reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam jestem w 9 tygodniu ciąży bliźniaczej. to moja druga ciąża mam 4 letniego synka. Trochę mnie przerasta ta sytuacja!Boję się po prostu wszystkiego (czy urodzą się zdrowe, czy dam radę z 2 dzieci naraz ...) Jak sobie radzicie dziewczyny?

Witam. Gratuluję! Tak jak pisali dziewczyny. Z czasem będziesz się cieszyć. Ja mam już 32 tygodni. Ale ostatnio jak dostałam wozek I zaczęłam pakować torby dopiero tak naprawdę to wszystko do mnie dotarlo.
U mnie dalej mówią że prawdopodobnie dwie dziewczyny. Ale są tak ułożone że żaden lekarz tego nie potwierdził tak na 100%.
 
Chciałam się przywitać z wszystkimi bliźniaczymi mamusiami :) Ja również mam to szczęście nosić w sobie dwie istotki (chłopczyka i dziewczynkę) i powiem Wam, że nie wobrażam sobie, że w moim brzuchu mogłaby być teraz tylko jedna dzidzia :) Jedyne co, to tylko strach większy, tzn podwójny... żeby wszystko było dalej dobrze, bo ciągle wszyscy mówią, że bliźniacza to zwiększonego ryzyka. Ale teraz odkąd czuję maluszki w brzuchu jestem odrobinę spokojniejsza i wierzę, ze wszystko skończy się szczęśliwie :)
 
Dziewczyny czy robiłyście badania genetyczne? W którym tygodniu dowiedziałyście się o płci?

Ja robiłam badania genetyczne w 12 tyg. ciąży (dostałam skerowanie z racji wieku - skończone 35l) Było to usg i badanie krwi. A płeć poznałam właśnie wtedy i do tej pory obydwaj lekarze potwierdzaja chłopca i dziewczynkę :)
 
Chciałam się przywitać z wszystkimi bliźniaczymi mamusiami :) Ja również mam to szczęście nosić w sobie dwie istotki (chłopczyka i dziewczynkę) i powiem Wam, że nie wobrażam sobie, że w moim brzuchu mogłaby być teraz tylko jedna dzidzia :) Jedyne co, to tylko strach większy, tzn podwójny... żeby wszystko było dalej dobrze, bo ciągle wszyscy mówią, że bliźniacza to zwiększonego ryzyka. Ale teraz odkąd czuję maluszki w brzuchu jestem odrobinę spokojniejsza i wierzę, ze wszystko skończy się szczęśliwie :)
Gratuluję! Takie podejscie jest chyba normalne u każdej mamy w pewnym momencie ciazy. Ale staraj sie myslec ze bedzie dobrze, tym bardziej jesli wszystkie usg sa bez zarzutu i wyniki z krwi tez :)

Ja juz czekam jak będziecie sie rozpakowywac wszystkie, bo jakas spora przerwa nastala od kiedy ja i apostrofa urodzilysmy :D teraz chyba @lolak pierwsza w kolejce? :)
 
Gratuluję! Takie podejscie jest chyba normalne u każdej mamy w pewnym momencie ciazy. Ale staraj sie myslec ze bedzie dobrze, tym bardziej jesli wszystkie usg sa bez zarzutu i wyniki z krwi tez :)

Ja juz czekam jak będziecie sie rozpakowywac wszystkie, bo jakas spora przerwa nastala od kiedy ja i apostrofa urodzilysmy :D teraz chyba @lolak pierwsza w kolejce? :)

Dziękuję :)
 
Cześć. Podłączam się z pytaniem co sądzicie o moim usg? Czy to przypadkiem nie wystaje drugi pęcherzyk? Jak się dobrze przyjrzeć to można dostrzec coś na kształt zarodka. Nie przejrzałam się w gabinecie, nie dopytalam a teraz zachodzę w głowę. Lekarz nie skomentował tylko gapił się z otwartymi ustami. Może nie był pewny, albo nie widział drugiego serca i nie chciał nic mówić? Co myślicie? Zdjęcie z 7w1d
 

Załączniki

  • 20181116_230944.jpg
    20181116_230944.jpg
    997,1 KB · Wyświetleń: 101
  • 20181116_230952.jpg
    20181116_230952.jpg
    884,2 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry