reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

One albo sobie leza na macie,w lozeczkqch czasem jak karuzele odpale no i w lezaczkach;) na moje calkiem sporo spia w dzien no i nocki cale z reguly :D
Wczoraj o 20 juz obie spaly a wstaly o 7 Asia i 8.35 Basia i rano jedza i ida spac dalej ;-) ;)
No tylko pozazdrościć takiego spania. Mój synuś dał i popalić. Mam nadzieję że bliźniaki będą "wyrozumualszy".
@ania_ka87 ,twoi od początku na butelce?
 
reklama
Chlopcy czy dziewczynki ? :)
Chlopcow karmilam ze 3 miesiace a dziewczynki niecale dwa tygodnie ale od poczatku dostawaly tez mm :)
Bliźniaczki. Ja też nie zamierzam upierać się. Jak będę mogła,to będę karmić cycem . A jak nie,to udmo,butelka pójdzie w ich.
Ej...dziewczyny. Brzuch zaczął mi się stawiać. Już dziś kilka razy :errr: boję się:( a to dokładnie 29+0
A jak było u Was???
Mnie zaczął gdzieś koło 22 tc. Biorę magnez regularnie i oD czasu do czasu noszę.
 
Ej...dziewczyny. Brzuch zaczął mi się stawiać. Już dziś kilka razy :errr: boję się:( a to dokładnie 29+0
A jak było u Was???

Ja mam tak od 20go tyg jakoś... jeśli mówimy o tym samym (robi się twardy jak kamień i trwa to jakies 10-15 sekund i puszcza powoli). Mój lekarz powiedział, że to normalne bo macica szykuje się (ćwiczy) do porodu i jeśli to się zdarza kilka razy dziennie (3-5) to nic się nie dzieje, tylko magnez brać, a jak boli to nospe. Jednak jeśli zdarza się to bardzo często (kilka razy w ciągu godziny) to trzeba skontrolować. Ja też mam teraz zmartwienie bo od jakiegoś tygodnia ciągle czuję wilgotną bieliznę (jakbym się spociła) i boję się czy nic się nie sączy (a dopiero 23 tydzień leci :( ). Ale idę jutro do lekarza sprawdzić. Oby to nic poważnego :(
 
Dzięki za odpowiedzi;) od razu mi lepiej, że to nie tylko u mnie. Mi gin dał ostatnio luteinę dopochwowo, bo wspomniałam, że zaczynają się twardnienia. A nie chciałam jej brać, bo przecież nigdy nie potrzebowałam, a jednak widzę, że teraz będzie to konieczne:rolleyes2:

Wiem, że to normalne...ta wilgoć i te twardnienia, ale teraz po tym wszystkim to panikuję, bo sie boję, że znów coś się stanie....
Jednak ta dwójka da mi jeszcze popalić..oj da:huh:
 
To zalezy tez od lekarza... ja mialam w kazdej twardnienia i spinania i tak w pierwszej dala mi luteine to potem probowalam urodzic 10 dni po terminie i skonczylo sie cc, w kolejnych mimo takich samych twardnien i spinania nikt mi juz luteiny nie zapisal, a magnezu nigdy nie bralam ;) w blizniaczej dosc szybko sie zaczal stawiac i spinac ale wszystko normalnie robilam, bo lekarz mowil ze jest ok.
 
reklama
Ej...dziewczyny. Brzuch zaczął mi się stawiać. Już dziś kilka razy :errr: boję się:( a to dokładnie 29+0
A jak było u Was???
Mi sie stawial od polowy ciąży, na poczatku rzadziej, ale z każdym tygodniem było gorzej. W pewnym momencie mialam cale dnie napiety brzuch. Ostatecznie bralam po 12 tabletek magnezu zeby jakos zyc, a i tak sie zdarzalo po kilka razy dziennie, chociaz cale dnie spedzalam na kanapie. Do tego mnie bolal.
 
Do góry