reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ale dziewczyny pędzicie! ja teraz mam mniej czasu na internet bo zaczęliśmy urządzać pokoik dla dziewczyn..

anulka!! super ekstra brzucholek! ciekawe jaki mój będzie na tym etapie?

Ja również nie biorę żadnych specjalnych leków. Jedynie żelazo raz dziennie bo mam niedokrwistość i jakieś witaminki. Czasami magnez jak mam skurcze łydek. Doraźnie no-spe.
Również mam leukocytozę ale w ciąży to normalny stan.

pozdrawiam wszystkie podwójne mamusie!
 
Anulka - ja biorę teraz Feminatal Metafolin (od 12tc) i mam go ponoć jeść do końca karmienia. Poza tym magnez 4x2 i luteina dowcipna 2x1 oraz na żylaki Cyklo3Fort 2x1 i do smarowania nóg LipoHep 2x1. Doraźnie NoSpa ale tylko w razie konieczności.
Strasznie tego duzo:szok: ja biore tylko Magnefar Bg..nic poza tym i ani brzuch mi sie nie napina ani nic.
anulka,ale balonik! Super. Widzę że masz już urządzony pokoik także ten na zewnątrz:)
To zdjecie robilam w naszej sypialni ale dobrze zauwazylas, lozeczka juz stoja i oczekuja:-)
anulka domek śliczny, ja mam wielki -112 cm w 25 tc, i zastanawiałam się cy może urosnąć jeszcze bardziej.... ale widzę, że może buhahaha super mieszkanko
To ja iza mam mniejszy w obwodzie teraz bo tylko 110cm! Ale on teraz jakis sie okragly zrobil i na boki wywalilo, dziewczynki chyba teraz tyja:-D:tak:
Anulka - genialne zdjęcie! :-D Kto Ci zrobił taki makijaż??
Ja sama kredka do oczu lustrze:-D:-D i dopelnilam w paincie!:tak:

A co do żelaza to mi sie wyniki pogarszaly z kazdym badaniem, ale moj tesc dba o mnie i mi kupuje mineraly do picia takie, maja duzo zelaza latwo przyswajalnego..i jeszcze jakis specyfik z samych owocow (Mona Vie). Dosc drogie sa te rzeczy ale tesc inwestuje we wnuczki:-)i moze dlatego tak dobrze przechodze ciaze. Wyniki krwi ostatnio sie poprawily, ale tez moze dlatego ze bralam przez miesiac Tardyferon (zelazo) co mi lekarz przepisal.
 
Ostatnia edycja:
Strasznie tego duzo:szok: ja biore tylko Magnefar Bg..nic poza tym i ani brzuch mi sie nie napina ani nic.

To zdjecie robilam w naszej sypialni ale dobrze zauwazylas, lozeczka juz stoja i oczekuja:-)

To ja iza mam mniejszy w obwodzie teraz bo tylko 110cm! Ale on teraz jakis sie okragly zrobil i na boki wywalilo, dziewczynki chyba teraz tyja:-D:tak:

Ja sama kredka do oczu lustrze:-D:-D i dopelnilam w paincie!:tak:

A co do żelaza to mi sie wyniki pogarszaly z kazdym badaniem, ale moj tesc dba o mnie i mi kupuje mineraly do picia takie, maja duzo zelaza latwo przyswajalnego..i jeszcze jakis specyfik z samych owocow (Mona Vie). Dosc drogie sa te rzeczy ale tesc inwestuje we wnuczki:-)i moze dlatego tak dobrze przechodze ciaze. Wyniki krwi ostatnio sie poprawily, ale tez moze dlatego ze bralam przez miesiac Tardyferon (zelazo) co mi lekarz przepisal.


