reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Każdy pod siebie szuka, wiadomo. Każdemu co innego pasuje.

@Heda sprawdziłam i nie pasował mi ze względu na niską rączkę i brak pompowanych kół. Na moje wiejskie tereny za miejski :) Ale mega fajny!!
 
reklama
Każdy pod siebie szuka, wiadomo. Każdemu co innego pasuje.

@Heda sprawdziłam i nie pasował mi ze względu na niską rączkę i brak pompowanych kół. Na moje wiejskie tereny za miejski :) Ale mega fajny!!
Ja mam wersję GT i po.lesie daje radę... Po błocie pośniegowym też. Ale mam też carene na większych kolach po terenie lepiej się tym jedzie mimo że gorzej manewruje. A BJCM prowadzę jedną ręką. Załadowany kosz zakupami i laski po 13kg. Ja jestem zadowolona. Wersja GT ma łamana rączkę ale chyba dużo wyżej jak 110cm nie sięga
 
Ten mój Bumbleride zawraca w miejscu, jest bardzo zwrotny. Dla mnie to ideał [emoji7] I jie chcę żadnego innego - ewentualnie Maclarena jak zajmie za dużo miejsca w aucie.
Ale babka, od której kupowałam, wymieniała go na któregoś z Joggerow właśnie. Mieszkają w bloku, w Warszawie i chciała coś mniejszego, miejskiego.
 
Widze temat wozkow to sie wypowiem :D moje maja 3 miesiace i jezdza wylacznie na rekach :-) Inaczej wrzask. Polecam wam juz przed porodem zainwestowac w chuste i poduczyc sie motania. Ratuje mi to zycie zarowno na spacerze jak i w domu. A glupia bylam i nie przygotowalam sie przed porodem i potem z tygodniowymi szkrabami jechalam chuste kupowac i uczyc sie wiazac.
 
Widze temat wozkow to sie wypowiem :D moje maja 3 miesiace i jezdza wylacznie na rekach :-) Inaczej wrzask. Polecam wam juz przed porodem zainwestowac w chuste i poduczyc sie motania. Ratuje mi to zycie zarowno na spacerze jak i w domu. A glupia bylam i nie przygotowalam sie przed porodem i potem z tygodniowymi szkrabami jechalam chuste kupowac i uczyc sie wiazac.
Ja z pierwszym dzieckiem jeździłam na sygnale :) Trudno. Spacer musiała mieć, a z wózkiem było wygodniej niż z chustą.

A Ty dwójkę w jedną chustę wsadzasz??
 
Ja się wypowiem na temat wózka, a mam drezynę zaś nie wózek. Jeden obok drugiego, pompowane koła, osobne gondole, usztywniane, ale można rozłożyć je na płasko. Wózek ma niby 80cm szerokości, niby mieści się w standardowe drzwi, ale jeśli chodzi o wyjście do sklepu to słabo, bo nie mieści się w znakomitej większości kas. Mam obczajone kilka sklepów gdzie bez problemu mogę iść, ale jeden z nich mi już może odpaść, bo go remontują. Jak dziewczynki wyrosną z gondolek, i przeżyjemy następną zimę, to zamieniam to ustrojstwo na mniejszą i lżejszą spacerówkę. Mam na oku peg perego aria twin lub peg perego book for two (ten ma opcję z gondolami) i jak będzie okazja na olx, to kupię nawet kilka miesięcy wcześniej.
No i miałam czas wolny, miłego dnia dziewczyny, moje syreny alarmowe się włączyły :)
 
Hej!
U mnie dzieci postraszyly trochę.
Pojawiły sie skurcze, twardnial brzuch. Do tego mialam wrażenie że od kilku dni jakas infekcja sie przyczepila.
Wczoraj wyskoczyła mi opryszczka, dzisiaj ból kości, brzucha i pleców.
Pojechałam na IP.
Narazie po badaniu wróciłam do domu z lekami, ale jak do rana nie przejdzie, to kładą mnie na oddziale.
Trzymajcie kciuki bo to dopiero 32+5.
 
Hej!
U mnie dzieci postraszyly trochę.
Pojawiły sie skurcze, twardnial brzuch. Do tego mialam wrażenie że od kilku dni jakas infekcja sie przyczepila.
Wczoraj wyskoczyła mi opryszczka, dzisiaj ból kości, brzucha i pleców.
Pojechałam na IP.
Narazie po badaniu wróciłam do domu z lekami, ale jak do rana nie przejdzie, to kładą mnie na oddziale.
Trzymajcie kciuki bo to dopiero 32+5.
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Hej!
U mnie dzieci postraszyly trochę.
Pojawiły sie skurcze, twardnial brzuch. Do tego mialam wrażenie że od kilku dni jakas infekcja sie przyczepila.
Wczoraj wyskoczyła mi opryszczka, dzisiaj ból kości, brzucha i pleców.
Pojechałam na IP.
Narazie po badaniu wróciłam do domu z lekami, ale jak do rana nie przejdzie, to kładą mnie na oddziale.
Trzymajcie kciuki bo to dopiero 32+5.
Trzymaj sie kochana, niech maluchy jeszcze posiedza :* moze to cos grypopodobnego i dlatego kosci Cie bola i opryszczka z oslabienia wyszla?
 
reklama
Do góry