reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Haha 😂😃 to jest najlepsze. Ale teraz człowiek w życiu nie zamieniłby na pojedynczą, chociaż u mnie 31tc i jestem już wykończona a plecy to mnie tak nawalają 😃
ja właśnie zaczynam dzisiaj 20tc. We wtorek połówkowe. Wydaje mi się radość z bliźniaków bez zmartwień i przerażenia to zacznę odczuwać jak skończą 3 lata :p
 
reklama
ja właśnie zaczynam dzisiaj 20tc. We wtorek połówkowe. Wydaje mi się radość z bliźniaków bez zmartwień i przerażenia to zacznę odczuwać jak skończą 3 lata :p

Ja po prenatalnych mówię do lekarza: "no, jeden stres mniej" a on do mnie: "taaaa a zaraz maturę będą pisać i też się pani będzie stresować..." 😅
 
Dziewczyny dwa tygodnie temu na usg były dwa cialka żółte przy jajniku.
Tydzień temu jeden już w macicy z bijącym serduszkiem z usg 6t4d wychodziło… ale to drugie ciałko żółte było dalej gdzieś przy jajniku…
Nie wiem co o tym myslec…
 
Lekarz twierdzi ze dwa razy w swojej karierze miał przypadek ze była ciaza wewnątrzmaciczną i pozamaciczna jednocześnie….
Ale ja nie mam żadnych niepokojących objawów…
I zastanawiam się co może wyniknąć z tym drugim czyms…
 
Nie strasz 😅 Ja zaczynam 25 tydz. właśnie 😅
Powiem ci tak… 😂 super było do 28/29 tyg, teraz jak jest większy brzuch to nie mogę spać 😂 i z plecami ciężko, ale już bliżej niż dalej 😃 pamietam jak miałam 25tc. Ale ten czas 20-29tc mi bardzo wolno leciał, a teraz jak pomyśle ze za około miesiąc będą to szok 🙈🙉
 
reklama
Powiem ci tak… 😂 super było do 28/29 tyg, teraz jak jest większy brzuch to nie mogę spać 😂 i z plecami ciężko, ale już bliżej niż dalej 😃 pamietam jak miałam 25tc. Ale ten czas 20-29tc mi bardzo wolno leciał, a teraz jak pomyśle ze za około miesiąc będą to szok 🙈🙉

A na kiedy masz termin?
 
Do góry