reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ja tam traktowalam ta ciaze jak mile urozmaicenie po dwoch poprzednich :D
zawsze to cos nowego miec dwoch lokatorow :p
ja 3 tygodnie po cc juz zapominam ze w ciazy bylam ;) jaakies takie to nierealne mi sie sie wydaje a jak zobaczylam zdjecie ktore moj mi zrobil rano przed wyjazdem do szpitala to sie przerazilam jaka wielka bylam :D jednak sie tego tak nie widzi ;) teraz wbijam sie w swoje jeansy i jest super :)
dziewczynki ok. bezproblemowe :) zgrzeszylabym gdybym narzekala bo mam czas i posprzatac i ugotowac i generalnie wszystko zrobic bez niczyjej pomocy :)
chlopcy caluja i tula sie do siostr wiec jest ok. zadnych objawow zazdrosci :) starszy ogarnia juz przedszkole a mlodszy pzyzwyzail sie ze jest sam przedpoludniem ;)

wszystkim mamom zycze duzo zdrowia i cierpliwosci ;) najgorzej jest tak od 34 tygodnia :) w 37 jest juz naprawde ciezko ;) ale warto sie przemeczyc i dotrwac jak najdluzej zeby szybko wyjsc ze szpitala i zeby bylo dobrze :)
ja poszlam w poniedzialek a w czwartek bylam w domu :D takze tak jak sobie z gory zalozylam :D:D:D
Jestes nie do zdarcia :p caly czas podziwiam ile masz sil, zdrowia i entuzjazmu. Pozycz troche bo mi juz braklo wszystkiego ;)
Miedzy moimi chlopakami zrobila sie spora roznica 2170/2557, kibluje w szpitalu na mega niewygodnym lozku. W nocy same mi lzy plynely z bolu miednicy, kręgosłupa itd. Czekam jak zajrzy do mnie moj pryw gin z jakimiś dobrymi wiesciami bo na obchodzie mnie troche olali. Jedyne co uslyszalam to ze zostaje "do konca, a koniec niedlugo", dzis 35+5... Ciekawe jak DLUGO ma trwac NIEDLUGO :eek:
 
Jestes nie do zdarcia [emoji14] caly czas podziwiam ile masz sil, zdrowia i entuzjazmu. Pozycz troche bo mi juz braklo wszystkiego ;)
Miedzy moimi chlopakami zrobila sie spora roznica 2170/2557, kibluje w szpitalu na mega niewygodnym lozku. W nocy same mi lzy plynely z bolu miednicy, kręgosłupa itd. Czekam jak zajrzy do mnie moj pryw gin z jakimiś dobrymi wiesciami bo na obchodzie mnie troche olali. Jedyne co uslyszalam to ze zostaje "do konca, a koniec niedlugo", dzis 35+5... Ciekawe jak DLUGO ma trwac NIEDLUGO :eek:
O fuck! No to oby nie długo! A przypomnij mi, u Ciebie jest 2k2o??
 
Jestes nie do zdarcia :p caly czas podziwiam ile masz sil, zdrowia i entuzjazmu. Pozycz troche bo mi juz braklo wszystkiego ;)
Miedzy moimi chlopakami zrobila sie spora roznica 2170/2557, kibluje w szpitalu na mega niewygodnym lozku. W nocy same mi lzy plynely z bolu miednicy, kręgosłupa itd. Czekam jak zajrzy do mnie moj pryw gin z jakimiś dobrymi wiesciami bo na obchodzie mnie troche olali. Jedyne co uslyszalam to ze zostaje "do konca, a koniec niedlugo", dzis 35+5... Ciekawe jak DLUGO ma trwac NIEDLUGO :eek:

kurcze wspolczuje....
ja bylam w sumie 3 noce a od tego lozka tak mnie bolal kregoslup jak cholera... wiec wiem o czym mowisz 8-) a jeszcze najgorsze po cc u mnie takie przedpotopowe lozka ze bez regulacji na pilota tylko na szynie wiec ja zeby moc wstawac musialam spac prawie w pozycji siedzacej...:baffled:
a kiedy chca ciac ?
mi sie nie wiem jakim cudem to wszystko udalo, naprawde.... chyba sila woli tak sobie od poczatku wszystko wmowilam ze sie sprawdzilo ;)
trzymam kciuki zebys jak najszybciej byla w domku z dziecmi :)

a ja wlasnie wstawilam z Aska na reku ciasto do piekarnika :D cala trojka spi :D:D:D a starszy jeszcze w przedszkolu ;)
 
moje panny w poniedzialek skonczyly 3 tygodnie :) nie wiem ile waza bo polozna byla raz i nie wazyla wiec pewnie na 7 tygodni na szczepieniu sie dowiem ale wyrastamy z rozmiaru 50 i wchodzimy w 56 :D na szczescie bo tych na 50 mialam tak na styk... no ale przy czworce dzieci mam codziennie 2 pralki...a dna kosza nie widac o_O
 

