reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hm przyznam,że tego też nie widziałam wygląda fajnie choć nastawiłam się na Jumpera Duo, tyle,że ten ma mniejszą szerokość, ale pewnie co za tym idzie dzieci mają mniejsze gondole, warto byłoby zobaczyć go na żywo, przyznam,że zdjęcie z neta a na żywo robi różnice, patrzyłam taki wózek gdzie miały być gondole,a w rzeczywistości były to bardziej nosidełka i dla chyba wcześniaków bo bardzo wąskie i małe
nie wiem jak Wy,ale Ja i tak nie wyobrażam robienia zakupów z maluchami i wózkiem
 
reklama
Pauli - ten wózek faktycznie chyba jest trochę mały. No i szerokość ma 70cm, to daje w najlepszym wypadku 35 cm przestrzeni dla jednego dzidziołka, a realnie pewnie ze 30cm. Niby nie tak mało, ale.. Gosia ma rację, najlepiej byłoby zobaczyć go na żywo.
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze nie miałam glukozy do picia, więc taki ogólny poziom cukru był dziś określany.
Ja sama nieraz patrzę na wózki bliźniacze i jestem tym przerażona.Gdzie nie jestem, to zaraz zastanawiam się, czy wjadę tam takim wózkiem.Przekonuję się, że z tym to będą duże problemy.Jedynie do dużych supermarketów nie ma może z tym problemów, choć przy kasach też jest wąsko.:-(
 
hm przyznam,że tego też nie widziałam wygląda fajnie choć nastawiłam się na Jumpera Duo, tyle,że ten ma mniejszą szerokość, ale pewnie co za tym idzie dzieci mają mniejsze gondole, warto byłoby zobaczyć go na żywo, przyznam,że zdjęcie z neta a na żywo robi różnice, patrzyłam taki wózek gdzie miały być gondole,a w rzeczywistości były to bardziej nosidełka i dla chyba wcześniaków bo bardzo wąskie i małe
nie wiem jak Wy,ale Ja i tak nie wyobrażam robienia zakupów z maluchami i wózkiem

ja juz mam JUMPER DUO i jestem zadowolona, gondolki wcale nie sa waskie i kazdy dzidzius ma tyle samo miejsca i troszke prywatnosci hhehe:-p
 
Cześc kobietki.Właśnie wróciłam z usg.Nastawiłam się na lepsze wyniki no i niestety się przeliczyłam:-(W ciągu tygodnia Kacprowi przybyło 98gram(waży teraz 1312gr) a Zuźce 134gr.(ma teraz 1591gr.).Różnica znów się zwiększyła:-(Tak pozatym wszystko ok.Ale to przecież już połowa 31 tyg.Oby doszły do chociaż 2200gr.Pozdrawiam gorąco;-)
 
ttolaa - właśnie przy kasach jest ponoć problem z wózkiem bliźniakowym. Kumpela wielokrotnie musiała robić awanturę żeby otworzyli kasę dla niepełnosprawnych (albo uprzywilejowanych? w każdym razie tą szerszą), żeby mogła wózkiem przejechać. A miała wózek na 78cm szeroki!

lolaa - ja tez wolałam osobne budki dla dzidziołków. Jakoś tak sobie wyobrażam, że wtedy łatwiej jest jednego dzidziołka uśpić, a drugiemu pozwolić oglądać świat jeśli akurat nie synchronizuje się z bratem w sprawie spania :-)

Monia - a tak z ciekawości, jaki kolor Jumpera wybrałaś?

Moniora - Niestety bliźniaki czasem lubią się przganiać z wagą. Ważne że oboje ciągle przybierają. A co na temat tej różnicy powiedział lekarz? Może synuś jeszcze dogoni siostrę?
 
reklama
ttolaa - właśnie przy kasach jest ponoć problem z wózkiem bliźniakowym. Kumpela wielokrotnie musiała robić awanturę żeby otworzyli kasę dla niepełnosprawnych (albo uprzywilejowanych? w każdym razie tą szerszą), żeby mogła wózkiem przejechać. A miała wózek na 78cm szeroki!

lolaa - ja tez wolałam osobne budki dla dzidziołków. Jakoś tak sobie wyobrażam, że wtedy łatwiej jest jednego dzidziołka uśpić, a drugiemu pozwolić oglądać świat jeśli akurat nie synchronizuje się z bratem w sprawie spania :-)

Monia - a tak z ciekawości, jaki kolor Jumpera wybrałaś?

Moniora - Niestety bliźniaki czasem lubią się przganiać z wagą. Ważne że oboje ciągle przybierają. A co na temat tej różnicy powiedział lekarz? Może synuś jeszcze dogoni siostrę?
Właśnie powiedział,że z bliźniakami to jest różnie,najważniejsze,że pozatym jest ok.Ale mimo to i tak się martwię.Następne usg za 2tyg.Pozostało czekac i miec nadzieję,że będzie dużo lepiej:tak:
 
Do góry