Bardzo zgrabny brzusio!!! no i super że tak dobrze sie trzymasz bez leków,życze tak do końca...pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny !!! IZA Twoje wyniki i opinia naprawde podniosly mnie na duchu :tak:No, ale wiecie.... dodzwonilam sie do mojego gina. On stwierdzil, ze faktycznie sa troche za wysokie i ze mam przyjechac. Obadal mnie bardzo dokladnie i dostalam jakies tabletki. W przyszlym tyg. mam powtorzyc badanie krwi, jesli sie nie poprawi to mam wziac antybiotyk, ale jestem dobrej mysli i trzymam kciuki za to by teraz wynik byl lepszy.
W kazdym badz razie wielkie dzieki za Wasze opinie :-)
 
Wczorajszy dzień znów był do bani.Strasznie się czułam.:-( Cały dzień mnie mdliło i co chwilę latałam do łazienki.Ryczałam jak małe dziecko.Na nic nie mam sił, a w domu chora córeczka.Kochana jest.Umie się sobą zająć i wie, że mama jest chora.Jeszcze nie mówiliśmy z mężem jej, że będzie miała rodzeństwo.Choć ona co wieczór modli sie do bozi o dzidzię.Chcemy powiedzieć, jak będzie miała urodziny, ale to dopiero na koniec lutego.Nie wiem, czy wytrzymam tyle czasu.Jak dziewczyny myślicie?




 
Wczorajszy dzień znów był do bani.Strasznie się czułam.:-( Cały dzień mnie mdliło i co chwilę latałam do łazienki.Ryczałam jak małe dziecko.Na nic nie mam sił, a w domu chora córeczka.Kochana jest.Umie się sobą zająć i wie, że mama jest chora.Jeszcze nie mówiliśmy z mężem jej, że będzie miała rodzeństwo.Choć ona co wieczór modli sie do bozi o dzidzię.Chcemy powiedzieć, jak będzie miała urodziny, ale to dopiero na koniec lutego.Nie wiem, czy wytrzymam tyle czasu.Jak dziewczyny myślicie?
Napewno ttolaa z kazdym dniem bedzie lepiej! Badz silna;-) Ja na poczatku myslalam ze to sie nigdy nie skonczy..wymiotowalam wszedzie gdzie popadnie..ale jak sie okazuje przechodzi takze badz cierpliwa :-) No to coreczka bedzie miala niespodzianke i to podwojna!:tak:Ja bym chyba nie wytrzymala..moze powiedzcie jej ze bedzie miala siostrzyczke albo braciszka a na urodzinki, ze jednak dwojeczke:-D:tak:Bo nagle dwojka to moze byc szok :tak: Tez bedzie super prezent:tak:
 
Wczorajszy dzień znów był do bani.Strasznie się czułam.:-( Cały dzień mnie mdliło i co chwilę latałam do łazienki.Ryczałam jak małe dziecko.Na nic nie mam sił, a w domu chora córeczka.Kochana jest.Umie się sobą zająć i wie, że mama jest chora.Jeszcze nie mówiliśmy z mężem jej, że będzie miała rodzeństwo.Choć ona co wieczór modli sie do bozi o dzidzię.Chcemy powiedzieć, jak będzie miała urodziny, ale to dopiero na koniec lutego.Nie wiem, czy wytrzymam tyle czasu.Jak dziewczyny myślicie?
ale jestes bidula. meczysz sie strasznie. z tymi dobrymi wiadomosciami to ja bym jeszcze poczekala chwilke. tak przynajmniej do 13 tyg ciazy, zebys miala pewnosc ze z twoimi didziami wszystko ok jest.
 
A tak wogole monia1110 sie do nas nie odzywa juz od tygodnia! Cos czuje ze moze moze juz jezt po pierwszym spotkaniu ze swoimi chlopcami..Odezwij sie do nas!
 
reklama
A tak wogole monia1110 sie do nas nie odzywa juz od tygodnia! Cos czuje ze moze moze juz jezt po pierwszym spotkaniu ze swoimi chlopcami..Odezwij sie do nas!
tak nas tu biedne, mlode, nie doswiadczone zostawiacie;( :)). mama nadzieje anulka , ze onas nie zapomnisz po porodzie i dalej bedziesz sluzyc rada i pomoca no i oczywiscie nowinkami dotyczacymi wychowywania dzidziusiów;)
 
Do góry