reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Zastanawiam się jeszcze nad tym testem Nifty Pro, robić czy nie robić
Ja robiłam w pierwszej ciąży i szczerze mówiąc w każdej kolejnej zrobie :) spokój psychiczny na cały okres ciąży, w pierwszej mimo wieku 22 lat i brak chorób genetycznych w każdej rodzinie wyszło nam 1:333 ZD. Dla spokoju zrobiłam i czułam ulgę, szczerze polecam! Mimo, ze koszta są dość duże jak dla mnie warto.
 
Ja robiłam w pierwszej ciąży i szczerze mówiąc w każdej kolejnej zrobie :) spokój psychiczny na cały okres ciąży, w pierwszej mimo wieku 22 lat i brak chorób genetycznych w każdej rodzinie wyszło nam 1:333 ZD. Dla spokoju zrobiłam i czułam ulgę, szczerze polecam! Mimo, ze koszta są dość duże jak dla mnie warto.
Robiłaś przy ciąży bliźniaczej?
 
Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢 received_3411246045623427.jpegIMG_20201020_094157.jpg
 
Hej 😊 jestem tu nowa. 4 września miałam ostatnią @. Zrobiłam już testy i byłam na już u lekarza. Szok okazało się, że bliźniaki. Lekarz kazał zrobił betę hcg żeby sprawdzić przyrost. Zrozumiałam go, że 19.10(wtedy była wizyta to) to 6 tyd a wygląda na 5 według uzg. Pierwsza beta 5550, druga 4850. Były robione w ostępie 2 dni. Lekarz zaraz kazał robić kolejną ponieważ to źle wygląda. Po kolejnych dwóch dobach wyszla 16680. Co się dzieje? Martwię się 🤔😢Zobacz załącznik 1194140Zobacz załącznik 1194141
Ja nie mialalm wogole robionej bety, ale zawsze są różnice w USG szczególnie na niezbyt nowym sprzęcie. Na jednym badaniu miedzy plodami był 1 cm różnicy a na prenatalnych tylko 1 mm także nie wierzylabym w te wymiary, trzeba czekać na kolejne wtedy będzie bardziej wszystko wiadomo
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
Gratuluję a zarazem współczuję. Też się zaczęłam już martwic co to będzie, mam nadzieję, że dotrzymam do ustalonej cesarki ale to już nikt tego nie wie. Boziu 10dni przecież to jest wieczność 😭 a druga córka ile ważyła? A Ty jak się czujesz po cc? Karmisz ją piersią? A dla drugiej odciagasz czy nie ma takiej opcji?
 
Gratuluję i życzę dużo siły i wytrwałości. Malutka jest pod obserwacja i dobra opieka i tak musisz myśleć, to dla jej dobra i zdrowia pamiętaj❤️ dużo zdrówka dla mamy i dzieciaczków ❤️
 
Hej. Chciałam dać znać, ze niestety niw udało mi się dotrzymać do 37tc i moje dzieci są już na świecie. Odeszły mi wody w 34+6, I trzeba było wykonać cc. Jedna córka jest ze mną, druga jest na neonatologii ze względu na mase poniżej 2kg. Jeszcze jej nie widziałam :( ze względu na stan epidemiologiczny, dopiero zobaczę ja za 10 dni. A sama mam być wypisana z druga na dniach. Straszne czasy nastały dziewczyny... nigdy bym nie pomyślała ze rozdziela mnie z jedną córką. W scenariuszu widziałam albo to ze są ze mną razem albo to ze obydwie na neo. Nigdy nie analizowałam scenariusza w którym aktualnie jestem. To jest strasznie niesprawiedliwe. 😔
Pozdrawiam Was i życzę doczekania do jak najoddalszych terminów.
Już niedługo będziecie razem najważniejsze żeby wszystko było dobrze a mam nadzieję że z tą mniejsza jest ok? Niestety taki czas , ale szczęśliwe zakończenie 😀
 
reklama
Druga malutka oddycha samodzielnie, wszytsko z nią dobrze, jedynie glukozę podają i musza dokarmić. Ważyła 1870g. Dzięki za słowa wsparcia!
 
Do góry