reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

U mnie w 5tc było widać 1 ładny pęcherzyki i drugi mały gin mówiła, że pewnie się wchłonie. W 6tc były dwa równe.. A w 7t4d były dwa równe zarodki i serduszka [emoji7] dziś 23t3d
W tym 7t4d określila też rodzaj ciąży i potwierdziła, że bliźniaki. Zanim nie pojawia się dwa serca mówiła, że nie mówi o blizniakach , bo często drugi pęcherzyki się wchłania.
Hej. Dzisiaj się dowiedziałam o ciąży bliźniaczej. Jestem w strasznym szoku. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Serduszko jednego maleństwa było słychać głośno i wyraźnie, drugiego było widać, ze biło ale słabiej niż pierwszego. Czy u Ciebie było podobnie?
 
reklama
Nie wiem na jakim etapie tu pisałam.. Ale od 24tc przerobilam już porodowke ... Ale udało się! Od wtedy jestem non stop podpięta do fenoterolu w pompie i magnezu w kroplowce. Do tego duphaston Adalat leki na ciśnienie itp. Jutro 28tc. To cud. Wiem że będę miała wcześniaki... Ale póki co przeciagnelismy to o 4 tyg... dla mnie to ogromny sukces skoro 5 dni leżałem na porodowce. Lekarze sami w szoku że się udało. Na szczęście na tyle opanowali wszystko że szwu nie musieli ściągać więc mamy zabezpieczenie nadal.
Także od 8.03 do teraz A na 100% Do samego porodu będziemy w szpitalu
Super ze leki i lezenie dzialaja. Kazdy tydzien i dzien w brzuszku to dla maluszkow bardzo duzo. A jak sie czujesz fizycznie i psychicznie?
 
Hej dziewczyny, ja też jestem tutaj nowa. Dzisiaj miałam usg, no i taka niespodzianka, bo okazało się, ze to bliźniaki. Jest jedna rzecz, która mnie zmartwiła serduszko jednego bije mocno, drugiego ciężko było usłyszeć. Czy któraś z Was tak miała? Dodam tylko, ze jest to końcówka 7 tygodnia. Lekarze powiedzieli, że tak może być i że póki co nie dzieje się nic niepokojącego. Kolejne usg za 10 dni. Chciałabym się upewnić czy któraś z Was tez ma takie doświadczenie?
Gratuluje i trzymam za Was kciuki. Niech sie ladnie maluszki rozwijaja.
 
Hej. Dzisiaj się dowiedziałam o ciąży bliźniaczej. Jestem w strasznym szoku. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Serduszko jednego maleństwa było słychać głośno i wyraźnie, drugiego było widać, ze biło ale słabiej niż pierwszego. Czy u Ciebie było podobnie?
U mnie 1 bilo szybciej drugie wolniej , ale była to różnica typu u jednego ok 162 u drugiego 150 więc wszystko w normie. To był 7t4d jak miałam usg z serduszkami
 
Dzień dobry Dziewczyny :) czy któraś z Was miała taka sytuacje, ze do 10 tygodnia ciąży lekarz twierdził, ze ciąża jest pojedyncza, a dopiero na badaniu genetycznym/prenatalnym okazało się, że to bliźnięta? Ja jestem w 9 t 5 d ciąży, ale jeden lekarz się zastanawiał czy to nie ciąża bliźniacza ze względu na wysoka beta hcg, test wyszedł mi tydzień przed miesiączka, mimo ze cykle miałam 36 dniowe. Do tego od 5 tygodnia ciąży codziennie wymiotuje min dwa razy,mam ciagle mdłości, bóle brzucha, problemy żołądkowe, wyskoczył mi już troszkę brzuch.. sama nie wiem. Dziś byłam na usg u innej lekarki- powiedziała ze ciąża pojedyncza. Wstawiam zdjęcia usg.. zrobiła je tak na „odczepnego”.. niedokładnie. Widzicie na nim coś poza jednym dzidziusiem? Cały czas mam jakieś przeczycie ze tam musi być więcej niż jeden dzidziuś. Ledwo żyje
 

Załączniki

  • 3F96FF7F-C7C0-4DFC-BFC4-FED63CFA3401.jpeg
    3F96FF7F-C7C0-4DFC-BFC4-FED63CFA3401.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 166
  • 60918ED8-5F28-4BCB-8C6A-B11442DB2AB4.jpeg
    60918ED8-5F28-4BCB-8C6A-B11442DB2AB4.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 163
U mnie 1 bilo szybciej drugie wolniej , ale była to różnica typu u jednego ok 162 u drugiego 150 więc wszystko w normie. To był 7t4d jak miałam usg z serduszkami

Bardzo dziękuje za odpowiedz[emoji8]. Muszę czekać te 10 dni. Mam nadzieje ze oba maluchy będą już równe. A inch serduszka beda biły tak samo. Czy ktoś jeszcze miał tak ze jednego bliźniaka było słychać bardzo, drugiego dało się wyłapać ale nie można było usłyszeć?
 
reklama
Do góry