reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej, oglądałam na żywo oba wózki i jednak mąż! zdecydował, że Dorjan. Faktycznie gondole są w podobnej wielkości, bo w Bugaboo są krótsze o 3cm i w miejscu na nóżki sie zwężają natomiast w Dorjanie jest w każdym miejscu 30cm szerokości. Ja to może i bym wolała Bugaboo, bo wydaje mi się być takim lekkim, designerskim wózkiem ale jak nie jestem zdecydowana to niech mąż wybierze i jak co to będzie miał pretensje do siebie. Ale do Dorjana ciągnie mnie ten kosz zakupowy na dole, super, że jest zamykany i pojemny. To tylko musimy zamówić, bo czeka się minimum 2 tygodnie.
 
Hej, oglądałam na żywo oba wózki i jednak mąż! zdecydował, że Dorjan. Faktycznie gondole są w podobnej wielkości, bo w Bugaboo są krótsze o 3cm i w miejscu na nóżki sie zwężają natomiast w Dorjanie jest w każdym miejscu 30cm szerokości. Ja to może i bym wolała Bugaboo, bo wydaje mi się być takim lekkim, designerskim wózkiem ale jak nie jestem zdecydowana to niech mąż wybierze i jak co to będzie miał pretensje do siebie. Ale do Dorjana ciągnie mnie ten kosz zakupowy na dole, super, że jest zamykany i pojemny. To tylko musimy zamówić, bo czeka się minimum 2 tygodnie.
No jak widać warto obejrzeć przed zakupem. Czy będziemy zadowolone wyjdzie w praniu, że tak powiem. Pisałam też z kilkoma mamuskami, które używały Dorjana i były zadowolone, jedna z mam pisała że w spacerówkach są fajne długie budki, że nie razi słońce i parasolki nie są potrzebne. No i każda mama była zgodna, że nie ma idealnego wózka bliźniaczego który można by kupić na dłużej, że za jakiś czas i tak będziemy oglądać się za kompaktową, lekką spacerówką 😊
Jaki kolor wybraliście? My ten jasny szary.

A tak poza tym mamuśki jak się czujecie? U mnie panna nizej się bardzo rozpycha, w sobotę mam wizytę u lekarza i już jestem ciekawa jak się ma sytuacja z moją szyjka i jak się mają dziewczyny no i ile przybrały 😊
 
No jak widać warto obejrzeć przed zakupem. Czy będziemy zadowolone wyjdzie w praniu, że tak powiem. Pisałam też z kilkoma mamuskami, które używały Dorjana i były zadowolone, jedna z mam pisała że w spacerówkach są fajne długie budki, że nie razi słońce i parasolki nie są potrzebne. No i każda mama była zgodna, że nie ma idealnego wózka bliźniaczego który można by kupić na dłużej, że za jakiś czas i tak będziemy oglądać się za kompaktową, lekką spacerówką 😊
Jaki kolor wybraliście? My ten jasny szary.

A tak poza tym mamuśki jak się czujecie? U mnie panna nizej się bardzo rozpycha, w sobotę mam wizytę u lekarza i już jestem ciekawa jak się ma sytuacja z moją szyjka i jak się mają dziewczyny no i ile przybrały 😊
Mąż właśnie chce ten jasny szary a mi się podoba ten czarny z printem z palmami, ale on kręci nosem to raczej ten szary a potem sobie dokupie kolorystyczne wkładki do spacerówek.
Ja miałam z niedzieli na poniedziałek atak migreny z aurą, cierpię na nie od dziecka, są bardzo bolesne, nic nie widzę na oczy, drętwieją mi ręce i cała buzia. Ale tym razem skończyło się na małej aurze, ból głowy przeszedł po 1 apapie i trochę język mi zdrętwiał ale starałam się nie panikować, no musiałam leki odstawić na czas ciąży i się modliłam żeby mnie nie dopadł, na szczęście był słaby. Pozatym brzuch mnie pobolewa szczególnie rano po śniadaniu. Muszę dotrzymać do 36tygodnia,bo na Ligocie w Katowicach już odmawiają ciężarnym przyjęć na planowaną cesarkę a do 36tyg gdyby sie coś zaczęło to już mam wybór tylko Ruda Śl i Bytom.
 
No nie zazdroszczę migreny.. Biedna..
Ja cierpię na napięciowe bóle głowy, podobne do migrenowych z tym, że one nasilają się z dnia na dzień ale na szczęście od dluzszego czasu mam spokój.
No w naszym przypadku to każdy dzień na wagę złota wiec musimy odpoczywać ile się da i oby maluchy za szybko się na świat nie pchały 😊 mój lekarz chciałby, żeby miały wagę minimum 2500gram a czy dotrwamy do tego czasu to się okaże 😊
 
No jak widać warto obejrzeć przed zakupem. Czy będziemy zadowolone wyjdzie w praniu, że tak powiem. Pisałam też z kilkoma mamuskami, które używały Dorjana i były zadowolone, jedna z mam pisała że w spacerówkach są fajne długie budki, że nie razi słońce i parasolki nie są potrzebne. No i każda mama była zgodna, że nie ma idealnego wózka bliźniaczego który można by kupić na dłużej, że za jakiś czas i tak będziemy oglądać się za kompaktową, lekką spacerówką 😊
Jaki kolor wybraliście? My ten jasny szary.

A tak poza tym mamuśki jak się czujecie? U mnie panna nizej się bardzo rozpycha, w sobotę mam wizytę u lekarza i już jestem ciekawa jak się ma sytuacja z moją szyjka i jak się mają dziewczyny no i ile przybrały 😊
Czyli jednak Dorjany 😊 my już zakupiliśmy bugaboo ale z myślą że jakoś mega długo go raczej nie poużywamy i kupimy potem spacerówkę - tak doradzał nam sprzedawca i inni rodzice bliźniaków.
Co do samopoczucia to u mnie bez zmian, weekend był w porządku Ale dzisiaj cały dzień mi się stawia brzuch 😢także na lekach jestem rozkurczowych. Nie wiem jak Wam, ale mi już strasznie jest ciężko i nie mogę się doczekać końca... ja wizytę kontrolną mam w czwartek - tez jestem ciekawa jak dzieciaki porosły i jak sytuacja z szyjką. Myśle ze w przyszłym tyg już lekarz każe mi się położyć do szpitala - tak mówił.. i tylko czekać na moment rozwiązania... oby nam szybko minęły te ostatnie tygodnie! 😊
 
No myślę, że teraz to już mam wszystkim jest ciężko na tej końcówce i do tego każdego coś męczy, dolega.. No ale dziewczyny już bliżej jak dalej, zleci nam pewnie bardzo szybko choć ja już się doczekać nie mogę 😋 więc relaksujemy się tym odpoczynkiem i ciszą hehe
 
reklama
Do góry