reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Czesc dziewczyny...
Wczoraj na usg uwidoczniono dwa pęcherzyki. 5tc.
Jestem przerażona...
Bedzoe dobrze.. na razie to tylko dwa pecherzyki poczekaj niech sie ładnie rozwina zanim zaczniesz panikować.
Jest nas tu dużo z 2 czy 3 szkrabow i wszystkie dajemy radę i Z ciążą i Z wychowaniem. Ty też napewno dasz radę... bliźniaki to.nic strasznego jak tam bym chciała mieć kolejne. Super się patrzy na te dwie małe istotki jak razem się bawią i w wieku 16 miesięcy potrafią zadbać o siostrę i zanieść jej ciasteczko.
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie bylo to tylko plamienie a straszny wylew krwi, na szczescie ciąży nic sie nie stało ale jednak strach jest
Ja mialam duzy krwotok w ciazy 1k2o obstawiali poronienie ordynator nie dawał nam szans. Ale dostałam leki i po 2 dniach w szpitalu było.ok. u mnie to było.na przełomie 16-17tc potem brałam.dupka luteine nospe i się uspokoiło. Prawdopodobnie krwawienie było z łożyska Ale nic nie stwierdzili. Miałam łożysko przodujace i sporo musiałam leżeć. Potem kilka innych komplikacji Ale wszystko.skonczylo się.dobrze.
 
Ja mialam duzy krwotok w ciazy 1k2o obstawiali poronienie ordynator nie dawał nam szans. Ale dostałam leki i po 2 dniach w szpitalu było.ok. u mnie to było.na przełomie 16-17tc potem brałam.dupka luteine nospe i się uspokoiło. Prawdopodobnie krwawienie było z łożyska Ale nic nie stwierdzili. Miałam łożysko przodujace i sporo musiałam leżeć. Potem kilka innych komplikacji Ale wszystko.skonczylo się.dobrze.
Ja lezalam w szpitalu 4 dni, dostawalam leki i w koncu sie unormowalo ale lekkie bóle nadal odczuwam, mi tez nie stwierdzili z czego to krwawienie, dlatego teraz ciagle obserwuje czy nic nie leci ale mam nadzieje ze sie juz to nie powtórzy
 
Ja lezalam w szpitalu 4 dni, dostawalam leki i w koncu sie unormowalo ale lekkie bóle nadal odczuwam, mi tez nie stwierdzili z czego to krwawienie, dlatego teraz ciagle obserwuje czy nic nie leci ale mam nadzieje ze sie juz to nie powtórzy
Odpoczywaj bierz leki i będzie dobrze. A gdzie ci się tworzy łożysko?
 
reklama
ja tam traktowalam ta ciaze jak mile urozmaicenie po dwoch poprzednich :D
zawsze to cos nowego miec dwoch lokatorow :p
ja 3 tygodnie po cc juz zapominam ze w ciazy bylam ;) jaakies takie to nierealne mi sie sie wydaje a jak zobaczylam zdjecie ktore moj mi zrobil rano przed wyjazdem do szpitala to sie przerazilam jaka wielka bylam :D jednak sie tego tak nie widzi ;) teraz wbijam sie w swoje jeansy i jest super :)
dziewczynki ok. bezproblemowe :) zgrzeszylabym gdybym narzekala bo mam czas i posprzatac i ugotowac i generalnie wszystko zrobic bez niczyjej pomocy :)
chlopcy caluja i tula sie do siostr wiec jest ok. zadnych objawow zazdrosci :) starszy ogarnia juz przedszkole a mlodszy pzyzwyzail sie ze jest sam przedpoludniem ;)

wszystkim mamom zycze duzo zdrowia i cierpliwosci ;) najgorzej jest tak od 34 tygodnia :) w 37 jest juz naprawde ciezko ;) ale warto sie przemeczyc i dotrwac jak najdluzej zeby szybko wyjsc ze szpitala i zeby bylo dobrze :)
ja poszlam w poniedzialek a w czwartek bylam w domu :D takze tak jak sobie z gory zalozylam :D:D:D
 
Do góry