Załączniki

  • 20180919_111505.jpg
    20180919_111505.jpg
    651,5 KB · Wyświetleń: 103
kurcze wspolczuje....
ja bylam w sumie 3 noce a od tego lozka tak mnie bolal kregoslup jak cholera... wiec wiem o czym mowisz 8-) a jeszcze najgorsze po cc u mnie takie przedpotopowe lozka ze bez regulacji na pilota tylko na szynie wiec ja zeby moc wstawac musialam spac prawie w pozycji siedzacej...:baffled:
a kiedy chca ciac ?
mi sie nie wiem jakim cudem to wszystko udalo, naprawde.... chyba sila woli tak sobie od poczatku wszystko wmowilam ze sie sprawdzilo ;)
trzymam kciuki zebys jak najszybciej byla w domku z dziecmi :)

a ja wlasnie wstawilam z Aska na reku ciasto do piekarnika :D cala trojka spi :D:D:D a starszy jeszcze w przedszkolu ;)
Tak u mnie 2k2o. Był u mnie przed chwila moj lekarz, mowi zebym zostala do piatku, pozniej sie zobaczy. Cc chcialby zrobic za 10-14 dni dopiero, niestety mozliwe że mnie tu beda chcieli zostawić na oddziale do konca :/ ale on na to nie nalega, ze jak bedzie spokojnie i bez rozwarcia to żebym sie wypisala na żądanie. Zobaczymy.

Tez juz bym chciala piec ciasta i tulic maluchy :) a przede wszystkim byc juz z cala trojka w domu :)
 
moje panny w poniedzialek skonczyly 3 tygodnie :) nie wiem ile waza bo polozna byla raz i nie wazyla wiec pewnie na 7 tygodni na szczepieniu sie dowiem ale wyrastamy z rozmiaru 50 i wchodzimy w 56 :D na szczescie bo tych na 50 mialam tak na styk... no ale przy czworce dzieci mam codziennie 2 pralki...a dna kosza nie widac o_O
Jakie z nich slodziaki :) a pampersy 0 czy 1 szly od poczatku? Bo niby 0 to do 2,5kg i sie zastanawiam jak to wyglada, a Twoje dziewczyny przeciez okolo 2,5 mialy jak sie urodzily :)
 
Jestes nie do zdarcia [emoji14] caly czas podziwiam ile masz sil, zdrowia i entuzjazmu. Pozycz troche bo mi juz braklo wszystkiego ;)
Miedzy moimi chlopakami zrobila sie spora roznica 2170/2557, kibluje w szpitalu na mega niewygodnym lozku. W nocy same mi lzy plynely z bolu miednicy, kręgosłupa itd. Czekam jak zajrzy do mnie moj pryw gin z jakimiś dobrymi wiesciami bo na obchodzie mnie troche olali. Jedyne co uslyszalam to ze zostaje "do konca, a koniec niedlugo", dzis 35+5... Ciekawe jak DLUGO ma trwac NIEDLUGO :eek:
@aniaplus, odkąd pojawiłam się na tym wątku bardzo Ci kibicuje. Miedzy nami nie wielka różnica (ja dziś 35t0d), moje dzieci troszkę mniejsze.
Mam nadzieję, że wszystko do końca bedzie u Ciebie dobrze i tak jak planuje Twoj gin za dwa tygodnie spotkasz sie z dzieciakami po drugiej stronie brzucha.
U Ciebie szyjka sie skracała? Jak to teraz wygląda?

Ja pobytu w szpitalu tez nie wspominam najlepiej. Tak jak któraś pisała, łóżka z poprzedniej epoki. Dasz wyżej - nie wygodnie. Dasz niżej - nie mozesz wstać...
Dieta cukrzycowa pożal się boże...
Wiem co mnie czeka po cc... wstać i najlepiej się nie kłaść, bo kolejna próba to wyczyn niczym wspinaczka...

Dobre pytanie z tymi pampersami. Mam 1. A pewnie trzeba 0 kupić. Jakie firmy mają "zerówki"?
 
@aniaplus, odkąd pojawiłam się na tym wątku bardzo Ci kibicuje. Miedzy nami nie wielka różnica (ja dziś 35t0d), moje dzieci troszkę mniejsze.
Mam nadzieję, że wszystko do końca bedzie u Ciebie dobrze i tak jak planuje Twoj gin za dwa tygodnie spotkasz sie z dzieciakami po drugiej stronie brzucha.
U Ciebie szyjka sie skracała? Jak to teraz wygląda?

Ja pobytu w szpitalu tez nie wspominam najlepiej. Tak jak któraś pisała, łóżka z poprzedniej epoki. Dasz wyżej - nie wygodnie. Dasz niżej - nie mozesz wstać...
Dieta cukrzycowa pożal się boże...
Wiem co mnie czeka po cc... wstać i najlepiej się nie kłaść, bo kolejna próba to wyczyn niczym wspinaczka...

Dobre pytanie z tymi pampersami. Mam 1. A pewnie trzeba 0 kupić. Jakie firmy mają "zerówki"?
U mnie z szyjka byly cyrki, pod koniec sierpnia jak przyszlam do szpitala zeby sterdydy na plucka podali to pani dr stwierdzila ze juz nie ma szyjki, porod w toku a rozwarcie na opuszek. Po 3 czy 4 dniach szyjka miala 3 cm i bez rozwarcia, takze tego ;) teraz tez ma ok 2,5cm.

Pampersy kupilam 0 przez neta i 1 premium, bo akurat byly w dobrej cenie. Chyba Rossmann ma tej swojej marki tez rozmiar 0, ale pewna nie jestem. Marketowych zadnych nie spotkalam malutkich, dopiero od 1, ale jakos bardzo tez za nimi nie chodziłam i nie szukalam ;)
 
reklama
Do góry