reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Chciałam się przywitać z wszystkimi bliźniaczymi mamusiami :) Ja również mam to szczęście nosić w sobie dwie istotki (chłopczyka i dziewczynkę) i powiem Wam, że nie wobrażam sobie, że w moim brzuchu mogłaby być teraz tylko jedna dzidzia :) Jedyne co, to tylko strach większy, tzn podwójny... żeby wszystko było dalej dobrze, bo ciągle wszyscy mówią, że bliźniacza to zwiększonego ryzyka. Ale teraz odkąd czuję maluszki w brzuchu jestem odrobinę spokojniejsza i wierzę, ze wszystko skończy się szczęśliwie :)
Witam i gratuluję parki!
 
reklama
Gratuluję! Takie podejscie jest chyba normalne u każdej mamy w pewnym momencie ciazy. Ale staraj sie myslec ze bedzie dobrze, tym bardziej jesli wszystkie usg sa bez zarzutu i wyniki z krwi tez :)

Ja juz czekam jak będziecie sie rozpakowywac wszystkie, bo jakas spora przerwa nastala od kiedy ja i apostrofa urodzilysmy :D teraz chyba @lolak pierwsza w kolejce? :)
No wychodzi na to że ja pierwszą w kolejce:-D. Ale już nie mogę doczekać się, aby przytulić moi skarby. Mam nadzeje wytrwać do nowego roku. Ale jak to będzie...
 
Chciałam się przywitać z wszystkimi bliźniaczymi mamusiami :) Ja również mam to szczęście nosić w sobie dwie istotki (chłopczyka i dziewczynkę) i powiem Wam, że nie wobrażam sobie, że w moim brzuchu mogłaby być teraz tylko jedna dzidzia :) Jedyne co, to tylko strach większy, tzn podwójny... żeby wszystko było dalej dobrze, bo ciągle wszyscy mówią, że bliźniacza to zwiększonego ryzyka. Ale teraz odkąd czuję maluszki w brzuchu jestem odrobinę spokojniejsza i wierzę, ze wszystko skończy się szczęśliwie :)
Witam. Fajnie że dołączają nowe dziewczyny. Ja też jak zaczęłam czuć to byłam spokojniesza. Ale jak nie odczuwalna ruchów przez pół dnia, wariowalam. :rofl::baffled:.
 
Ale duzo nowych mam :)
I jaka tu panika...:rolleyes2:
Jak dla mnie dwojka to luzik jest :-D
Skoro ja jestem cale dnie sama z 3 ,2 latkiem i 3 miesiecznymi blizniakami i sprzatam,gotuje ba nawet pieke to popieram @aniaplus ze mozna ;) czasem tez mysle ze mi wyrosla dodatkowa para rak :p :D
Duzo dziewczyny spia w dzien? Jak spedzacie czas jak nie spia? Teraz juz pewnie kumate sie zrobily i kombinuja z przewracaniem na brzuszek albo plecki. Ja sie nie moge doczekać momentu, jak bede kladla na mate z zabawkami i swiatelkami i beda sie sami bawic, bo odzyskam moje dwie rece :D poki co jestem całe dnie jednoreka :D
 
Duzo dziewczyny spia w dzien? Jak spedzacie czas jak nie spia? Teraz juz pewnie kumate sie zrobily i kombinuja z przewracaniem na brzuszek albo plecki. Ja sie nie moge doczekać momentu, jak bede kladla na mate z zabawkami i swiatelkami i beda sie sami bawic, bo odzyskam moje dwie rece :D poki co jestem całe dnie jednoreka :D

One albo sobie leza na macie,w lozeczkqch czasem jak karuzele odpale no i w lezaczkach;) na moje calkiem sporo spia w dzien no i nocki cale z reguly :D
Wczoraj o 20 juz obie spaly a wstaly o 7 Asia i 8.35 Basia i rano jedza i ida spac dalej ;-) ;)
 
One albo sobie leza na macie,w lozeczkqch czasem jak karuzele odpale no i w lezaczkach;) na moje calkiem sporo spia w dzien no i nocki cale z reguly :D
Wczoraj o 20 juz obie spaly a wstaly o 7 Asia i 8.35 Basia i rano jedza i ida spac dalej ;-) ;)
Uuu to naprawdę ladnie. Moi ida spać najczęściej 21/22 a rano od 6/7 harcuja, w nocy tez sie budza, szczególnie Michal, bo jak ma gorsza noc, to nawet co 1,5h i za kazdym razem do cyca :p ale z niego taka maruda troche, wszystko musi byc po jego mysli :p
A chlopaki nie maja glupich pomyslow? Nie robia im krzywdy? Moj czasami za mocno sie z nimi spoufala, "noski noski" robi az nosy spuchniete, albo smoczki im wtyka na sile ze az odruch wymiotny maja :D
 
reklama
Uuu to naprawdę ladnie. Moi ida spać najczęściej 21/22 a rano od 6/7 harcuja, w nocy tez sie budza, szczególnie Michal, bo jak ma gorsza noc, to nawet co 1,5h i za kazdym razem do cyca :p ale z niego taka maruda troche, wszystko musi byc po jego mysli :p
A chlopaki nie maja glupich pomyslow? Nie robia im krzywdy? Moj czasami za mocno sie z nimi spoufala, "noski noski" robi az nosy spuchniete, albo smoczki im wtyka na sile ze az odruch wymiotny maja :D

Starszy to juz jedno niemowle przerobil wiec jest ok. a mlodszy nie chce im zrobic krzywdy i jakos tak wyjatkowo delikatnie do nich podchodzi a z reguly to omija je i raczej nie podchodzi ;)
A ja zawsze mowilam ze chyba dziewczynki to sa lepsze z tym spaniem i po dwoch chlopcach mi sie to potwierdza ;) ja teraz do chlopcow wstaje bo dziewczynki spia cala noc :confused2:
 
Do góry