reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej Dziewczyny, napiszcie kiedy się dowiedziałyście, że będziecie miały bliźniaki i jaka była Wasza reakcja? Jak to było z tymi serduszkami, czy od samego początku słyszałyście dwa? Czy to normalne, ze jedno mogło być mniej słyszalne?
 
reklama
Ile waza dzieciaczki? Lekarze na kiedy prognozuja rozwiazanie? Musisz wytrzymac w szpitalu,sama przelezalam ostatni miesiac przed porodem wiec rozumiem,ze masz dosyc i jestes podlamana. Mialam takie same odczucia:baffled:
W piątek będzie 5 tyg jak tu leżę... wcześniej leżałam też kilka razy A to bóle , A to szew itp... masakra... nie wiem ile to potrwa. Profesor który mnie prowadzi nie jest w stanie określić. Co tydzień ważymy dzieci. Do póki ja dam radę - moje ciśnienie i cukru będą ok, do póki przepływy, łożysko przyrost dzieci będzie ok to trzymamy. A ile to będzie? Może to być dzień... A może miesiąc? .. tego nikt nie wie. To zależy od wielu czynników....
Dzieciaki ważą po ok 1000 i 1100 jakoś tak różne te pomiary wychodzą bo się kręcą. To była waga na 28t1d. Jutro badamy przeplywy, w piatek echo serca jak bede sie ok czula bo to trzeba isc na inny oddzial a kolejne ważenie w poniedziałek.
 
Witam :) Dawno się tutaj nie odzywałam. Aktualnie jestem w 21 tygodniu i 2 dni. Jak ten czas szybko leci :) Jutro jadę na badanie połówkowe i zobaczymy co tam się dzieje u dzieci. Tydzień temu maluszki miały 352 i 353 gramy. Wózek mamy już kupiony i trochę ubranek.
Jaki wybraliscie? Ja raczej jestem zdecydowana na abc design zoom.
 
Hej Dziewczyny, napiszcie kiedy się dowiedziałyście, że będziecie miały bliźniaki i jaka była Wasza reakcja? Jak to było z tymi serduszkami, czy od samego początku słyszałyście dwa? Czy to normalne, ze jedno mogło być mniej słyszalne?
Ja sie dowiedzialam w 5tc ze sa dwa, serducha jeszcze nie bily 2 tyg poznie bily oba tak samo.
Reakcja moja to smiech, radosc. Jedyne czego sie balam to tego ze jeden sie wchlonie, bo mmie teoche lekarz tym straszyl, na szczescie obaj sa silni :)
Nie wiem mysle, ze moze. Nie deneewuj sie.
 
Hej dziewczyny. Napiszcie kiedy się dowiedziałyście, że będziecie miały bliźniaki i jaka była Wasza reakcja? Jak to u Was było z tymi serduszkami? Czy to może być normalne, ze jedno bije jak szalone a drugie ciężko wyłapać? Mam usg dopiero 23 kwietni i się trochę stresuje. Jak już się wie, że dzieci będzie 2 to chciałoby się tą dwójkę dochować.
 
Witam :) Dawno się tutaj nie odzywałam. Aktualnie jestem w 21 tygodniu i 2 dni. Jak ten czas szybko leci :) Jutro jadę na badanie połówkowe i zobaczymy co tam się dzieje u dzieci. Tydzień temu maluszki miały 352 i 353 gramy. Wózek mamy już kupiony i trochę ubranek.

Trzymam kciuki. Nie mogę się doczekać, aż będę w 21 tygodniu. Jak przebiegała Twoja ciąża do tej pory? Pozdrawiam
 
Kochane czy Wy tu widzicie druga owodnie czy to po prostu cień?
 

Załączniki

  • C8DDC292-15B5-4F92-83FB-CA2BDB185165.jpeg
    C8DDC292-15B5-4F92-83FB-CA2BDB185165.jpeg
    202 KB · Wyświetleń: 153
reklama
Trzymam kciuki. Nie mogę się doczekać, aż będę w 21 tygodniu. Jak przebiegała Twoja ciąża do tej pory? Pozdrawiam
Szybko przeleci ☺ A Ty w którym tygodniu jesteś? Ogólnie jak na razie nie jest źle. Od 2miesięcy codziennie biorę luteine pod język. Oszczędzam się trochę bo coraz częściej czuję się zmęczona i muszę leżeć bo inaczej brzuch mam napięty.
 
Do góry