reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Tak i to nie mało, bo od 2000 zł wzwyż...
Mojej znajomej w ciąży pojedyńczej test Papps wyszedł zły tzn tak jej lekarz prowadzący powiedział i pojechała gdzies pod Kraków żeby zrobić szczegółowe badania i zaplacila ponad 2 tys i się okazało, że jest wszystko w porządku a i tam lekarz był zdziwiony, że prowadzący wysłał ją na te szczegółowe.
 
reklama
A miałaś już prenatalne i test pappa?
Ja robiłam prenatalne wszystkie trzy, pierwsze dwa miałam za free z racji wieku (za dwa dni kończę 35lat) a za ost płaciłam 250zł w Katowicach na Fabrycznej i miałam test Pappa robiony przy pierwszych i mi powiedziano, że jak będzie coś nie tak z wynikami to będą do mnie dzwonić, ale nie zadzwonili. Pozostałe prenatalne były w porządku.
 
Hej, mam pytanko, obniżył się czy mi się wydaje z racji tego że mała jest nisko ułożona?
 

Załączniki

  • IMG_20201025_222601.jpg
    IMG_20201025_222601.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 92
Hej, mam pytanko, obniżył się czy mi się wydaje z racji tego że mała jest nisko ułożona?
Hej.. wiesz co ciężko stwierdzić bo nie wiem jak wcześniej miałaś ułożony brzuszek ale porównując np. do mojego to jest dość nisko. Możliwe ze zawsze tak był tylko inaczej są dzieci ułożone - słyszałam ze w bliźniaczych ciążach raczej się brzuch nie obniża Tak jak w pojedynczych.
 
Dziewczyny a robiłyście oprócz zwykłego USG prenatalnego i testu podwójnego jeszcze jakieś inne testy np. NIFTY? Ja mam termin na 10 maja, bliźniaki dwujajowe, dwuowodniowe. Pierwsza ciąża.
Hej, ja nie robiłam nic dodatkowo oprócz prenatalnego i Pappa - mój lekarz stwierdził ze nie ma potrzeby takiej bo nie widzi nic niepokojącego. Niestety w ciążach bliźniaczych mówi się ze jedyne wiarygodne testy które coś więcej mogą powiedzieć jeśli są jakieś wątpliwości to te inwazyjne :/
 
reklama
Hej.. wiesz co ciężko stwierdzić bo nie wiem jak wcześniej miałaś ułożony brzuszek ale porównując np. do mojego to jest dość nisko. Możliwe ze zawsze tak był tylko inaczej są dzieci ułożone - słyszałam ze w bliźniaczych ciążach raczej się brzuch nie obniża Tak jak w pojedynczych.
Tutaj mam porównanie z poprzednimi tygodniami. Mi sie wydaje, że on poszedł do przodu a dół został w tym samym miejscu.
 

Załączniki

  • IMG_20201025_232540.jpg
    IMG_20201025_232540.jpg
    370,2 KB · Wyświetleń: 91
Do góry