiem czy to jest realne do wykonania.

U nas lekkie załamanie. Zrobiłam obciążenie 50g glukozy i wyszedł mi zły wynik. Na czczo wszystko w normie bo 80 (norma 70-110), a po obciażeniu można rzecz wynik fatalny, aż 170!!

Jestem załamana, bo boję się o dzieci, wkurzam się że nadchodzą świeta a tu wisi nade mną groźba szpitala - nie wspominając już o diecie. Od wczoraj jestem na chlebku wasa którego nie cierpie...bleeee
Jedyny z tego pożytek że na takiej diecie to po porodzie będę laska jak się patrzy.

Dziś idę do gina - ciekawe co powie, co dalej z cukrem, jak moje panienki urosły - mam nadzieję że ważą już z kilogram...

Poza tym śnieg zasypał Warszawę i okolice i na drogach istny paraliż!

Pozdrawiam Was sprzed kominka :)))

Tez mam cukrzyce, bo sporo ciezarnych teraz ma. Ale w szpitalu z tego powodu nie trzymaja chyba. Konsultacje z diabetologiem ktora okresla jak i co jesc. Ja wcale tego chleba wasa nie jem, najlepszy na dietce jest chleb zytni i oczywiscie duzo warzyw i owoców zeby sie cukier nie podnosił. A na dzieci to nie wplywa, bo glowym zagrozeniem jest przerosnieta masa urodzeniowa dzieci (co nam raczej nie grozi), takze nie ma co sie tym przejmowac.
 
Witam,
Melduję, że zostałam rozpakowana przez cesarskie cięcie 7 grudnia. Dagmara ważyła 2550, Zusia 2050. Pozdrawiam
Serdecznie gratuluję:-):-):-)Jak znajdziesz chwilkę,to napisz troszkę więcej.Naprawdę dotrwałaś do 39tyg???Miałaś wcześniej zaplanowaną cesarkę?Jak u Was z karmieniem?Pozdrawiam gorąco;-)
 
Ja również gratuluje. Jak będziesz miała troche czasu i ochoty to napisz coś więcej, jak się zaczęło itp.

Chciałam wam pokazać jak teraz wygląda mój brzusio ale nie wiem czu mi się udało zdjęcia dodać

na wysokości pępka 105 cm i 12 kg na plusie :-)
 

Załączniki

  • IMG_0009a.jpg
    IMG_0009a.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_0013.jpg
    IMG_0013.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 77
kama gratuacje!!!! obylo sie bez problemów? jak dziewczynki?
madzia jak patrze na twoj brzusio to stwierdzam, ze moje dzieci beda chyba zabidzone ( chociaz ich waga w 23 tyg byla bardzo dobra bo po ponad 0,5 kg), ja to mam chyba najminejszy brzuch z blizniakami. moje mi sie chyba do kregosłupa przykleili i pewnie dlatego mnie tak boli;). no i chcialam jeszcze spytac lozeczko w tle to radek VII teak? to dla blizniaków juz masz gotowe? fajnie sie prezentuje?
 
kama gratulacje, mam nadzieję,że dotrwam do terminu twój imponujący, nie zazdroszczę, ale bardzo się cieszę i mam nadzieję,że będzie u mnie podobnie
moira chyba gdzieś i umknęło,że moja jedna dziewczynka okazała się chłopcem,więc parka, chyba Natalia i Dominik
co do wagi dziś zobaczyłam,że równo 10 do przodu,na wysokości pępka 100cm
 
Chciałam wam pokazać jak teraz wygląda mój brzusio ale nie wiem czu mi się udało zdjęcia dodać

na wysokości pępka 105 cm i 12 kg na plusie :-)

Super brzuszek. Pępuszek Ci nie wyszedł? Ja mam na równo z brzuchem :) Ja też zaczynam mieć tak wysoko pod biustem co troszkę przeszkadza. Ja mam 12 kg na plusie i 96 w pasie - na wysokości pępka.
 
reklama
Do góry