reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Takie małe pytanko z mojej strony;) Pierwsze dziecko urodziłam dwa lata temu, przez CC . Czy któraś z was zna może kogoś, albo sama jest w podobnej sytuacji i napisze mi jak przebiegała ciąża, czy udało się dotrwać do jakiegoś sensownego, bezpiecznego terminu.
Ja zaszłam w podwójna ciążę 3 lata po CC. U mnie rozwiązanie w 34+2 ale z innego powodu niż blizna po CC. U mnie wszystko było ok. Powodzenia
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
 
Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
 

Załączniki

  • 7C9EECD2-62F7-4B40-BB37-04325F75F4D0.jpeg
    7C9EECD2-62F7-4B40-BB37-04325F75F4D0.jpeg
    528,2 KB · Wyświetleń: 125
Cześć dziewczyny, melduję się po USG w 18+5 z fajnym dla mnie newsem, że jednak zamiast dwóch łobuzów będzie dziewczynka i chłopak!
Zdrowi, ważą po 230 g, serducha biją I siedzą sobie jedno nad drugim [emoji4] za dwa tygodnie mam dopiero to docelowe połówkowe, ale już teraz jestem spokojna, że wszystko z nimi ok! Pozdrawiamy!!!
 
Cześć dziewczyny, melduję się po USG w 18+5 z fajnym dla mnie newsem, że jednak zamiast dwóch łobuzów będzie dziewczynka i chłopak!
Zdrowi, ważą po 230 g, serducha biją I siedzą sobie jedno nad drugim [emoji4] za dwa tygodnie mam dopiero to docelowe połówkowe, ale już teraz jestem spokojna, że wszystko z nimi ok! Pozdrawiamy!!!
Witamy na forum;) Ja również jestem w 18 tygodniu;)
 
reklama
Do góry